זה רק נראה זול, צילום מסך -

בלוג "הישרדות": חרדת הביצוע של שושן

והפעם בהישרדות: עומר מנהל את העיניינים גם כזומבי, שושן יורה לכל הכיוונים וגם: אל תתעסקו עם שרשרת החסינות של טילטיל • סיכום פרק 14

שושן

אתמול היה פרק הדחה מרתק ומחיה נפשות; הוראקן כרגיל צריכים למצוא מישהו להדיח כי בג'ונגל כמו בג'ונגל - רק החזק שורד וזה כבר די ברור לכולם שהחזק הוא לא שבט הוראקן ופה זה לא אירופה. כמו בכל פרק הדחה, חברי השבט מגיעים למחנה ושם מתחילים ההתלחששויות, ה-"בוא רגע אני רוצה לדבר איך", ה"נשמה סתכלי בעיניים" וכו'. הפעם שושן נותן עבודת פריימריז אינטנסיבית כי ברור לו שהוא על המוקד - הוא פונה לכל עבר בטיעונים שונים, על רוסלנה מאיים שרק בזכותו היא במשחק ושלא תעז לשכוח שהיא אישה קטנה וחסרת אונים בלעדיו, לעומר הוא אומר שהוא בחיים לא ישקר לו, רק מתי שהוא משקר, את טילטיל הוא מאבחן: "יש לך מבט של מתחבט", (גם לי תמיד אומרים את זה במסעדות!).

 

את אמסלם הוא משביע שיהיה נאמן לו ויאכל איתו חצי חצי לאפה שווארמה אחרי המועצה ולא יתקע אותו לבד עם פיתה- בקיצור שושן בפאניקה אבל זה פחות מעניין. מה שכן מעניין לראות, זה איך כל הזומבים מרגע הפיכתם לכאלה, התכנסו בתוך חצר הזומבים שלהם, הכינו בית בובות מקנה סוף, למדו לנגן על גיטרה, הגיעו לפיוס עם הוריהם, התחברו לדת - ורק עומר ממשיך לשחק במלוא המרץ ובמאה אחוז מעורבות, כאשר כזומבי מבודד הוא זה שמנהל מהלכים ואסטרגיות יותר מכולם בשבט. היה גם יפה לראות שהוא לרגע שכח שהוא בעונה הכי גרועה של הישרדות אי פעם, ואשכרה חשב ששושן קיבל בקויופה פסלון חסינות או מפה לפסלון, נו באמת עומר, לא מתעסקים בעונה הזאת במשחק!

 

בפרקים הקודמים של הישרדות:

בלוג "הישרדות": מגרש המשחקים של עומר ולירון

בלוג "הישרדות": מושיק גלאמין מדבר עם קופים

 

מנהל את המשחק בשלט רחוק (לירון)
 

מנהל את המשחק בשלט רחוק (לירון)(צילום מסך -)

טילטיל והשטויות שלו

עורך דין פלילי? לא בטוח


במועצת השבט השריפה של שושן על המוקד בעודו בחיים יוצאת לדרך ואין לו את מי להאשים מלבד את עצמו. שושן מסתבך בשקרים כמו חתול עם גליל של נייר טואלט, טוען שלעולם לא ישקר אבל חד משמעית שיקר, שוכח את הברית עם דנה ברגר (דנה ברגר: "רגע, מה איתי"? מסכמת את הכל), מתבלבל, מוציא ייפויי כוח, דו"חות נהיגה, עדויות שיקריות - בקיצור ההדחה מהשבט היא הדאגה האחרונה שלו, כי מי ישכור עכשיו את שירותיו כעורך דין אחרי שראינו את ביצועיו העלובים בסנגוריה?


