לא ישנה בחוץ, אלעד גוטמן

אחרי הפרידה קסניה טרנטול מכריזה: "אני לא לחוצת חתונה"

יום לאחר שקסניה וישראל אור נפרדו, התייצבה הדוגמנית היפה לצילומי קמפיין שופינג חדש ושפכה את הלב על הפרידה והחזרה לשוק הפנויים פנויות

  • פורסם ב:
  • 08/08/2018 08:15
  • |

הדוגמנית קסניה טרנטול, שמובילה את קמפיין קניון הדר, בירושלים חוזרת לשוק הרווקים רווקות. טרנטול הגיעה אתמול (שלישי) בשעות הבוקר המוקדמות לסט הצילומים רעננה וזוהרת, למרות  שערב לפני כן נפרדה מאיש העסקים ישראל אור.

טרנטול סיפרה שהג'וב החדש מצריך ממנה ימים שלמים של שופינג בקניון הדר עם סטייליסטית צמודה במסגרת הקמפיין.  "אני אוהבת שופינג ואין דבר יותר מושלם לעשות את זה עם סטייליטית אישית" אמרה קסניה והוסיפה: "אני נרגשת לקראת הקמפיין".

כאשר נשאלה על הפרידה ענתה: "אני עוברת תקופה לא קלה, האהבה הייתה חזקה אבל הבנו שכל אחד צריך להמשיך הלאה." עוד הוסיפה: "אני לא לחוצת חתונה",  מאמינה שהכל לטובה, לא אתן לזה להשפיע עליי, אתרכז בעבודה ואתן את ה-100% שלי." לגבי הקאמבק אפשרי אמרה: "אין לדעת, אלוהים גדול." בכל מקרה היא נשארת להתגורר בדירה שלהם בתל-אביב.

על האקס המיתולוגי, עמרי בן נתן אשר יוצא עם כוכבת איט גירלז עדן פינס, אמרה,: "אני שמחה בשבילו, מאחלת לו רק טוב, אהבה זה הדבר הכי טוב שיש מאחלת שלכל אחד יהיה אהבה."

 מחפשת דירה בתל אביב

מחפשת דירה בתל אביב(אלעד גוטמן )

 
 יש מצב לקאמבק?

יש מצב לקאמבק?(אלעד גוטמן )