עדן בן זקן והסרטון: חשש שבידי המפיצים צילומי מפורסמים נוספים

שעות לאחר הפצת הסרטון שבו עדן בן זקן מודדת בגדי ים, הוגשו שתי תלונות - על ידי עדן עצמה ועל ידי נטע אלחמיסטר, בעלת החנות. ואם גם אתם הפצתם? אתם בצרות גדולות

בסרטון אבטחה שהודלף והופץ היום (ראשון), נראית עדן בן זקן מודדת בגדי ים בחנות - והרשת סוערת.


שתי תלונות הוגשו במשטרה במקביל: אחת של נטע אלחמיסטר, שהחנות ברחוב בן יהודה שייכת לה; וגם עדן עצמה הגיעה לתחנת דיזנגוף. שתי התלונות אוחדו, ומתקיימת חקירה בנושא.

במשטרה לא יודעים מי גנב את התמונות ומי מנסה למכור אותן, אך צריך לומר כי אחריות מסוימת מוטלת גם על החנות עצמה, שמצלמות האבטחה הותקנו בה ומתעדות את המתרחש בה, וצילומים שיוצאים החוצה פוגעים גם באינטגריטי שלהם. שנית, צריך להתמודד עם הטענה שמי שפרץ לענן או למצלמות האבטחה, ידע בדיוק מה הוא מחפש.

בינתיים, במשטרה חוששים כי למפיץ יש צילומים של נשים נוספות, דוגמניות ו/או ידועניות שנכנסו למדוד בגדי ים, והסרטון של עדן הוא היחיד - או היחיד עד כה - שדלף והסתובב בקבוצות וואטסאפ.

וזו, אגב, גם הזדמנות להזכיר שמי שמעביר את הסרטון הלאה, מבצע עבירה פלילית שדינה 5 שנות מאסר. המשטרה עוד עשויה להחליט שבשל הפופולריות של בן זקן, היא תתייחס לתיק הזה כאל תיק דגל - ותגייס אליו את אנשי הסייבר המובילים שלה, כדי לא לפספס הזדמנות ללמד את העבריינים לקח.