, צילום מסך -

האח הגדול - הצעת הנישואים של שי חי ואנטי קליימקסים נוספים

שבירת החומה, הצעת נישואים, עימותים משעממים: הפרק של אתמול היה אמור לרגש אבל הוגש פושר ומאכזב • טור האח הגדול, התור של מיכל

קליימקס

והפעם, התור של מיכל:

 

נכון אומרים שנקמה היא מנה שצריך להגיש קרה? אז הפרק של אתמול התבלבל עם המושגים 'נקמה' ו'קליימקס' והגיש לנו קליימקס אחרי קלייימקס פושר וחיוור על צלחת פלסטיק מוכתמת; שי חי הציע נישואים לתניה עם כבל מאריך ואורז בזווית הפה, עמרי שבר את החומה רק אחרי שעשה משאל עם וחילק פרוספקטים עם האפשרויות - "בעד, נגד ושי חי המלך" וארבל - שכל העונה ראינו אותה מדלגת וקופצת כמו עיזת הרים נמרצת שברה את עצמה מהמותניים ומטה דווקא כשירדה לה ברוגע ממיטת קומותיים. אבל, לפחות קורין נראתה טוב.

 

לטורים הקודמים:

האח הגדול - "אנחנו זבל, כולנו"

האח הגדול - שקשוקה, פדופיליה ומה שביניהם

 

בסוף נפלה מהמיטה
 

בסוף נפלה מהמיטה(צילום מסך -)

קרלוס

אז מה היה לנו? מה שבטוח שהרבה יותר מידי מקרלוס, שחוץ מחנפנות ואינטרסנטיות טרם הציג תכונות נוספות אך בכך זאת מקבל זמן מסך ביחס חסר פרופורציה לאי העניין שבו, כמו שיוכיח כשיהיה לבד וינסה להופיע בפני המצלמות עם המונולוג: "כשמשעמם - סנדביץ' טוב מרים כל מצב רוח" (עם כמה שאני מזדהה עם המשפט) - באמת שיש לי דברים יותר טובים לעשות עם הזמן שלי, בסדר אתם שם בחדר העריכה? תודה.

 

אז קרלוס הוא הקיסר המשמים ולמען האמת הבנות משמימות לא פחות עם אינספור מעגלי העצמה נשית, תסבירו לי - זאת הייתה המשימה? כי אם לא אז הבנות פשוט נוסעות כבתאונת דרכים קשה לצפייה היישר אל תוך הקיר שנקרא "שונאי הפמיניזם". עוד העצמה נשית ועוד העצמה נשית, מה קרה לאיזה סיבוב טוב של "NEVER"?

 

נחזור לזה, כי בינתיים ההעצמה מתנפצת לרסיסים בעקבות חילוקי דעות על אינסטגרם (מכונת ריטוש על פי רינת) ופייסבוק (דבר מבורך על פי קרלוס) כאשר קרלוס ורינת שוב מתנגחים ושי מיקה כמו ילדה קטנה שהוריה לקראת גירושים, לא עומדת בזה יותר ומתפוצצת מסיבה לא ממש ברורה. בינתיים בצד השני של החומה מי שבאמת נמאס לו זה דודו, שלא יכול לשמוע יותר על נשים כי זה מזכיר לו את אמא שלו ואת אחותו וטוען ש"מי שרוצה לדעת משהו על נשיות שייסע לעפולה!" ׁ(מה לא שמעתם על כנס הגניקולוגים העולמי שנערך שם?)

 

hefe הפילטר המנצח
 

hefe הפילטר המנצח(צילום מסך -)

חומה נשברת

ככה לא שוברים חומה


בינתיים צרות בגן עדן של האחווה הגברית - לעמרי נמאס משלטונו של שי חי (להפקה כנראה עדיין לא) ובעודו מסרב לקבל את העובדה ששי חי לא משתתף במשימה אך יהנה מפירותיה, הוא מנסה לפרוק את התסכול אצל דודו אבל דודו חושב שמשחקים במשחק המוכר: "זרוק פתגם" וככה זה נראה-

עמרי: "תאמין לי, עבד כי ימלוך"

דודו: "ממש ככה, אם בארזים נפלה שלכת"

עמרי: "זה לא קשור אחי". לא יודעת מה איתכם, אני נהניתי. אז אחרי שנכשל בלמצוא נחמה אצל דודו, עמרי מתחיל בקמפיין משאל העם לשבירת החומה, כאשר מצד אחד - נחמד, דמוקרטיה וזה, מצד שני - ככה לא שוברים חומה! חומה שוברים בזעם, בלי לסכם את זה לפני עם כולם. חבל עמרי, עוד קליימקס שהוגש קר מידי, למרות הבעיטות המרשימות של קרטאה קיד פוגש את הפאוור ריינג'ר הצהוב.