כחלק מהפאניקה הכללית שלו, שושן טוען שוויתר לטילטיל במשימת החסינות מסיבות אסטרטגיות (דנה ברגר- "אבל רגע, מה איתי?") וכאן טילטיל נדלק ומיד מקפץ מעלה בקיפוץ שעושה לי געגועים לכדור גומי הזה שהייתי קונה בילדות במכונות בשקל כי ילדים לא יודעים מה לעשות עם הכסף שלהם. בכל אופן, טילטיל שומע את זה ומשתגע: "מה זהההההה אתה אומר שאני לא זכיתי בזה לבבדדדדדדדדד?? אני דפקתי לעצמי אגרופים בראש!!! (כן לצערנו אנחנו זוכרים), דמעות אני מוריד לאשתתתתתייייייייי" (דנה ברגר - אבל מה איתי? סתם). בקיצור, הנה טיפ: אל תגידו לטילטיל בחיים שנתתם לו לנצח, גם לא אם הוא יחזור בגלגול הבא בתור הבן שלכם ואתם משחקים מחבואים והוא ממש מולכם בסדר? יופי.

 

אל תתעסקו עם שרשרת החסינות של טילטיל
 

אל תתעסקו עם שרשרת החסינות של טילטיל(צילום מסך -)

הדחה

המורה, האם מותר לשקר?


בישיבת הורים של הוראקן, המנהל גיא זוארץ רוצה להעלות שאלה מאוד חשובה: "האם במשחק מותר לשקר?" ובכן גיא, הדעות חלוקות, כי מצד אחד שקרים זה פויה אבל מצד שני מיליון ש"ח זה כיף, אז מאוד קשה להחליט. עד שחברי השבט יחליטו, נצא להדחה. בהדחה נדמה כי דנה ברגר ושושן ממש ראש בראש, מי זה יהיה? איזה מתח, בסוף שושן מודח ובסוף בסוף - אנחנו רואים שלדנה היו רק שני קולות ולשושן ארבעה, מה אומר לכם, לפעמים ההפקה ממש יודעת לעשות קסמים!

 

זוכרים שאמרתי לכם ששושן סובל מחרדת ביצוע? אז אמש קיבלנו את ההוכחה הסופית שתמיד צריך להקשיב לי: שושן מודח וצריך לעשות את מבחן האש מול עומר אבל, כיאה לחרד ביצועית, מחליט "לוותר" לעומר כי מגיע לו להישאר במשחק בלה בלה. כל חברי השבט צועקים לו: "נו מה נסגר איתך?! תהיה גבר!" וזה רק עושה לו עוד יותר פלאשבקים מאשתו ותאונות הדרכים שלהם בצימר בגליל. "לא", הוא מסרב, "חשבתי על זה הרבה ולעומר מגיע" ומה גורם לך להיות כל כך בטוח שתנצח אותו? לא ברור. אולי זה היה הריקוד הסקסואליי שעומר עשה בתחילת המועצה שבילבל כבר את שושן לגמרי.


זהו. ועכשיו הודעה אישית: בשבוע הבא "לצערי הרב" אהיה באמסטרדם הרחוקה כך שלא אוכל ללוות אתכם נפשית ופסיכולוגית בהשתלשלות האירועים בהונדורס, תהיו חזקים!

 

מעריב לנוער שלום
 

מעריב לנוער שלום(צילום מסך -)

רגעים ל

רגעים לציטוט:

 

עומר על שושן: "אני רוצה לראות אותו מזיע במיץ של הזבל שהוא בישל לעצמו", תכתוב לו את זה בברכת יום הולדת!


עומר לשושן: "קח אותו (טילטיל) לצד ואז תעבוד עליו", נימוסים אירופאיים


אמסלם: "טילטיל הוא מתחבט אולטימטיבי", אני דווקא אהבתי יותר את "וניל אולטימטיבי" של coffe bean

 

לירון: "יהודה הוא שקרן מאוד גדול ופחדן מאוד גדול", לא תנום ולא תשקוט


דנה ברגר: "רגע, ומה איתי?", לפנתאון הרגעים הגדולים של הישרדות


גיא זוארץ: "האם מותר לשקר? האם מותר לא לומר את האמת?" האם מותר לשאול שאלה, ואז לשאול אותה שוב במילים אחרות?