מגל גדות ועד אייל גולן ורוסלנה: מצעד הנשיקות של 2017

הלילה מיליוני אנשים יסגרו את 2017 ויפתחו את 2018 בנשיקה. החלטנו שזה הרגע להיזכר בנשיקות של הכוכבים הכי גדולים שעשו לנו את השנה והנשיקות שלא יקרו יותר

נפתח עם הזוג המלכותי יהודה לוי ושלומית מלכה ועם החתונה הכי מדוברת של השנה. השניים יחד כבר כמעט שנתיים ונדמה שעדיין לא נמאס לנו מצמד הדובים הקיטשיים והפוטוגניים למדי. השנה הם התחתנו באירוע של יומיים במדבר בהשראת פסטיבל ברנינג מן עם כל חבריהם המפורסמים ובעיקר הרבה ניצוצות של אהבה באוויר. 

נעבור לגל גדות, כי אין אין אין חגיגה בלעדיה. הנשיקה שלה עם כוכבת סאטרדיי נייט לייב, קייט מקינון, היתה עוד נשיקת שיא של השנה הזו. גל הנחתה את הפרק המדובר בתחילת אוקטובר ובמסגרת אחד המערכונים, היא גילמה את הנסיכה דיאנה פרינס, וונדרוומן, שפגשה שתי לסביות אמריקאיות שנסחפו אל החוף ובסופו נישקה אחת מהן. 

במקום הראשון של הנשיקות שעשו לנו את השנה, הן ללא ספק אורנה בנאי ובת חן סבג. צמד הנשים החזקות הללו הפתיעו את כולן בזוגיות מתוקשרת לפני מספר חודשים ומאז הן לא עוזבות אחת את השנייה, במיוחד אל מול המצלמות.

ב- 2017 היו לנו גם לא מעט פרידות מפתיעות - הטרייה ביותר עומר אדם ובת זוגו רומי עפרון. אחרי זוגיות של שנתיים שתועדה היטב ברשתות החברתיות השניים הפרידו כוחות דווקא בתקופת השיא של הקריירה שלו. השנה לרשימת ה'כבר לא', נוספו גם אביחי אוחנה ומעין אשכנזי שהיו התקווה הגדולה שזוגות שנוצרים בריאליטי אכן ישרדו מחוץ למצלמות. השניים שעברו לגור יחד חודשים לאחר צאתם מבית האח, תיעדו בקפידה את חייהם ובעיקר גרמו לנו לחשוב שהחתונה קרבה.

הזוג הכי מדובר שלא יתנשק הערב הם אייל גולן ורוסלנה רודינה. השניים הורים ליאן כבר עברו בעבר פרידות אך הפעם זה נראה בהחלט סופי. רוסלנה עזבה את הבית ועברה לדירה ברמת גן ונמצאת בימים אלה בזוגיות טרייה, לשמו של אייל נקשרו כרגיל, לא מעט שמות של צעירות ששמחו על תשומת הלב והשניים עשו הכל ברשתות החברתיות כדי להראות לנו שזה סופי לגמרי