פרסומת ממש ארוכה ל"כוכב הבא", אסי עזר אינסטגרם

מה אנחנו יכולים ללמוד מהתמוטטות העצבים של שני? טור האח הגדול

בית האח הופך למלון מבוקש, שני עוברת התמוטטות עצבים מעניינת, חמימו מקבל מגאפון וזה נורא ואיום וכותבת טור זה סוגרת מעגל וסוף סוף מבינה לוגיקה בזכות מעיין ואביחי

אסי ורותם

היה פרומו ממש ארוך אתמול ל"כוכב הבא לאירווזיון" לא? כמו שצוחקים על אנשים שאוכלים קצת מרק עם השקדי מרק שלהם, ככה אמש היה קצת האח הגדול בתוך הקידום ל"כוכב"; מנחי התוכנית באו להתנחל, שופטי התוכנית באו בפיג'מות הכי יפות שלהם להגיד שלום, "סיה" באה כי זה בדרך שלה להופעה, שתתקים ב"כוכב הבא לאירוזיון", בקיצור, אם עוד לא הבנתם - גמר הכוכב הבא זה היום חבר'ה.

 

אז מה היה לנו בכל זאת בפרק? שעתיים יפות וטובות של "חמימו לא מבין שסיה זאת משי", חמימו בסלון ולא מבין, חמימו בפינת עישון ולא מבין, חמימו בהופעה ולא מבין - כמה מרתק שזה נשמע - ככה מרתק זה היה.

 

חמימו מציג - 'לא מבין'
 

חמימו מציג - 'לא מבין'(צילום מסך -)

תפקידים במלון

חלוקת תפקידים


האח הגדול הופך את הבית למלון ומחלק תפקידים והוראות (בין ההוראות "אסורה כל שיחה שלא קשורה למתן שירות" - חוק שעשה לי פלאשבקים לימיי כמארחת במסעדת שף) בין התפקידים: אורנה מקבלת להיות טבחית ומתבאסת עד עמקי נשמתה, סביר להניח שחיכתה בכליון עיניים להיות חדרנית סקסית שומרת שבת, תפקיד שעדן מקבלת בסוף, אבל אל תבכי אורנה, זה הרי כולל את העונש הנורא מכולם - להחליף מצעים. זה לא שווה את זה.

 

דן מקבל חליפה של בל בוי אותה יוכל לשמור כשייצא מהבית ויעלה את "מופע הסטריפטיז לצלילי לאה גולדברג" הראשון בארץ, אנדל הוא מלצר סורר שמבטא במלצריותו המדומה את כל מה שכל מלצר במציאות חושב אבל לא יכול להגיד: "מה עוד כוס מים? באת לשגע אותי? תיזהרי ממני" שני ומעיין פקידות קבלה וחיים, ברגע של הומור שחור משחור - מקבל לדבר כל המשימה דרך מגאפון.

 

לא מצחיק
 

לא מצחיק(צילום מסך -)

טלפון

אורחים, או כמו שאסי אומר: "הייתם גרועים, להתראות"


הטלפון מצלצל בכל פעם עם אורח חדש על הקו והפקידות צריכות לנחש מי זה. על הקו אסי עזר ורותם סלע, שני מנסה לנחש - האם אתה נוטה לעורר אנטגוניזם ואת התגלית בתוכנית הקאלט - "לימוזינה"? "שני תקשיבי, זה אסי ורותם" - טוב, מסתבר שלא מנחשים עדיין אבל כן מנחשים מי הזמרת שצריכה לבוא, וככה גילינו כמה דברים: 1. שמריה קארי אוהבת חומוס 2. שני לא לבבית בטלפון 3. לא קל להיות אתיופי בישראל. אנדל- "נראה לי שזאת סיה" כולם: "סתום ת'פה זאת לא סיה!!"

 

רגע, עם גרגירים?
 