 

קוואבנגה!
 

קוואבנגה!(צילום מסך -)

מסר לאומה

על אהבה ואכזבה


שי חי מחליט כמובן שעמרי שבר את החומה כי הוא מקנא בו, כי בתפיסת עולם של אדם כמו שי חי - או שאתה איתו או שאתה מקנא בו, אין גוונים כי אין סיבה שיהיו, יש הרי צבע אחד - הצבע שלו ושל האמת שלו, יחי הקיסר. ההפקה גם היא באופן ברור, ממלמלת לעצמה "יחי הקיסר" כבר לא מעט זמן וכך במקרה מוחלט, התרנגולת שמטילה ביצי לתוכנית היא זו שזוכה לצאת עם ארוסתו הטרייה אל המרפסת, לשאת דברים אל האומה. מתי בפעם האחרונה הרגשתי מובכת להיות חלק מאומה כלשהי אתם שואלים? אז אתמול.

 

כחלק מבופה האנטיקליימקסים שהוגש אמש, היה לנו גם את העימות החלוש והרדום בין עמרי לשי חי שנשמע ככה- "זה נעשה מקנאה או מאהבה? מאכזבה. אוקי אחי, אוהב אותך, אוהב אותך גם". ככה חברים, נראה זנב מטאפורי בין הרגליים.

 

 

יחי הקיסר
 

יחי הקיסר(צילום מסך -)

בדחה

נישואים ומסרים לאומה


שי חי לוקח את תניה לסיבוב בעיר האסורה, שם הוא מציע לה נישואים כדת וכדין מול עינו הפקוחה של האח הגדול. תניה הנרגשת, מי היה מאמין - מסכימה והאח הגדול מיד שם להם מחרוזת שירי חפלה במזרחית כדי להרוס לשי חי את הרגע המרגש (טוב הוא לא). רק חבל שלא הראו לנו שום דבר ממה שקרה אחרי זה - האם הדיירים יודעים? האם תניה קיבלה אישור מיוחד להעלות תמונה של הטבעת לאינסטגרם ולכתוב - "אמרתי כןןןןן"? לא ידוע.

 

ואיך אפשר לסיים בלי עוד איזה אנטיקליימקס אחרון לקינוח - נאום הזוג המאורס ל"אומה". שי חי ותני יצאו אל גדת העולם החיצון ושם במשך 55 שניות שי חי אמר תודה לכולם ובחמש השניות שנותרו תניה הוסיפה את המסר האישי שלה לאומה - "אני אוהבת את שי חי הוא החיים שלי". באמת? לא שמנו לב!

 

השראה לגדולי הנואמים
 

השראה לגדולי הנואמים(צילום מסך -)

קסניה

רגעים לציטוט:

 

שי מיקה לדודו: "אני עסוקה", דודו: "לא לא, איך עובר לך הערב?" אין דבר העומד בפני הרצון

 

קרלוס: "הפמיניסטיות האלה זה בלתי נסבל", לא אתה

 

ארז: "החומה מחלקת את הבית אבל גם מקרבת", רגעים של חוכמה ואמת

 

רינת לשי חי: "כמוני כמוך, כמוך כמוני" רגע וכמוני מי?

 

ברק על היציאה מהארון: "שכבתי עם גבר. אני הומו." אמא של ברק על היציאה מהארון: "מה עשו לו הסמים".

 

אור: "הרשעים לא מתעייפים", לא כמו הפראיירים שכל הזמן מתחלפים

 

עמרי: "גם אם חתולה הייתה יוצאת עם מישמיש על הראש הקהל היה צועק לה". כן, אבל אם היא הייתה יוצאת עם ארטישוק ירושלמי זה כבר היה סיפור אחר

 

 

סנדביץ זה מגניב כי זה גם שתי פרוסות לחם, גם יש משהו באמצע וגם אפשר לאכול את זה
 

סנדביץ זה מגניב כי זה גם שתי פרוסות לחם, גם יש משהו באמצע וגם אפשר לאכול את זה(צילום מסך -)