אין בעד מה, צילום מסך -

"הישרדות": מי יותר יפה, טיטי או רוסלנה?

והפעם בהישרדות: טיטי בחגיגה של בריתות, הודא נעלבת מחברי השבט, רוסלנה מתגעגעת לאייל וגם: דנה ברגר במשימה הכי דוחה עד כה • ביקורת פרק

כיצד מסכמים ברצינות תוכנית עם בובות קש, חרא של חזירים ותיבות שמדברות בקולו של אייל גולן? ובכן - מסכמים. הפרק של אתמול נפתח בקבינט פמיניסטי, בו דנה, ג'ני, רוסלנה וטיטי מתפעלות מעצמן שהגיעו כה רחוק בעוד שספסל המושבעים עמוס בגברברים כושלים. "באנו להוכיח שאנחנו לא רק 'נשים של' והצלחנו", אומרת ג'ני ודנה מוסיפה כדי להכניס אווירה משונה לסיטואציה: "נכון, אם נהיה רק בנות בגמר זה יהיה מאוד סקסי".

 

 

בפרקים הקודמים של הישרדות:

"הישרדות": אחלה פרק של "המדרשה"

"הישרדות": רוסלנה - "אני חייבת לנצח הפעם"

 

 

מזגן

משימת הפרס- לשבת רבע שעה במזגן של "תדיראן"


השבט מגיע לפגוש את גיא שמספר להם שהחיים בזבל והיום זהו היום הכי חם בהונדורס, 47 מעלות. רק שמעתי 47 מעלות כיביתי את הטלוויזיה והלכתי לעשות מקלחת קרה. כשחזרתי גיליתי שעל פי ההומור של הפקת "הישרדות", היום הכי חם בעולם הוא ה- יום למשימת אש. "קדימה שבט שוקולוקו - רדו על הברכיים והציתו מדורות! מי שיצליח למלא ג'ריקן עם הזיעה שלו יזכה בג'ריקן של הזיעה של רון אלוף!".

 

כל חברי השבט ניגשים למשימה, ג'ני כהרגלה ב-28 הפרקים האחרונים, פותחת פער על כולם (מה שמים שם במים בסי אן סאן??) ונמצאת צ'יק צ'ק במדורה השלישית, כוכבי מתקשה לקבל את העובדה אבל לא נורא, ואילו טילטיל לא מפסיק לזעוק שקצר לו, הכניסו כאן בדיחת "that's what she said" מתבקשת ונמשיך הלאה.

 

כאמור, בסופו של דבר ג'ני מנצחת או כמו שכוכבי קורא לה ברגע של פירגון - "המפלצת הזאת שיצרתי", ומתברר שהיא יכולה לקחת איתה עוד מישהו לפריסת איברים במזגן של "תדיראן", ג'ני בוחרת בטיטי בשביל האסטרטגיה והשתיים הולכות לשיחת בנות לא מעניינת בעליל ב"לנדוור" של הונדורס, קצת פירות, קצת הפוך על מים, קצת שקרים הדדיים, כמו כל פגישה ממוצעת בין שתי בנות. אה ו"תדיראן" זה ממש מזגן מדהים, הוא גם מקרר וגם יש לו תריסים כאלה שזזים למעלה ולמטה וגם אפשר לכבות אותו אבל גם להדליק והוא כזה יושב על הקיר ועושה נעים בחדר, תרכשו.

 

ג'ני מנצחת כרגיל
 

ג'ני מנצחת כרגיל(צילום מסך -)

דנה והחרא

חוזרים לשבט, הודא מרגישה לא בטוחה ומגששת אצל כוכבי שפוטר אותה בחידה/ משל/ טורט: "גם מלכים גדולים נפלו". הודא מוותרת על דיאלוג עם סייר החופים בעל המסרים המוצפנים והולכת לטילטיל ומגששת שם בנוגע לאיזה תת ברית, אבל גם שם נוחלת כישלון חרוץ כאשר טילטיל מקבל ורטיגו פסיכולוגי כשהוא מתבקש על ידי הודא להניח רגע לצורך העניין שהברית שלו בוגדת בו, "אבל למה שיעשו לי קטע, אנחנו בברית, אבל למה שיעשו לי קטע, אבל למה?" הודא מוותרת גם עליו והולכת לשנוא את כולם לבד.

 

דנה הולכת לפלאפה/ תעצמו עיניים

 

הגיע הרגע הזה שמישהו צריך ללכת למבחן האומץ והזוועה לעבור טראומה ככה על הבוקר ולחזור עם מפתח בשביל התיבה עם הבילד אפ הכי ארוך בהיסטוריה של התיבות, ויש להן היסטוריה ארוכה. דנה מציעה שהיא תלך לא לפני שהיא מכריזה שהיא "זינה, הנסיכה הלוחמת בדרכים" שזה בדיוק הכינוי שנתתי לעצמי בכיתה ה' כשהייתי במשמרות זה"ב. דנה מגיעה לשטח העינוי ושם היא מגלה שבשביל לקבל את המפתח עליה להתפלש בחרא של חזירים. הריאליטי מעלה הילוך, האם כולכם עדיין כאן? אם כן, נמשיך. ברגר מכניסה את ידייה לערימה המבחילה, מוצאת המפתח ומיד בוסט של אנדרופינים תוקף את מוחה ויישאר שם לכמה שעות הקרובות.

 

שרויה במצב רוח טוב על גבול ההיפראקטיבי (מה שחרא של חזירים עושה לבן אדם, אני חושבת שמצאנו את הציפרלקס החדש!), חוזרת דנה לשבט, אבל למה שתשטוף ידיים למשל אחרי שהכניסה אותם עד המרפקים לתוך חרא? אין צורך. היא חוזרת לשבט ומחליטה לעבוד על כולם שלא הצליחה ואז מראה להם שכן הצליחה ולחברי השבט לא אכפת כן, לא, רק תתרחקי מאתנו עם כל החרא הזה woman! או כמו שטילטיל ניסח זאת במדוייק: "נראה לי שהחרא עלה לה לראש".

 

הזוועה
 

הזוועה(צילום מסך -)

בובות

בינתיים בלילה, תיבת הטמטום מכה שנית והפעם, אייל גולן על הקו: "רוס, רוסלנה, איפה את? תעני, אני חייב אותך, רוסקה יפה שלי, הלו הלו, למה את לא עונה?". נו, מה זה השטויות האלה, אני באמת לא מבינה. בכל אופן לאייל יש ח' וע' וכל השבט מסתלבט על התימני האלמוני הזה שרוסלנה בחרה לה וכולם מדמיינים ג'חנון ולחוח עד שהם נרדמים שוב.

 

בובות וודו

 

השבט מתעורר לשלל מתנות מההפקה, אבל מגלה בדרך הקשה שאי אפשר לאכול קש, צבע או בדים שחורים. מה שההפקה רוצה שהם יעשו זה שייבנו בובת קש בדמותם לקראת משימת החסינות. טילטיל מיד מחפש איפה יש בובה של גמד וכשהוא לא מוצא הוא עושה את הדבר הכי מתבקש ולובש בייבי דול. כוכבי יוצר בובה בצלמו ובדמותו של הרקולס עם 9 ריבועים בבטן וטיטי מתחילה להעלות את חשדותיי שהיא סובלת מ"תסמונת מלכת היופי" בה היא פשוט בהפנמה מלאה של "מלכת היופי" בתור הזהות שלה, והכתר שעל בובת הקש שלה יעיד על כך. כרגיל, רק הודא אומרת את הדברים כמו שהם: "למה אני צריכה לשחק בובות, אני בת 26". והמשימה יוצאת לדרך.

 

והפעם משימת סוציומטרי - מי הכי חמוד, מי הכי קקה, מי מסריח, מי מבשל טעים וכו'. טיטי לא מבינה למה כולם חושבים שהיא דיווה היא בסך הכל מלכת היופי הנצחית של העולם וכולם הנתינים הפחות יפים שלה, כוכבי מטריף את טילטיל אבל בכלל מסתבר שהוא מסריח ממש, רוסלנה נבחרת למתמודדת הכי יפה, טיטי מתה מבפנים 13 פעם אבל ג'ני מפרגנת והודא נכשלת אנושות בסוציומטרי בובות הקש כאשר היא נבחרת גם בתור זאת שהכי סביר שתתקע סכין בגב וגם בתור זאת שאף אחד לא ירצה לשמור איתה על קשר אחרי התוכנית.

 

לא חזקה בסוציומטרי
 

לא חזקה בסוציומטרי(צילום מסך -)

רגעים לציטוט

היה גם דו קרב בין לירון לדנה, כמובן שלירון ביקיני אדום ניצחה, כי היא תישאר במשחק הזה גם אם תצטרך לנצח את ליאור סושרד בקסמים.

 

רגעים לציטוט

 

טילטיל: "יכול להיות שאני נראה מעונן חלקית אבל אני יודע לדבר כשצריך", דני רופ, מאחורייך

 

הודא איך קוראים לבובה שלך? "כלבה שורדת", הלהיט הבא ב"טויז אר אס"

 

הודא: "הבובה שלי לא תטבע למרות כל הסכינים בפרצוף", היום כבר לא טובעים מסכינים בפרצוף

 

טילטיל: "רוסלנה יודעת מה הלב שלי חושב עלייה", ומה המוח מרגיש?

 

הודא: "דעת הרוב מעניינת לי את התחת", אנחנו יודעים