הבלוגרית ניקי סטיוארט, אינסטגרם

עם 3 אמהות ו-70 אלף עוקבים, אתם חייבים להכיר את ניקי סטיוארט

היוטיוברית התיכוניסטית מתל אביב, אייקון רשת, מדגימה איך נראית ילדה למשפחה מהסוג המודרני והמורכב: ״היו אנשים שגרמו לי להתבייש״

הבלוגרית ניקי סטיוארט היא רק בת 15.5 אך כבר בגילה הצעיר היא לקחה על עצמה תפקיד חשוב ביותר והפכה לקולה של הקהילה הלהט"בית. בסרטוני היו טיוב שהיא מעלה, מספרת ניקי על משפחתה הלא שגרתית בפירוט רב ובכנות מעוררת השראה, כל זאת במטרה לחשוף את אורח חייה לציבור ולהפוך אותם לעניין שבשגרה.

משפחתה של ניקי היא לא המשפחה הרגילה שכולנו מכירים, אלא משפחה מסוג חדש. הרבה לפני שניקי נולדה, אמה הביולוגית גלית הבינה שהיא לסבית והחלה לצאת עם זוגתה ג'ין. השתיים החליטו שהן רוצות להביא לעולם ילדה משותפת וכך נולדה ניקי. למשוואה נכנסה גם לימור, בת זוגה החדשה של גלית, שלה ילדה קטנה בשם אלכס. לכם זה נראה אולי מבלבל מאוד, אך ניקי גדלה לתוך זה ומעולם לא התביישה במשפחה שלה.

למרות שלניקי סגנון החיים הזה נראה טבעי, היא נתקלה באנשים שמקשים עליה את ההתנהלות היומיומית.  "לפעמים היו אנשים שהיו גורמים לי להרגיש שאני צריכה להתבייש. יש אנשים במדינה שלנו שלא יקבלו את דרך החיים שלי ואת המשפחה שלי", היא משתפת. גם במצבים שונים בחיים רואות ניקי ואימהותיה שאורח חייהן עדיין לא מקובל. "למשרד הפנים לקח עידנים לרשום את שתינו כאימהות של ניקי בתעדות זהות. למחשב לא הייתה אפשרות שיהיו שתי אמהות, המחשב לא קיבל את זה".

 

My beautiful baby sis❤️ #alex?

A post shared by Nikita Stewart ???? (@fashioniki_) on

 

אז אתמול היה מצעד הגאווה. את המחשבות שלי על מצעדי גאווה כבר כתבתי בפוסטים קודמים שהעלתי בנושא, אבל המצעד הזה, שהתקיים השנה, היה אפילו יותר מיוחד בשבילי משאר המצעדים שהלכתי אליהם. בשנה הזו, לקחתי חלק בסדרה מדהימה בנושא גאווה שנקראת ״תראו אותי עכשיו״, רואיינתי לכמה וכמה עיתונים ואתרי חדשות, התארחתי בתוכנית בוקר, ובדיוק אתמול, גם הצטלמתי לחדשות וואלה. כל כך כיף להרגיש חלק ממשהו, כל כך כיף להודות כל יום על כוח ההשפעה שיש לי על ילדים ונוער צעירים, והכי כיף, לראות את התוצאה הסופית של כל ההשקעה מתייסמת, בסוף השנה, בחודש יוני, במצעד הגאווה. למרות שאנחנו אפילו לא קרובים לסוף, אנחנו עדיין בתהליך, וכל אחד ואחת שהגיעו למצעד אתמול, הם חלק מהתהליך הזה. נכון, יש האומרים שמצעד הגאווה נהיה אירוע ומסיבה ללא ערך מוסף, אבל אני עדיין בוחרת להסתכל על כמות האנשים במצעד שגדלה משנה לשנה, ולחייך את החיוך הכי גדול שקיים. כל כך ריגש אותי לראות את הילדים, עם שני האבות, או שתי האמהות, ולראות את הגאווה שיש להם במשפחה שלהם. בתור ילדים ונוער, מפחיד אותנו להיות שונים ולהרגיש חלק נפרד מהחברה, אז בטח ובטח, שבתור ילדים עם שני הורים/הורות גאים, הפחד גדל מרגע לרגע. הפחד שאנשים ישפטו אותנו, הפחד שאנשים יתרחקו מאיתנו, הפחד שנרגיש שונים משאר הילדים בכתה שלנו. אותו הפחד, לא נובע מאיתנו, הוא נובע אך ורק מהחברה - וזו חובותינו לשנות את זה. אם אתם עוקבים אחריי, אתם כנראה בני אדם פתוחים וחכמים שמקבלים את השונה, אז כל מה שאני מבקשת מכם, הוא שתפיצו את הנושא כמה שאפשר, שתגידו את דעתכם, גם אם האנשים מפחדים להקשיב לה, ושאל תפחדו להיות מי שאתם. אם אתם גאים במי שאתם, אף אחד לא יוכל להקניט אתכם או להציק לכם. אני אוהבת אתכם, ברמה מטורפת. תודה על כך שאתם מאפשרים לי ולדעות שלי, להגיע כל כך רחוק, ולהשפיע על כל כך הרבה אנשים. חג גאווה שמח לכולם? #renuar_fashion @renuar_fashion

A post shared by Nikita Stewart ???? (@fashioniki_) on