בננהוט, אינסטגרם

נטע אלחמיסטר נושמת לרווחה? נעצר חשוד בהפצת סרטוני העירום

יום לאחר שסרטוני עירום נוספים מהחנות שבבעלות נטע אלחמיסטר ונועה בני הופצו ברשת, עצרה משטרת ישראל אדם בן 41, אב לששה מהתנחלות בשומרון, החשוד במעשה

יום לאחר הפצתם ברשת של סרטונים, ובהם נטע אלחמיסטר ונשים נוספות מודדות בגדים בחנות שבבעלות הדוגמנית ושותפתה נועה בני, נעצר הבוקר (רביעי) חשוד במעשה - אב לששה, מהתנחלות בשומרון.

בסרטונים נראו נשים מודדות בגדי ים, והם כוללים גם את הסרטונים של עדן בן זקן, שעלו לכותרות לפני מספר שבועות ושגרמו לסכסוך ולאיום בתביעה מצד הזמרת. על פי חשדות המשטרה, הגבר פרץ למצלמות בחנות בגדי הים, ראה את הדוגמניות מחליפות בגדי ים - והפיץ את הסרטונים.

במסגרת הפשיטה על ביתו של החשוד, המשטרה החרימה מחשבים מביתו. "בהמשך לחקירה שנפתחה בחשד לפגיעה בפרטיות באמצעות הפצת סרטונים מתוך חנות בגדי ים בתל אביב, משטרת ישראל עצרה היום גבר תושב השומרון בן 41 בחשד למעורבות במקרה", נמסר בהודעת המשטרה.

החשוד הובא לבית משפט השלום בתל אביב להארכת מעצר ומעצרו הוארך בחמישה ימים. עו"ד יאיר קורן, פרקליטו של החשוד בהפצה: "אין לו שום קשר לעדן בן זקן ואלחמיסטר, הוא לא מכיר את השמות האלה, לא פגש אותן מעולם ולא הפיץ את הסרטונים בשום מקום. השאלה היא מי מתקין מצלמות בתא מדידה - אולי למי שמתקין יש אינטרס גם לפרסם".