גל גדות בבית החולים לילדים Inova שבוושינגטון, טוויטר

גל גדות רק רצתה לשמח ילדים וחטפה בראש מגולשים פרו-פלסטינים

גל גדות לקחה פסק זמן מהצילומים של סרט ההמשך לוונדרוומן כדי לבקר בבית חולים לילדים. הביקור המרגש

  • פורסם ב:
  • 09/07/2018 13:52
  • |
  • כתבים:
  • סלבס 13

גל גדות נמצאת בעיצומם של הצילומים לסרט החדש שלה, ההמשך ללהיט מהשנה שעברה "וונדרוומן: 1984", אבל כל זה לא הפריעה לה לקחת פסק זמן מהצילומים במדינת וירג'יניה לטובת משימה אחת מרגשת והירואית במיוחד: ביקור בבית חולים לילדים.

הארוע המפתיע והמרגש הזה ארע בסוף השבוע האחרון, כשגדות, לבושה בתלבושת האיקונית שלה כוונדרוומן, הפתיעה את העובדים והחולים המאושפזים בבית החולים אינובה (Inova) שבאננדייל, וירג'ינייה.

יושבי בית החולים והילדים המאושפזים שפשפו את עינהם בתדהמה כשגדות הגיחה אל מסדרונות בית החולים, היישר מסט הצילומים. הכוכבת הצטלמה עם הצוות הרפואי שלא ממש האמין למראה עיניו

וכמובן עצרה לבקר ילדים חולים.

אחת הילדות ששבתה את ליבה של הכוכבת הישראלית היא קרליין בת השבעה חודשים. הפעוטה הקטנה מאושפזת בבית החולים  מאז שאובחן אצלה סרטן מסוג לוקימיה בעודה רק בת חודשיים.

 גל גדות
 

גל גדות(סאדי פייסבוק קלי סויינק)

נראה שהמבקרת הנוצצת הותירה את המשפחה מעודדת ומחוזקת.

התמונה של גדות אוחזת בקרליין הפכה ויראלית ברשת, מה שהפתיע את האם. באחת התגובות הראשונות שלה, הגיבה האם למשתמש באינסטגרם שפירסם את תמונת ביתה וחשפה מעט יותר על הביקור של וונדרוומן. "אין לי מושג איך התמונה הזו הפכה כל כך ויראלית וכיצד היא הופצה לכל כך הרבה מקומות", כתבה אמה של קרליין, קלי סווינק סאהדי. על גדות היא כותבת כי "היא הגיעה לבקר מזמנה החופשי - ללא שום עיתונאים, צלמים או יחצ"נים. היא הייתה כך כך נחמדה, וכנה - קשה לי לתאר את שהרגשתי כשראיתי את וונדרוומן מחזיקה בידיה את הלוחמת האמיצה שלי".

אבל מסתבר שאל מול התגובות החמות הללו, היו מי שבחרו לפרגן פחות. בשעות וביממה שלאחר פירסום התמונות, הפכו פוסטים מפרגנים בטוויטר ובאינסטגרם להזדמנות עבור פעילים פרו פלסטינים לנגח את גדות על רקע מוצאה ותמיכתה בצורה נלהבת במדינת ישראל. עיקרן של רוב התגובות עסק בכך שאלו טענו שגדות היא צבועה בכך שבעוד היא מבקרת ילדים בבתי חולים, ממשלתה עוסקת בפגיעה בילדים במולדתה שלה. יש לציין שלא מדובר בארוע חריג יתר על המידה, מאחר וכל הופעה פומבית של גדות הופכת לכר פורה עבור פעילים פרו פלסטינים ופעילי תנועת החרם על ישראל, ה-BDS, שמנצלים את הפופולאריות העצומה לה זוכה גדות כדי לזכות בעוד כמה רגעי תשומת לב ציבורית.

נכון לכתיבת שורות אלו - גדות לא הגיבה ואפילו לא פירסמה דבר אודות הביקור שלה בבית החולים. כל זאת בעוד התקשורת העולמית מפרגנת ומשבחת את הכוכבת הישראלית על צניעותה וטוב ליבה. ואחרי שרואים את התמונות, איך אפשר שלא להתאהב בה?