ג'סטין הציע נישואין, אינסטגרם

שוקינג: ג'סטין ביבר הציע נישואין ולא לסלינה גומז

כוכב הפופ שלף בסוף השבוע האחרון טבעת וביקש מאהובתו להיות שלו לנצח. אם אתם חושבים שמדובר באקסית המיתולוגית סלינה גומז אתם לגמרי טועים. אז מי תהיה הכלה המאושרת?

ליבה של הזמרת סלינה גומז נשבר בסוף השבוע האחרון, לאחר שהאקס המיתולוגי שלה, לו נתנה את מירב שנותיה, כרע ברך אי שם באיי הבהאמה והציע נישואין לחברתו השחקנית היילי בולדווין. אתם בטח זוכרים שכל זה קורה רק חודש אחרי שגומז וכוכב הפופ המפורסם סיימו עוד אפיזודה כושלת במערכת היחסים הכה סבוכה שלהם, שידעה מלא עליות ומורדות. כאוהבי סרטים רומנטיים אנחנו יכולים לגלות לכם שזה לא הסוף הטוב לו קיווינו.

כוכב הפופ בן ה-24 הכיר את ארוסתו הטרייה בשנת 2016, בעוד אחת מפרידותיו מהאקסית גומז. בפרידה המתוקשרת שיתפו את המעריצים בכך שהבינו שהם מתאימים יותר כידידים. להפתעת כולם, הם חזרו זה לזרועות זו לפני מספר שבועות ומאז האהבה ביניהם פורחת.

הנה ריקוד סלסה סוער בין השניים שהעלתה בולדווין לאינסטגרם שלה:


 

לפי דיווחי מגזינים מחו"ל, הצעת הנישואין של ביבר לזוגתו התקיימה בעת ארוחת ערב במסעדה באיי הבהאמה, שם שהו במסגרת חופשה עם בני משפחה וחברים קרובים. עדי ראייה במקום סיפרו שברגע אחד במהלך הערב מאבטחיו של ביבר ביבר ביקשו מכל הסועדים להרחיק את הטלפונים הניידים כי משהו מיוחד עומד לקרות, וג'סטין כרגע על ברך אחת ושלף את הטבעת.

 האהבה פורחת
האהבה פורחת( אינסטרגם)1/1 תמונות

"זו סוג של הפתעה אבל בעצם לא כל כך", כך אמר מקורב לג'סטין למגזין "People" העולמי על ההצעה המפתיעה. "ג'סטין היה כל כך מאושר בשבועות האחרונים. הוא מכיר את היילי כבר הרבה זמן. זה אולי נראה פתאומי אבל הם מכירים אחד את השניה ממש טוב".

משפחתו של ג'סטין לא יכלה לשמור את השמחה בפנים. אביו העלה לעמוד האינסטגרם שלו תמונה של ביבר הצעיר בחוף הים, המלווה בכיתוב: "גאה בלשון המעטה! מתרגש לקראת הפרק הבא". גם אימו של ביבר הראתה לזוג המאושר את אהבתה בציוץ טוויטר בו כתבה: "Love Love Love Love Love".

 

@justinbieber Proud is an understatement! Excited for the next chapter!

A post shared by Jeremy Bieber (@jeremybieber) on

מזל טוב מכולנו, וסלינה - אל תדאגי, יש הרבה דגים בים וכו'.