רגע, עם גרגירים?(צילום מסך -)

שני מתמוטטת

זוכרים את סעיף 2? אז זה עולה לשני במיני התמוטטות עצבים. החברים מנסים להעיר לה על התנהגותה בטלפון (שוב פלאשבקים מימיי כמארחת, הולכת לישון בסוף הפרק תוך כדי החזקת דלת חדר השינה ומלמולי "ביי תודה רבה, ביי תודה רבה"), דן קופץ ראש אל לוע התנין "את לא נחמדה בטלפון" שני: "תודה רבה רב נציג ביקורת!! אני לא צריכה ביקורת ממך!" דן - "אבל כבר חודש אני מתאפק נו שנייייי", אח"כ גם שם יבוא לתרום את חלקו ושני תאבד את זה. בחדר האח הגדול נחזה בהתמוטטות עצבים מהי - "אני לא יכולה יותר עם הקקפוניה הזאת!" תזעק שני, האח הגדול: "תנשמי. אהבת את החצאית מיני?" שני: "כן, נמרח לי האיפור?" האח הגדול: "לא, רוצי לים", אורי זוהר: "היי זה המשפט שלי!"


שני מעלה בחדר האח טיעונים מעניינים, האם ה"דרמטיות" שלה בהכרח שואבת יותר חמצן ציבורי מהצרחות של חמימו במגאפון? או מהאקסהביציוניזם של דן שגורם לו לפצוח בריקודי סטריפטיז כל 3 דקות? מה ששני מנסחת אבל לא עד הסוף, זה את הלך הרוח השוביניסטי העמוק והמהותי שהמציא את המונח 'היסטרית' בסוף המאה ה- 19 (שזה לונג סטורי שורט - נשים מתחרפנות כי יש להן רחם): כשאישה מביעה את עצמה ביתר שאת - זאת דרמה, זה מציק, זה לא לעניין, זה משוגע. כשגבר לא שותק לרגע - וולאק איזה חמימו זה כפרה עליו!

 

מלכוד 22: רק מי ששפוי משתגע
 

מלכוד 22: רק מי ששפוי משתגע(צילום מסך -)

אורנה ספין

אמנות הספין של אורנה

 

משי, חברה של חיים, מגיעה לבית; היא מתה עליו והוא מת עליה אבל הם לא יכולים להיות יחד כי כמו רומיאו ויוליה המודרניים, הוא מציל בג'קוזי והיא מתחזה לזמרת בינלאומית, הסיפור המוכר של אהבה חוצת גבולות. בינתיים אסי מפטפט עם חיים ולא מצליח להסתיר את העלבון מכך שלא כל דיירי הבית מתקבצים סביב האירוע, רותם מצידה יושבת במטבח ונראה שהיא פשוט מחכה שהשטויות האלה ייגמרו, אבל עצרו הכל! הרגע שחיכינו לו חצי עונה הגיע - אורנה מסבירה את נפתולי שמירת הנגיעה שלה: "יש לי גבולות. יש לי כללים", תסביר לאסי באינטונציה של מנהלת בית ספר ושפת גוף של פרזנטורית בערוץ הקניות שבלעה דיילת אוויר, "אני לא אישה שנמרחת", "גברים מרגישים בנוח להימרח על נשים".

 

אז הבנתם? אורנה שומרת נגיעה כי יש גברים שנמרחים, אורנה שמעת על האופציה הזו: "היי, אל תמרח עליי בבקשה"? האם כשבן אדם רוצה להזמין טייק אווי ממסעדה הוא צריך לקנות קטנוע ולהתחפש לשליח בשביל זה, או שהוא יכול פשוט להגיד "היי, אני רוצה להזמין טייק אווי"? אורנה טוענת בעצם ששמירת הנגיעה היא מעין שריון כבד וכללי כנגד כל הגברים, כאשר היא זו שפותחת בו דלת סתרים כשמגיע הגבר בו היא מעוניינת. בינתיים שם מתחרפן למשמע הדברים, "או שאת שומרת נגיעה או שאת לא", אורנה: "אתה איחלת לאנשים סרטן ואחותי מתה מסרטן", אמנית הספינים, באמת - אמנית.

