יעלון בהצהרה על התפטרותו, חדשות 10

ראש בראש: אלטון ג'ון או דיפ פרפל?

השבוע במסגרת מדורנו "ראש בראש" במי אתם בוחרים: בוגי יעלון או אביגדור ליברמן, יוליאן היחצן או הלקוחה שלו הלנה עמרם, וניחוח מעבר לים בישראל: אלטון ג'ון או דיפ פרפל? דודי פטימר עושה סדר

  • פורסם ב:
  • 27/05/2016 11:18
  • |
  • עודכן ב:
  • 27/05/2016 11:18
  • |
  • כתבים:
  • דודי פטימר

השבוע במסגרת מדורנו "ראש בראש", אנו מגישים לכם את מיטב האנשים שהפכו את השבוע הנוכחי למעניין ומסקרן, וכל שאתם צריכים לעשות זה לבחור מי לדעתכם ראוי לזכות בתואר כוכב השבוע (אל תשכחו לנמק) ומי צריך להתאמץ יותר (או שלא) בשבילכם.

 

פוליטיקה: מי ראוי להיות שר הבטחון? משה "בוגי" יעלון או אביגדור ליברמן?

השבוע היה רועש למדי בביצה הפוליטית בעיקר במשולש ביבי נתניהו- אביגדור ליברמן- משה "בוגי" יעלון. במידה ואינכם קוראים עיתונים או שומעים חדשות (מה שאומר שהחיים שלכם תותים).

 

להלן התקציר: חילוקי הדעות המקצועיים ( והאישיים?), שנתגלעו  בין שר הבטחון משה בוגי יעלון לראש הממשלה, ביבי נתניהו בשנה האחרונה הגיעו לשיאם השבוע כשנתניהו הדיח את יעלון מתפקיד שר הבטחון לטובת אביגדור ליברמן, מה שעורר תגובה מתלהמת בקרב העם ובעיקר בקרב יעלון שהודיע בנאום מורט עצבים על התפטרותו ופרישתו ( הזמנית) מהפוליטיקה תוך הבעת אי אמון בראש הממשלה ביבי נתניהו. בהמשך השבוע עשה יעלון רימייק לסצינה המיתולוגית של שייקה אופיר ב"השוטר אזולאי" בטקס פרידה בקריה בתל אביב. הזלנו דמעה. אז מי לדעתכם יצחק אחרון? בוגי או ליברמן?

 

אביגדור ליברמן. מי הזכיר הון ושלטון
 

אביגדור ליברמן. מי הזכיר הון ושלטון(אלון כהן)

מוסיקה: מי כבש את ישראל? דיפ פרפל או אלטון ג'ון?

השבוע הגיעו אל ארץ הקודש 2 אגדות מוסיקליות עולמיות: מחד גיסא, הגיעה להקת הרוק המיתולוגית מהסבנטיז דיפ פרפל להופעה בפארק ראשון לציון ומאידך גיסא הגיע סר אלטון ג'ון להופעה בפארק הירקון בתל אביב.

 

גם הסגולים הכהים וגם ג'ון היו יותר מפעם אחת בישראל ( דיפ פרפל: 11 הופעות, אלטון ג'ון: 5 הופעות) עד כי יכולים לדרוש בשקט אזרחות, גם שניהם אוחזים ברפרטואר של קלאסיקות שהרעידו עולם שלם וגם שניהם בעלי מבטא בריטי כשר למהדרין. אז מי נתן את השואו הטוב ביותר השבוע? מי שאחראי על Your Song, I'm Still Standing, Yellow Brick Road, Sorry Seems To Be The Hardest Word או הלהקה שהביאה לנו את Smoke On The Water, Black Nights, Lalena ,Child In Time?

 

דיפ פרפל בישראל
 

דיפ פרפל בישראל(גיל גוטקין)

אלטון ג'ון בהופעה בפארק הירקון בישראל
 

אלטון ג'ון בהופעה בפארק הירקון בישראל(אורית פניני)

החטא ועונשו?: הרכילאי ומנהל יחסי הציבור הפרובוקטיבי יוליאן לוינסון או השדכנית של המדינה הלנה עמרם?

העם הישראלי, וזה ידוע, הוא עם נדיב לב האוהב לפתוח לבו וכיסו (כשצריך) למען האחר ולעזור לזולת, אך מה קורה כשהעם מולך שולל ע"י איש יחסי ציבור המנצל את החולשה הכי ישראלית ומגיע ללב הפריים טיים התקשורתי בדרכים לא קונבנציונאליות?

 

בשבוע שעבר נתפרסמה בדף הפייסבוק של הרכילאית הנודעת הלנה עמרם הודעה כי היא נמצאת במצב קשה ומנסה להשתקם, ולשם כך מוכרת כלייתה. הפוסט עורר סערה וצבר הד תקשורתי נרחב שלאחר בירורים מצד גורמי תקשורת, נתברר לפי דבריה של עמרם קבל עם ועדה במהדורת החדשות המרכזית כי מי שפרסם פוסט זה בלא הסכמתה ואו ידיעתה (כדבריה) או מנהל יחסי הציבור שלה יוליאן לוינסון, הידוע בציבור לא פעם כפרובוקאטור המהלך בקו הדק בין גאונות לחוסר מוסריות וחציית קווים אדומים למען אייטם (כמו זה). אז מה דעתכם: פרובוקאטור או גאון מטורף?

 

הלנה עמרם, שדכנית
 

הלנה עמרם, שדכנית(חדשות 10)

יוליאן לוינסון
 

יוליאן לוינסון(צילום מסך -)