מאושרים מתמיד. ג'סטין ביבר והיילי בולדווין מאורסים, אינסטגרם

ביבר מאשר את האירוסין: "לא רוצה לבלות את חיי עם אף אחת אחרת"

כוכב הפופ וארוסתו הטרייה אישרו רשמית את נישואיהם העתידיים בתמונת אינסטגרם ופוסטים רומנטיים שלא ישאירו אף עין יבשה, במיוחד לא את זו של האקסית סלינה גומז

אנחנו מקווים שסלינה גומז כבר רכשה סטוקים של ממחטות וגלונים של גלידת בן אנד ג'ריס כי עכשיו זה רשמי. אתמול בבוקר דיווחנו לכם על השמועות אודות הצעת הנישואין המפתיעה של הזמר ג'סטין ביבר לזוגתו היילי בולדווין וכבר בערב קיבלנו לכך אישור ממשי: בתמונת אינסטגרם ופוסט מרגש וקיטשי בטירוף חשף הכוכב את האירוסין.

על גבי תמונה של השניים מחובקים כשהיילי מנשקת את ביבר ברכות על מצחו, הוסיף הכוכב את הכיתוב: "רציתי לחכות קצת לפני שאומר משהו אבל השמועות התפשטו במהירות. תקשיבי היילי, אני כל כך מאוהב בכל דבר בך! הלב שלי לגמרי ולחלוטין שלך ואני תמיד אשים אותך במקום הראשון. את אהבת חיי היילי בולדווין ואני לא רוצה לבלות אותם עם אף אחת אחרת", כותב ג'סטין ומוסיף: "את הופכת אותי לאדם הרבה יותר טוב ואנחנו משלימים זה את זו כל כך טוב! לא יכול לחכות לתקופה הכי טובה בחיים עד עכשיו".

גם גברת ביבר העתידית לא נשארה חייבת וצייצה בטוויטר: "לא בטוחה מה עשיתי בחיים האלה שמגיע לי לחוות כזאת שמחה אבל אני אסירת תודה לאלוהים שהכניס לחיי אדם כל כך מדהים לחלוק את חיי איתו. אין מילים שיתארו את הכרת התודה שאני מרגישה".

כזכור, כוכב הפופ בן ה-24 הכיר את ארוסתו הטרייה בשנת 2016, בעוד אחת מפרידותיו מהאקסית סלינה גומז. בפרידה המתוקשרת שיתפו השניים את מעריציהם בכך שהבינו שהם מתאימים יותר כידידים. הצעת הנישואין הגיעה, להפתעת כולם, זמן קצר בלבד לאחר שחזרו לצאת זה עם זו.

על אף שהצעת הנישואין של הכוכב התקיימה כבר בשבת בעת חופשה רומנטית של השניים באיי הבהאמה, ביבר ובולדווין לקחו את הזמן בחשיפת הבשורה המשמחת לציבור. אולי בשל רצון הזוג להתענג על המאורע הגדול שחל במערכת היחסים שלכם. כזכור, ההצעה התקיימה בארוחת ערב בריזורט מפנק, לעיני קהל מצומצם, ורק לאחר שמאבטחיו של הזמר ביקשו מכל האורחים במקום להרחיק את הפלאפונים, כרע ביבר על ברך אחת והציע להיילי להינשא לו.

איך הטבעת? אתם בוודאי רוצים לדעת. ובכן, למזלכם הבוקר צצו באינסטרגם גם תמונות של טבעת האירוסין אותה העניק הזמר לאהובתו שלפי ההערכות שווה כ-2 מיליון דולר.

נאחל לזוג חיי נישואין מאושרים!