 

אוטוסוגסטיה מרתקת
 

אוטוסוגסטיה מרתקת(צילום מסך -)

לוגיקה

אורחים נוספים ושיעורים בלוגיקה


בבוקר ישים האח הגדול הידוע בכינויו "הרומז הגדול" את השיר "דרך המשי" אבל חמימו שלנו לא יקשר בין 'משי' ל'משי' ורק כשיסבירו לו ש'משי' זה כמו 'משי' ישיג האח הגדול את האפקט המבוקש. בינתיים מגיעים עוד אורחים לבית האח: עידן רייכל ושיר אלמליח. רייכל, זמר - בא ושר. אלמליח, דוגמנית - באה ושמה בגד ים. סיבה ותוצאה חבר'ה, סיבה ותוצאה.

רייכל עושה לדיירי הבית הופעה אינטימית שעובדת יותר טוב מהבצל של אריה דרעי וגורמת לכולם להשתנק מבכי + להרמת "העצומה למען הבאת חברה של שם לביקור", לפני שהוא מתמוטט סופית. אלמליח מגיעה ובהתאם כנראה להוראות שקיבלה, מיד נכנסת לשכשוכית. גם אני דבר ראשון כשאני מגיעה לבקר איפשהו - קודם כל עושה שם אמבטיה.

בעוד שיר אלמליח טובלת את גופה במים, כל בנות הבית בוהות בנכסיה ממעבר לחלון (התקשרו מהספארי, רוצים לבוא גם) ומתלהבות: "איזה כוסית, איזה תחת!" ורק הבנים, שכבר למדו לקח או שניים, מסרבים לפתע להחפיץ את גוף האישה, אביחי "לא מתעניין" ואילו דן, שלמד את הלקח מתקרית ה"יש מצב שנגעת לה בראש?!" טוען שהוא רוצה רק "להסתכל על האופי של אורנה", סחתיין אורנה, הסירוס הושלם בהצלחה.

 

כלל ידוע: לנשים מותר להחפיץ נשים
 

כלל ידוע: לנשים מותר להחפיץ נשים(צילום מסך -)

ועכשיו הרגע שחיכיתי לו כל החיים - לאחר שנכשלתי שוב ושוב בקורס לוגיקה באוניברסיטה מסתבר שאולי כן הבנתי משהו, הנה: מעיין אומרת לאביחי ש"כל הגברים אותו הדבר", אביחי יוצא מהשיחה הזו בהרגשה שנאמר לו: "אתה כמו כל הגברים" אם כן: אם אביחי גבר, ומעיין אמרה שכל הגברים אותו הדבר - אזי שמעיין אמרה שאביחי הוא כמו כל הגברים!!! איפה ה-100 שלי בלוגיקה עכשיווווווו?

 

תודה מעיין
 

תודה מעיין(צילום מסך -)

רגעים ל

רגעים לציטוט


חיים לאנדל - "לא אל תנשק אותי", זהו נגמר הירח דבש

 

חיים מנסה להבין: "בתור מציל אני יכול להציל?" תלוי, פיל אפשר להפיל?

 

חיים לאלמליח: "חבר שלך הפסיק לעשות גולים אז נתת לו בעיטה?" לפעמים מצליח לו

 

עדן לחיים: "איזה דגל הכי יפה?" חיים: "ברור שדגל ישראל מה יש לך!" אסתטיקה לאומית

 

חמימו לאסי: "אסור לי לענות לך בשאלה, אתה מבין?" אתה אובייסלי לא הבנת

 

אסי למעיין: "וואו השפתיים המהממות האלה שלך?" דן בוא ללמוד שיעורי חנפנות!

 

דן למשי: "חיים הוא המנהיג האבסולוטי שלנו", בעצם לא משנה

 

 

הכוכב הבא הערב כן?
 

הכוכב הבא הערב כן?(אסי עזר אינסטגרם)