כבר לא חברות, אינסטגרם

פרשת הסרטון: עדן בן זקן תשקול לתבוע את נטע אלחמיסטר

מכתב שהוציא עורך הדין של הזמרת לנטע אלחמיסטר ושותפתה נועה בני - מטיל עליהן את האחריות לפרסום הסרטון והפצתו

  • פורסם ב:
  • 21/02/2018 15:03
  • |

פרשת הסרטון האינטימי של עדן בן זקן שהופץ השבוע - ממשיכה להיות בכותרות. עדן בן זקן שלחה באמצעות עורך דינה, גיא אופיר - מכתב לנטע אלחמיסטר ונועה בני - הבעלים של מותג בגדי הים בננהוט. במכתב, סוקר עורך הדין את הארועים ומצר על כך, שאלחמיסטר ובני, לא שיתפו פעולה והתנהלו באופן שדוני בעניין הסרטון.  מאז יום ראשון. 

 קן, נכתב כי אלחמיסטר, מבעלות המותג "בננהוט", ושותפתה נועה בני, התנהלו באופן זדוני בפרשת הסרטון"נוכח חוסר שיתוף הפעולה ושלל תהיות שנותרו ללא מענה מצדכן, בן זקן מסיקה שהנכן עומדות, ביחד ולחוד, עם פרסום הסרטון והפצתו, וגרסתכן אינה אמת".

"את הצילום ביצעתם במצלמת HD , מצלמה שאינה שגרתית כמצלמת אבטחה, ואשר תיעוד באמצעותה הן יקר יותר, והן מצריך משאבי אחסון גדולים יותר. לא זו בלבד, את הסרטון שמרתם במשך חודשים רבים, ויתכן ואף ערכתם אותו".

עוד מוסיף עורך הדין: "מרשתי פנתה באמצעותי אל פלטפורמות בינלאומיות כגון: גוגל, פייסבוק, וואצאפ, טלגרם, ואף לאתרי פורנו בינלאומיים מבישים, על מנת להסיר הסרטון.  צר לומר, כי מרשתי זכתה לשיתוף פעולה גדול יותר מהפלטפורמות הבינלאומיות, מאשר מנמעני מכתב זה".

את המכתב מסכם עורך הדין כך: "דעו, כי מרשתי תמצה את הדין במלוא חומרתו עמכם ועם כל מי שאחראי במישרין או בעקיפין עם הצילום, הפרסום, ההפצה, וחוסר שיתוף הפעולה במניעת ההפצה כמתואר לעיל. טוב תעשו למען בקרת מעשיכם, אם תיצרו קשר עם משרדי, לצורך מתן מענה מלא לכל השאלות שתתבקשו להשיב עליהן. המשך חוסר שיתוף הפעולה, מחמיר עוד יותר את מעשיכם הן במישור הפלילי והן במישור האזרחי".

שי אביטל מנהלה של נטע אלחמיסטר מסר בתגובה: ״מאוד כואב את המקרה המצער הזה אבל ממש לא ברור לי למה צריך לנהל אותו דרך התקשורת ולמה אני צריך לדעת שיצא מכתב עוד לפני שקראתי אותו ולמה השם נטע מוביל כל כתבה וכתבה בנושא. הרי ברור שאין לה נגיעה אישית בנושא . כבעלת החנות היא תיקח אחריות מלאה ברגע שנדע מה באמת קרה. יש בדיקה של משטרת ישראל שעושה עבודת קודש ואנחנו נגיב בהתאם בזמן ובמקום הנכון״.