צרות בגן עדן, אינסטגרם

קורטני קרדשיאן נפרדה מהחבר יונס בגלל בגידה

כוכבת הריאליטי בת ה 39 שיוצאת עם דוגמן בן 25 כבר שנתיים, העיפה אותו לכל הרוחות לאחר שהתפרסמו צילומים שלו מחבק דוגמנית צעירה

  • פורסם ב:
  • 08/08/2018 08:44
  • |

לקורטני קרדשיאן, אין מזל עם גברים ולא משנה בני כמה הם. אחרי שנפרדה מסקוט דיסיק, אבי שלושת ילדיה לפני שלש שנים, משום שבגד בה עם כל מה שאפשר, קורטני חווה שוב פרידה על רקע בגידה. יונס בנדג'ימה, בן זוגה בשנתיים האחרונות, נתפס מנשק בחורה אחרת, דוגמנית בת 24  בחוף מקסיקני.

למרות פער הגילאים בינהם - 14 שנים, השניים הצליחו לשמור על קשר זוגי לא רע בכלל בשנתיים האחרונות. תמונות מעוררות קנאה שלהם מטיולים אקזוטיים ורומנטים על יאכטות ברחבי העולם - עלו בחשבונות האינסטגרם שלהם לפחות פעם בחודש. כנראה שזה לא בדיוק עזר לקשר ומקורביה של קורטני אשרו את הפרידה הסופית. 

לאחר שהתמונה הרומנטית של יונס עם הבחורה התפרסמה, הוא מיהר להכחיש את היחסים וכתב: "אני וג'ורדן רק חברים טובים. משפחת קרדשיאן רוצה שאהיה בכוח הבחור הרע. אי אפשר קצת לעשות כיף עם חברה טובה?". 

קים קרדישאן מיהרה להגיב בציניות בחשבון הטוויטר שלה: "תמונות נחמדות מ"טיול הבנים" שלך. האם יש עכשיו סיכוי שאולי קורטני וסקוט יעשו קאמבק? במשםחת קרדשיאן הכל יכול להיות.

 

italia con la mia cara ?

A post shared by Younes Bendjima (@younesbendjima) on

  

 הדוגמנית ג'ורדן אוזונה - החברה החדשה של יונס

הדוגמנית ג'ורדן אוזונה - החברה החדשה של יונס(אינסטגרם )