חווה הטרדות מיניות כמו כל אישה, יחצ

הסוכנת שעומדת מאחורי ההצלחה של שלומית מלכה וסתיו סטרשקו

כולכם מכירים את הדוגמניות והשחקניות שלה, אבל את סוכנת הודגמניות אלינור שחר קצת פחות. אז איך היא גילתה את שלומית מלכה ולמה אף אחד לא נתן לסתיו סטרשקו סיכוי?

את אלינור שחר אתם אולי לא מכירים, אבל את הדוגמניות שהיא מייצגת אתם רואים בכל מקום. זו אולי נשמעת כמו עבודת החלומות אבל על כל תמונה שמעטרת את הקיר הראשי של הסוכנות שלה ביפו היא עבדה קשה.

הסקאוטינג בבתי הקפה הצליח להביא אלייה כמה שמות, אבל את המלכה הבלתי מעוררת של הסוכנות היא גילתה דווקא במה שכולנו טובים בו שיטוט יומיומי ברשתות החברתיות.

לכתבות נוספות:

ראש הממשלה, לידיעתך: לי לוי יכולה להיות הדוברת היפה של ישראל

תגידו מזל טוב: קורין גדעון התארסה לבן זוגה חילי סורצקין

איך נראית ג'וליה לואיס דרייפוס לאחר ההחלמה מהסרטן?

היא טיילה הרבה זמן בחו"ל, התנדבה שם במקומות נכשלים, ראתה עולם וזה בדיוק מה שהיא מנסה להנחיל לדוגמניות שלה, היא רוצה שהם יצליחו בחוץ ויחזירו את הכבוד ליופי המקומי. וזה לגמרי הצליח לה הפנים של נועם פרוסט ושלומית מלכה המקשטות את המגזינים הנחשבים בעולם.

אבל הרבה לפני הצילומים הנוצצים, האירועים הגדולים והשערים הנחשבים יש את אותן הנערות שמגיעות אליה עם חלום לעשות את זה וצריכות לעבוד קשה מאוד.

הילד המכוער הפך לדוגמנית מצליחה מאוד בארץ ובעיקר מאוד בעולם עם קמפיינים גדולים מאוד והדבר הכי טוב שקרה לסתיו הוא אותו ראיון מדובר אצל אופירה וברקוביץ.