למה למייגן מרקל אסור לעשות סלפי?

אחרי החתונה בחודש מאי הקרוב, מרקל תהפוך רשמית לבת אצולה, מה שאומר שהחוקים הנוקשים של בית המלוכה יחולו גם עליה. מה מותר לה לעשות ומה אסור?

אחרי החתונה עם הנסיך הארי, מייגן מרקל תאלץ לכבד כמה מחוקי בית המלוכה שיחולו גם עליה: 

למרקל אסור לשלב רגליים בפומבי, אלא רק להניח אותן זו לצד זו, אסור לה להשתתף באירוע שבוע האופנה השונים בעולם, אסור לה ללבוש בגדים חשופים, וגם אסור לה להוציא לשון. אסור לה ללכת לשום מקום בלי ליווי של מאבטחים ואם היא כבר יוצאת, אסור לה לשים לק כהה על הציפורניים, כנראה שלא אלגנטי לדעתם.

למרקל אסור גם לחתום למעריצים, אפילו אם הם מבקשים ממש יפה. הנסיך צ'ארלס למשל תמיד עונה לבקשות האלה בנימוס ואומר: הם לא מאפשרים לי לעשות את זה". מה שעוד לא מאפשרים לבני אצולה הוא להצביע בבחירות. באתר האינטרנט של הפרלמנט קיימת התייחסות די מעורפלת לעניין. אז מרקל לא תוכל להצביע בבחירות בבריטניה וגם  אסור לה להיות פעילה ברשתות החברתיות. באפריל האחרון היא כבר עשתה את הצעד הראשון בנושא כשסגרה את אתר הלייפסטייל שלה THE TIG, וגם סגרה את חשבון האינסטגרם שלה שצבר שלושה מיליון עוקבים.

אבל מה שגובל בטירוף הוא האיסור הבא – למייגן אסור לעשות סלפי. בכלל. עם אף אחד ובשום מקום. ולסיום, אסור למרקל ללכת לישון לפני שהמלכה בעצמה פרשה למיטה, אלא אם כן המלכה אישרה לה באופן אישי, מה שבדרך כלל לא קורה, כי רוב בני המשפחה, מתוך כבוד, או פחד, פשוט לא מבקשים. הם פשוט נשארים ערים.


 
2. מהו טרנד החורף שהכי מתאים לכם?