אייל גולן: "הייתי צריך לעבוד מאוד קשה"

היום לאייל גולן כבר לא חסר כסף, אבל היו ימים שהוא נאלץ לעבוד מסביב לשעון כדי לדאוג לעצמו: "קניתי אוטו מהכסף שלי ותמיד היתה לי כרטיסייה למקרה שהוא יתקע. עד כדי כך הוא היה גרוע"

כמו בכל שנה לפני החגים, גם הפעם ג'ודי ניר מוזס וניסים משעל הזמינו את החברים האמידים לערב צדקה מיוחד: כרטיס לאירוע עולה לא פחות מ-3000 שקלים, ובזמן שהאורחים זכו לעשות מינגלינג עם כל המי ומי - ההכנסות נתרמו לעמותת "חום" שדואגת לילדים נזקקים.


אייל גולן הוא בין האמנים שהתנדבו להופיע בחינם בערב החשוב. הזמר, שגר היום בדירת פנטהאוז בת 4 קומות במגדלי יוקרה בתל אביב, דיבר על חשיבות האירוע וסיפר על הימים שבהם כסף היה עבורו דבר הרבה פחות זמין: "בגיל 17 לא חיכתה לי מכונית בבית. הייתי צריך לעבוד מאוד קשה ולקנות מכונית מהכסף שלי. תמיד היתה לי כרטיסייה בכיס, למקרה שהאוטו יתקע. עד כדי כך הוא היה גרוע".


חוץ מגולן, גם שרית חדד הופיעה באירוע, ובין אלו שצפו בה ניתן היה למצוא את פיליפ וזנה, מנחם הורוביץ, משה דץ, מיכל ינאי, לאה שנירר, ילנה ראלף, טייטי איינהו ונטלי דדון. בתום הערב, אגב, ג'ודי וניסים אספו למעלה ממיליון שקלים - שברוח "צוק איתן" - יתרמו כולם לילדי הדרום.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו