עולם של מראות, צילום מסך -

האח הגדול - "אנחנו זבל, כולנו"

שי חי ואור יוצאים לסיבוב נוסף, קרלוס חושף אישיות הפכפכה ודודו ועמרי לא מצליחים לגדל עמוד שדרה • טור האח הגדול, התור של מיכל

אוכל, אור ושי

והפעם, התור של מיכל:

 

כששי חי התעמר בעומר קינן זה היה הסיפור הישן של גבר שרוצה להראות לבחורה הכוסית שהוא לא שם עליה, כששי חי התעמר בעומרי זה היה הסיפור הישן של שני גברי אלפא הרבים על טריטוריה, אבל כששי חי מנסה להתעמר באור יש כאן קרב אמיתי (הרי כבר ידוע שהריאליטי הוא זירת גלדיאטורים מודרנית) - כאשר בקרב הזה, שוב ושוב אור מצליחה לתת נוק אאוט לשי חי בכל סיבוב בזכות כוח אחד שאין לו תחרות - רהיטות. במונולוג מצמרר אחד אחד אחרי השני - אור נעמדת על הרגליים האחוריות אל מול מפגני הכוח של שי חי שהצטמצמו לכדי: "מכשפה, מגעילה, דוחה, שבי על המיטה, שבי", פחות רהוט.

 

הפעם שי חי החליט לנעול את לסתותיו על המשפט של אור: "אתה אוכל מהאוכל שלי בהנאה רבה" וכעת כל פועלו בבית מונע וצומצם לתוך המשפט האחד הזה, שהוצא לחלוטין מהקשר ומתברר שעכשיו זה רק בלתי נמנע עבורו אלא לבצע ארוחות מפוארות מהבוקר עד הערב, "כי אף אחד לא יסתכל לו בצלחת". כאשר כעם ניצול שואה ורגשני (בלי קשר אחד לשני) יש לחברה הישראלית שני גבולות אדומים קולקטיביים ברורים: אוכל ואמא. לא מתחשבנים על אוכל ולא אומרים לאף אחד מילה רעה על אמא שלו - ואת שני הקונצנזוסים הלעוסים לעייפה הללו קיבלנו אמש במנות נדיבות, שלא ייחסר הרי.

 

לטורים הקודמים:

האח הגדול - שקשוקה, פדופיליה ומה שביניהם
האח הגדול - שי חי ודודו חיים את החלום

 

סיבוב נוסף יוצא לדרך
 

סיבוב נוסף יוצא לדרך(צילום מסך -)

קרלוס

מי אתה קרלוס?


כבר היה לנו בהישרדות אחד ששינה את שמו ממכלוף ל'אלוף' והנה יש לנו איציק שרוצה בכלל להיות 'קרלוס' - העיקר שכולם שלמים בדיוק עם מי ומה שהם. אז קרלוס, או מי שהוא לא יהיה, מריח את הדם אחרי ההדחה הפומבית ופוצח במזמור לשי חי, בעל הלחן העממי - "חן חן למתחנפן" וזה הולך ככה: "אני רק רוצה להגיד שאני חושב ששי חי הוא מלך והוא גאון ומבריק ומדהים", אומר קרלוס באלגנטיות שבה יאיר לפיד חוזר בתשובה, "ואני אומר את זה בלי קשר לכלום".

 

מיד אחר כך קרלוס, שכאמור בא לשחק את המשחק, יחלוק פתאום סיפור כואב מהעבר, כי אין מצב שהוא יוצא מבית האח הגדול בלי ששמו לו ברקע מוזיקה מרגשת לפחות פעם אחת! וכך הוא יושב עם אנשים בסלון ומספר להם איך שכשהיה קטן דודה שלו קראה לו חזיר (אז מה? אבא שלי קרא לי ערפד ויצאתי בסדר גמור, יחסית) בכל אופן, מאז שהדודה השובבה הזאת קראה לו 'חזיר' הוא התבייש לאכול בפומבי ואף פיתח הפרעת אכילה בשם אנורקסיה. הפרעה שעליה מעולם לא סיפר לאיש, זאת כמובן עד אשר הגיע אל בית האח הגדול המצולם 24 שעות ביממה ומשודר בשידור חי לכל עם ישראל. הגיוני? בהחלט. כי הרי בואו לא נשכח שקרלוס הוא גם איציק, והוא אמנם בעל תסביכים קשים אבל רגע לפני שחשף זאת נישק בתשוקה שלוש תמונות של עצמו; כך שאם יש משהו אחד שהוא עקבי בו זה בעניין פיצול האישיות שלו.

 

חשוד
 

חשוד(צילום מסך -)

קסניה

בהמשך שי חי יתגעגע ללריב עם אור וייגש אליה להגיד לה משהו כמו: "טפו עלייך, דוחה מגעילה", אור תציע לו להתחיל להתעסק בעוד דברים בעולם שהם לא היא אבל שי חי מפספס את ההצעה כי הוא בדיוק בודק אם המצלמות על הצד הטוב שלו, זה עם ההיקי על הצוואר. לרגע שי חי יתבאס אבל אל חשש כי מיד המשרת הנאמן שלו קופץ לתמונה - קרלואיציק! "היא לא בליגה שלך בכלל" ילחש לשי חי על אוזנו בעידוד, "אתה קלאס והיא לא קלאס, אתה בכלל קלאסה אחרת לגמרי", טוב אני הלכתי להקיא רגע, תחזיקו לי את הקלאס.

 

עוד בתוכנית: עמרי מבטיח לקסניה (שבינתיים הפכה לאילמת) נישואים, חופה וקידושן, זאת בתנאי שיצליח להרגיש אליה רגשות למשך יותר מחודשיים ואילו שי חי, שכאשר היה בחדר המתים רק חיכה להציע לתניה נישואים, עבר רדוקציה רגשית ל-"אני לא פוסל את האפשרות", כנראה זה הפוני.

 

 

בבקשה תדברי
 

בבקשה תדברי(צילום מסך -)

דודו ועמרי

בינתיים בצבא של שי חי סימני התפוררות: עמרי ודודו מודים בינם לבין עצמם בלחישות שקטות במרתפים חשוכים לעת ליל, כי זה אולי קצת מעצבן ששי חי אוכל את כל האוכל בבית וגם אולי זה כזה, נו, לא מתחשב. אבל עדיין הוא מלך כמובן רק שהוא מלך כזה שלא משאיר כלום לנתינים, בסך הכל אנחנו רגילים לזה, לא? חזרה לעימות. עמרי חולף במטבח אחרי הילולת המלוואח (המפתה בהיסטוריה), מזדעזע מהבלגן ומחליט שלא עוד, הוא נעמד מול שי חי ואומר אל החלל הכללי: "כולנו זבל! זה כולנו!"

 

ולמתמודד הבא בסיבוב 'נסיונות עימות כושלים עם שי חי'; שי חי לוקח את דודו לנסט ואומר לו שכדאי שיתחיל להירגע: "עלו לך המחיאות כפיים לראש, אתה צריך להתנהג כשווה בין שווים" מה עושה דודו? כמובן מיד מתנצל, מנסה להעיר אולי חצי הערה על העניין של האוכל אבל היות וזה היום הולדת של בת המלך היום, הסיפור נגמר בהתנצלות לא ברורה והבנה שלנו הצופים, שאור היא כנראה היחידה שתמשיך לדבר בשביל כולם בבית הזה.

 

דודו והאח הגדול - מערכת היחסים הכי מעניינית של הבית
 

דודו והאח הגדול - מערכת היחסים הכי מעניינית של הבית(צילום מסך -)

בדחה

הדחה


האם שמתם לב שכשארז אמר את שמו של שי חי, שי חי נישק לתניה את היד ויצא לו אל העולם החופשי בלי שום מבט, איחול, מילים כלשהן לאהובתו שתחיה? (אני אומרת לכם זה הפוני, בוודאות) וכך נשארות להן תניה ואסתי לי ראש בראש, גלח בפוני, אך בסופו של דבר אסתי לי עוזבת, כמה פרקים בטרם עת יחסית לבחורה שהצהירה שהיא בטוחה שהיא מנצחת במשחק.

 

בינתיים עד שנברר עם עצמנו למי נתגעגע יותר, לאסתי לי או לשחר, שאלה: מדוע התעכבה אסתי לי את ההתעכבות הארוכה ביותר בתולדות השידורים החיים, (שכמעט גרמה לארז טל לשבץ: "נו, מהר, עכשיו, נו, אסתי לי") כשנשאלה מי לדעתה ינצח? מה היה כל כך מפחיד ומסוכן בלהגיד את שמה של אור? תעלומה.

 

חבל דווקא
 

חבל דווקא(צילום מסך -)

קסניה

רגעים לציטוט:


שי חי בפעם המיליון: "אנחנו חיים בעולם של מראות", הבנו שקראת את עליסה בארץ הפלאות, אפשר להתקדם?

 

דודו לשי חי: "כל בחורה אחרת הייתה מוותרת עלייך תוך חצי שעה", או עד שהמונית הייתה מגיעה

 

קרלוס לאסתי לי: "נפטרה אמא שלך? ויי איזה באסה", כאמור, קלאס

 

קרלוס לרינת: "את צריכה להיות גיישה, להיות מתחת לגבר שלך, כשהוא חוזר מהעבודה לחכות לו עם עקבים, סלט ובורקס", הכי קלאס בעולם, בחיי

 

ארבל: "זה שאמרו שסומכים עליי זה אומר שאני סבבה", דודו: זה אומר שאת חיילת של שי חי", אנחנו חיים בעולם של מראות

 

שי חי על אור: "אם היא תתנצל בפניי בפומבי אני אחזור לאכול מהאוכל שלה", אנחנו חיים בעולם של פטריות הזייה

 

דודו: "אני מכופר על שי חי בלב", נראה לי שגם אני..

 

דודו לאח הגדול: "אל תיפגע אבל נהיית חלש בליהוקים", היחיד עם יחסים אינטימיים ומרתקים עם האח הגדול

 

דודו לאח: "אני מרגיש שגם אתה התרחקת ממני", מה שאמרתי

 

תמיד
 

תמיד(צילום מסך -)