רגע של אמת, צילום מסך

האח הגדול - הגענו לוילת המודחים

מצעד האורחים בבית לא מספיק, והפעם, הדיירים שהדחתם ולא בא לכם לראות שוב, חוזרים לדבר • טור האח הגדול, התור של גיל

  • פורסם ב:
  • 17/12/2015 12:39
  • |
  • עודכן ב:
  • 31/03/2016 02:09
  • |
  • כתבים:
  • גיל גוטקין

והפעם התור של גיל:

 

בתחילת הפרק משדרים לנו שוב את כל מה שקרה לברק בבית בזמן ששאר הדיירים לא היו, וזה שוב הזמן לשאול את השאלה, רק אותי מטריד הכינוי "בכור" שנתנו הדיירים ליורם זק? ואם כבר, אז עוד שאלה: דודו יודע שהוא הבן אדם האחרון בעולם עם אובססיה לעינב בובליל?

 

כשהדיירים מדברים על הדיירים המודחים שיכולים לבקר, זה לגמרי נשמע כמו "חיים שכאלה". עומר? סלים? אילנה??? באמת היו פעם דיירים עם השמות האלה? אם לא היו תמונות שלהם על הקיר, נשבע שלא הייתי זוכר.

 

 

 

יואו! מי את?
 

יואו! מי את?(צילום מסך)

ואז, אילנה באמת חוזרת! בכלל לא שמנו לב שלא היית פה, או שלא עברו כבר חמש עונות מאז שעזבת. אבל בתכלס, לא רק את אילנה שכחתי, גם את הריב המכוער הזה בין ברק לפלורי הצלחתי לשכוח. המון צרחות מגעילות היו בעונה הזו, הא?

 

שמתם לב שההפקה כבר מזמן התייאשה מלהראות לנו קטעים של הדיירים הנותרים סתם בבית, מדברים, רבים, עושים משהו? משימות, אורחים מן העבר/העבר היותר רחוק/ העבר שאף אחד לא רוצה לזכור, ומקסימום שיחה קצרה ביניהם שגם היא מדברת על מה שהיה במשימה זה כל מה שאנחנו מקבלים לראות. מזל שיש רק עוד שבוע, כי מי יודע את מי עוד היו צריכים להכניס לבית רק כדי לא להראות לנו עוד קצת מהשיעמום שהוא מה שנשאר שם.

 

אז ארבל נכנסת, גבס-לס, ועד שיש לה הזדמנות להראות לשי מיקה משהו ששודר בתוכנית, מה היא בוחרת להראות? את שתיהן קופצות ומרקדות! איזה חשוב. לפחות היא עקבית בכמה שהיא לא באמת מעניינת. אגב, ארבל, להגיד לשי, חברה שלך, שבעצם הזוכה שלך בחוץ אבל מתוך כל הבררה שנשארה בבית היא הנבחרת שלך, זה לא ממש חברי, חמודה. ארבל אומרת לדודו שכל מה שהיא אומרת מגיע רק ממנה ולא קשור לשי חי, אבל בתכלס, האינסטגרם שלה אומר אחרת, ונדמה שמאז ששי ותניה יצאו מהבית היא ישנה איתם באותה המיטה. ועם קרלוס.

 

האירוניה מתאבדת
 

האירוניה מתאבדת(צילום מסך)

מישהו יכול להסביר לי למה הדיירים כל כך מתגעגעים לעומר? מה הם זוכרים ממנה שאנחנו לא ראינו? אילו מעלות נסתרות הוחבאו מאיתנו ומכל מי שלא הצביע לה?

 

כשרינת נכנסת וקוראת לדודו, מגיע החלק האהוב עליי בפרק. ברגע נדיר של כנות בין דיירים בבית, רינת לוחשת לו "איך אנחנו יוצאים בטלוויזיה, אלוהים שיעזור לי". וואו, כל כך אלוהים שיעזור לכם.

 

ברק הולך להתבשם לפני המפגש עם מייקי? החלק השני הכי אהוב עליי בפרק. והשיחה ביניהם היא באמת דבר מקסים, בלי ציניות. איזה כיף לראות חברות כזו.

 

ואז נכנס גיל. בחיי שגם אותו שכחתי. אותו ואת התקפי הפסיכוזה שלו שהיו מתפרצים ברגעים הכי לא קשורים. אה, וגם החיוך הקריפי. ברק רואה את מה שכולם מכחישים: גיל מאוהב בשי מיקה, אבל את שי מיקה קצת מרגיז לשמוע את זה.

 

חבר זה לא קיר. או משהו כזה.
 

חבר זה לא קיר. או משהו כזה.(צילום מסך)

עמרי כועס שאף אחד מהדיירים המודחים לא בוחר בו בתור הזוכה של העונה. הוא כל כך מאוהב בעצמו, שהוא בטוח שהוא היה מרכז העניינים בעונה הזו. הוא עשה, הוא נלחם, הוא והוא והוא ואף אחד פשוט לא רואה את זה. חבל. ממש חבל.

 

אור נכנסת וכמובן שהיא בוחרת בברק בתור הזוכה שלה, וגם קצת עפה על עצמה כשהיא מחמיאה לו על הבחירה בה כחברה הכי טובה שלו בבית. בחיבוק הכי קריר של הפרק זוכים אור ועמרי. הויכוח שלהם על למי מגיע הקרדיט על העזיבה של שי חי הוא אולי משהו שחשוב להם, אבל הוא בעיקר מעורר רחמים. כמה שהאיש הזה ממשיך להעסיק אותם.

 

אגב, גם אתם התיישבתם לראות את הפרק כדי לראות אם כל מה שהשמועות על מה שקרה עם קרלוס נכונות? חבל, יראו לנו את זה רק בשבת. אבל לפחות קיבלנו טיזר פתיין שאמר לנו "חשבתם שקרלוס מפזר קליפות של שום" זה שיא הפאתט? בשבת הוא יפזר כרטיסים למופע ה"אימים" שלו. בלי לראות אני כבר יודע שאימים לא יהיו פה. מקסימום הרבה הרבה עולב. אבל אני גם כבר יודע שאני אמות מצחוק, אז לפחות זה.

 

חיכינו חיכינו ומי לא בא?
 

חיכינו חיכינו ומי לא בא?(צילום מסך)

בקטנה

 

אלוהים, כמה קשה היה למצוא דברים למיני מדור הזה הפרק. תסלחו לי.

 

  • "לא מוסרית בהליל!" -אבשלום קור מתהפך במיטתו מארבל.
  • דודו- "את שי חי שומרים למחר, הדובדבן שבקצפת". עמרי - "איזה דובדבן ואיזה קצפת".