מתנות מקים ומיליוני עוקבים: הכוכבים הקטנים הגדולים בעולם

לאחרונה הכרנו את ילדי האינסטגרם הכי מפורסמים בישראל, אבל בחו"ל הכל נוצץ יותר. הכירו את בני ה-5 עד 7 שכל פוסט שווה להם עשרות אלפי דולרים

הם נולדו עם סמארטפון ביד ואפילו הספיקו להעלות סלפי ברגע הלידה שלהם לחשבון האינסטגרם. מסתבר שילדי הרשת הישראליים, אותם חשפנו בפניכם בשבועות האחרונים הם כלום לעומת חבריהם שמעבר לים. אז מי הם כוכבי הרשת הקטנטנים המובילים בחו"ל ומה מחיר התהילה אותו הם משלמים? - יצאנו לבדוק.


הוריה השחקנים של בת החמש המתוקה אברלי מלוס אנג'לס כנראה רצו לסלול לבתם את השביל להצלחה עוד בילדותה ופתחו לה חשבון אינסטגרם. הכוכבת הקטנה ללא ספק עומדת בציפיות הוריה כשחשבונה מונה כיום 3 וחצי מיליון עוקבים. גם לתינוק שאסהד חאלד יש חשבון אינסטגרם מצליח עם 2 מיליון עוקבים. לבנו של מפיק העל המוזיקלי די ג'יי חאלד בטוח יש מה להראות לעולם בחשבונו, כמו למשל את מתנות יום הולדת השנה שקיבל מקים קרדשיאן וקניה ווסט.

מלבד אבק הכוכבים שהם מפזרים לכל עבר והעתיד הורוד שאולי מחה להם, יש לתופעת ילדי הרשת גם היבטים שלילים יותר. תחושות קשות של לחצים איתם צריכים להתמודד ילדים בגיל כל כך קטן הם מחיר התהילה אותו הם צריכים לשלם, ולא בטוח האם הם בכלל רוצים את זה או שמדובר בניצול ההורים את ילדיהם.