עונת הרחצה נפתחה: רוסלנה רודינה ולירז דרור בבגד ים

לכבוד היום האחרון של יוני הנה מבזק שמצנן קצת את האוירה: שלוש דוגמניות ושלושה בגדי ים. חושבים שתצליחו לעמוד בזה?

הרוחצים בחוף הים בתל אביב שולפים את הניידים כדי להעלות את התמונות של הדוגמנית היפהפיה לירז דרור, אבל לא בטוח שהם יודעים מי היא. לירז שייכת לזן אחר של דוגמניות, היא נמצאת בתעשייה כבר 8 שנים, אבל לא מגיעה לאירועים, לא מופיעה בטורי רכילות, ואין לה שאיפה להפוך לשחקנית או מנחת טלוויזיה. למרות זאת, לפי הנתונים שפורסמו לאחרונה במגזין "פורבס", דרור היא אחת הדוגמניות המרוויחות ביותר בארץ. יש עוד הבדל בין לירז לשאר הדוגמניות: הקיץ, בגיל 22 היא תינשא לחבר שלה, לא כדורגלן, אלא סטודנט למשפטים.


רוסלנה רודינה לא מדגמנת בגדי ים אלא מוצרים טיפוח לים המלח, הבוץ גם מסתיר את הקעקוע. לרוסלנה, אחרי אייל גולן יש חבר חדש, ירושלמי בן 23, כך שהיא מזמן כבר לא "החברה של". גולן היה בכותרות בשבועות האחרונים בשל הסכסוך עם גרושתו אילנית לוי. גם לרוסלנה, כך מסתבר, יש מאבקי משמורת עם גולן: "אני לוקחת חזרה את החתול. החתול יבוא לבקר את אייל".


הדוגמנית שרון גניש מצלמת קמפיין לבגדי הים של גוטקס על החוף בפלמחים, חוץ מהעובדה שאין כאן חדר הלבשה, הכל טוב. לשאלה איך מחליפים בגדים בים משיבה גניש: "יש חלוק, זה הוילון שלי". ההופעות של גניש בעולם האופנה נדירות, היא החלה לדגמן בגיל 12, והפתיעה את העולם כשקיבלה קמפיין ענק של ורסצ'ה. הקריירה שלה נקטעה באופן מפתיע, אבל בינתיים היא הספיקה להיות אם לשתי בנות. ויש לה גם טיפים לשמירה על הגזרה: היא עושה הרבה ספורט, לא משהו שלא שמעתם קודם.

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו