הקוסם חזי דין חוגג מאה הופעות ומחפש את הקוסמת הבאה של ישראל

הוא כמעט מת בניסיון לקבל תשומת לב. זה עבד לחזי דין, ועכשיו הוא חוגג את הופעת המאה שלו עם שורת חברים מפורסמים והמומים. אז איך קרה שהגיע עם פנים שרופות לחתונתו?

חזי דין הגיע לחתונה של עצמו עם פנים שרופות. זה מה שקורה כשמתחתנים עם קוסם. ולא סתם קוסם אלא קוסם קצת משוגע כמו חזי דין. אנחנו נפגשים לרגל מופע ה-100 שלו. אני מכיר את חזי דין כבר שנים ותמיד נפעם מכמה רחוק האיש הזה מוכן ללכת בכדי להדהים – הוא שבר שיא גינס בתוך קוביית קרח וכמעט מת, קבר את עצמו חי וכמעט מת, עמד על מגדל בכיכר רבין במשך יומיים שלמים וכמעט מת, וגם תלה את עצמו הפוך ממגדלי עזריאלי וכמעט מת. אמרתי לכם, האיש קצת מופרע.

בגיל חמש הוא נסע לבקר את דוד שלו הקוסם בארצות הברית וחזי הילד הבריק. בגיל 18 הוא התגייס לצה״ל בתור הקוסם הצה״לי הראשון. כן, שמעתם נכון. מועמדים לגיוס יכולים לסמן היום במנילה קס״צ, קוסם צה״לי, אבל מסתבר שבארץ יש מחסור בקוסמים, אולי זה בגלל הגישה הצינית שלנו הישראלים.

הקוסם חזי דין
 

הקוסם חזי דין( צילום מסך)

 


 

עם השנים חזי דין בנה לעצמו עדת מעריצים, גם בקרב הספקנים ביותר שאת חלקם הוא פוגש בתוכנית החדשה שלו שתעלה בקרוב בטלויזיה. בהופעת המאה האולם היה מלא בזוגות בילדים, גם בילדות. ומשהו על 2018 - מסתבר שלעולם יש וונדרוומן, אבל קוסמת אין.