במי את באמת תומכת ניקול?, אינסטגרם

למה ניקול ראידמן עצבנה את עוקביה באינסטגרם ב ט' באב?

המעושרת והמאורסת הטרייה שנמצאת בימים אלו בחופשה יוקרתית במונקו - הצליחה לעצבן עשרות גולשים בימים האחרונים

  • פורסם ב:
  • 23/07/2018 09:05
  • |

ניקול ראידמן, שמבלה בימים אלו חופשה אקזוטית במונקו עם המשפחה - עמדה אתמול בלב סערה בחשבון האינסטגרם שלה. ריאדמן, העלתה בדומה לימים האחרונים, עוד תמונה שלה בבגד ים.  רק שהפעם זה היה ב-ט' באב- מה שהפך קצת את הבטן של חלק מעוקביה, ששומרים על קדושת היום הזה. 

תוך כמה דקות מהעלאת התמונה, הוצף האינסטגרם שלה בתגובות כמו: "איך היא מעיזה להעלות תמונה עם בגד ים נופשת לה בתשעה באב״ או "היום 9 באב יום צום ואבל על חורבן בית המקדש.....קצת הזדהות?!???".

ראידמן מיהרה להגיב ולהתנצל וכתבה: "סורי, אני לא ידעתי . אני בחול . התנתקות של מפגרת ... צום קל".

זו לא הפעם היחידה בימים האחרונים, שחשבון האינסטגרם שלה רחש וגעש. בחמישי האחרון, כאשר קהילת הלהט"בים קיבלה סטירה מצלצלת מראש הממשלה, בנימין נתניהו, שהצביע נגד פונדקאות גם לאבות יחידנים, ניקול העלתה פוסט תמיכה בקהילה ובחבריה הגאים: 

"רוה״מ היקר ! בתור אמא לשני ילדים, אין דבר יותר חשוב בחיים מלהיות הורים! זוהי זכות בסיסית ואנושית של כל אדם ובמיוחד במדינה דמוקרטית ! אני יודעת שאתה עושה ותעשה הכול למען כל האזרחים במדינה וגם לקהילת הלהט״ב בישראל! אני בטוחה , ללא ספק, שחוק הפונדקאות גם לגברים יעבור במהירה ובתמיכתך ויאפשר לכל אזרחי מדינת ישראל להפוך להורים ולבנות משפחות!" 

חלק מהגולשים לא קנה את הפוסט וכתב לה שמדובר במוסר כפול - מצד אחד היא חברה של ראש הממשלה ורעייתו, אך מצד שני יש לה חברים מהקהילה הלהט"בית, שמופלים לרעה על ידי אותו ראש ממשלה:

"ניקול. את מזעזעת אותי בצביעות העלובה שלך ובהגנה העיוורת והאינטרסנטית שלך בביבי והשקרנות הפתולוגית שלו. בתור אחת שכל החיים שלה סביב גייז את צריכה להרים את הכוס שלך גבוה גבוה ולהזיז דברים למען האנשים הסובבים אותך. תתביישי. הורדת. שום בושם ושום מייק אפ לא יסתירו את הסירחון העלוב שלך. תתביישי. עלובה".

"כמה נוח לחשוב שממשלת ימין שמדירה כל חלק חלש/שונה באוכלוסייה דווקא את הגייז תחזק. זה לא עובד ככה, מי שמדיר ערבים- אתיופים- עולים חדשים- מבקשי מקלט- נכים- ועוד ועוד ועוד.. ידיר גם גייז. אי אפשר לאכול את העוגה ולא לעלות במשקל. אבל אין כמו חנופה טובה לחברייך הא? ממש יצאת אמא תרזה מכל הכיוונים. מביך".

העצה שלנו ניקול - עזבי אותך מפוסטים פוליטיים בחופשה ותהני מכל מה שמונקו מציעה, עד הפעם הבאה.