אחת נגד כולם, כולם נגד אחת, צילום מסך -

"הישרדות": לירון על הכוונת, גם של רון אלוף

והפעם בהישרדות: לירון יוצאת נגד שושן וטילטיל מאבד את העשתונות, מתברר שאוכל מקופסת שימורים זה גורמה וגם: רון אלוף שוכח מטיטי • סיכום פרק 11

לירון

אתמול היה זה הפרק של לירון. נכון שהיו עוד עניינים, כמו למשל זה שגילינו ששושן לא מבדיל בין ג'ני לרוסלנה, או זה שרון ניסה להתחיל עם לירון בהיותם על ערש דווי באי בודד, או זה שטילטיל לא מרשה להודא לשבת ברגליים משולבות כי הוא לא יכול גם. כל אלו זוטות אל מול מפגן האישיות, הכוחות, הביטחון ועמוד השדרה של לירון, כאשר אני חייבת לה התנצלות כי עד כה חשבתי שיש לה רק שתי תכונות דומיננטיות ואני מבינה עכשיו שטעיתי. סליחה שקראתי לך 'לירון בגד ים אדום' מעתה אקרא לך רק 'לירון אוויטה פרון'.

 

בפרקים הקודמים:

"הישרדות": טיטי ורון אלוף מתנשקים סוף סוף
"הישרדות": למה עומר לא עזר לשבט שלו?

 

הכל התחיל כשעומר ולירון סיכמו עם שושן שמדיחים את רוסלנה, שושן כזכור לחץ ידיים ואפילו התחבק אבל ברגע האחרון התקפל והחליט שהוא בעצם רוצה להיות עם היותר מקובלים ושאין לו אומץ להדיח את חברה של אייל גולן כי לכו תדעו מה יהיו המחירים של זה.

 

עכשיו, כמו כל עורך דין משופשף - שושן פשוט מכחיש את ההאשמות. (כאשר באמת חברי הישרדות חייבים להתחיל להפנים שהכל מצולם, בבקשה). אבל לירון לא מתכוונת לעבור על זה בשתיקה ובכל הזדמנות הנקרית בדרכה היא מזכירה לשושן ולכולם את מה שהיא חושבת עליו (שקרן ואפס). בבואם למשימת הפרס לירון, שיודעת שבלי עומר היא הבאה להיות מודחת, כבר לא מפחדת מכלום ועושה "תמות נפשי עם פלישתים" מרהיב, בו היא מסבירה גם לשבט השני ששושן הוא שקרן ולא נחה עד לוידוא הריגה מלא שלו.


 

 

הישרדות
 

הישרדות(צילום מסך -)

טילטיל

ונטילטור!

 

חזרה למשימת הפרס, שבט הורקאן מפסיד כהרגלו במשימה, (כאשר אני לא מבינה למה הם עדיין מופתעים כל פעם - מסורת זה מסורת) ודנה ברגר, רק מציינת, ממש ברוח טובה ובלי להאשים האשמות כי זה פוגע בנייטרליות הגלגלצית שלה - שלירון זאת שאשמה בהכל. למה? כי אמרה דברים עם דעה ואישיות לפני המשימה. כן, מסתבר שלעורך דין הפלילי יש נפש כה רגישה ועדינה שדברי התוכחה של לירון ערערו אותו עד לכדי אובדן יכולת מוחלט ולכן כל השבט נאלץ להפסיד.


וכך, ברגר הצביעה על הטרף (בנייטרליות, בלי כוונה רעה כמובן) ומיד פיהם של חברי השבט הממורמר מהפסד התמלא ברוק והם קפצו על ההזדמנות להאשים כל דבר שהוא לא הלוזריות שלהם עצמם; "כן, זה את אשמה! לא אומרים ככה דברים לפני משימה, תרבות דיון, התחממות גלובאלית", ועוד טיעונים רלוונטים רבים אחרים. אבל לירון מסתבר, לא אחת שנבהלת בקלות והיא עמדה לבד מול חמשת חברי השבט הכושלים שלה בעוז ובגבורה, כל זה עד שטילטיל פתאום החליט שקופץ לו הפיוז ושהוא חייב רגע להוכיח לכולם שהוא הגבר כאן, או הגבר המכה לפחות. "יאללה! יאללה! וינטילטור!!! מה את עושה עליי ונטילטור!! אמסלם פצוע ואת אומרת שלא אכפת לך ללכת הביתה? ונטילטור!!!" וזה היה בדיוק איך שזה נשמע - התפרצות אלימה, דוחה, של ערס מתלהם לכל דבר, עם ידיים מתנופפות באוויר והכל. ככה זה עם הפינצ'רים הקטנים, סליחה, עם אנשים נמוכים - תמיד הם צריכים לנבוח הכי חזק.

 

ו - נ - ט - י - ל- ט - ו - ר
 

ו - נ - ט - י - ל- ט - ו - ר(צילום מסך -)

עוד

ושם לירון נשברה, כי אם זה טיעונים מול טיעונים - היא חזקה בדיוק כמו כולם אם לא יותר (והיא יותר) אבל אם זה אלימות והתלהמות אז לא המקום בשבילה והיא צודקת במאה אחוז. ואכן, אחרי התקף הוונטילטור של טילטיל, לירון נשברת בבכי והולכת מהמקום. טילטיל, כמו כל גבר מכה, מיד ממהר להתנצל וכמובן להתקרבן בעצמו: "סליחה, מיליוני סליחות, אני מתבייש בעצמי, איך יכולתי, את כמו בת בשבילי". אבל לירון היא לא פרוסה שמורחים- "טילטיל, אני ממש לא כמו בת בשבילך כי בחיים לא היית מדבר ככה לבת שלך, ורק אם מישהו היה מתנהג ככה לבת שלך היית מבין כמה יכאב עכשיו להורים שלי כשהם ייראו את זה". בקיצור - נמצאה השורדת החדשה, שימו לירון בקלפי.

 

עוד בתוכנית אבל פחות דרמטי


במשימת הפרס, שדרך אגב, היתה ב-ד-י-ו-ק כמו כל שאר המשימות עד כה (בשביל מה אני משלמת ארנונה?? הפקה - תתחילו להשקיע), הפרס היה אוכל מקופסאות שימורים. תירס, אפונה וגזר ועוד מטעמי גורמה בסגנון. באמת שזה פשוט היה מביך. אה ותקנו מוצרים של "יכין" טוב?


בהמשך היה גם את סיפורי אלף לילה ולילה של השורדים שהתחלקו לזוגות ולהלכו לכל מיני מקומות, זה באמת היה לא מעניין אז רק אביא כאן כמה נקודות לסיכום - רון שובל מת על זה שמשרתים אותו וזה די מגעיל, כוכבי רוקד יפה קפוארה, רון אלוף שכח שהוא לכאורה עם טיטי עכשיו (ככה זה שמקבלים מלא הוראות מההפקה, שוכחים חלק) וניסה להתחיל עם לירון, ללירון יש בכלל חבר שנתיים, אייל גולן לא מרשה שבנים ייגעו ברוסלנה, טילטיל לא יכול לשבת רגל על רגל כי הוא קצר מידי, בהונדורס יש ילד בן 14 עם מצט'ה ובישראל יש ילד בן 18 בתוך טנק. הסוף.

 

זה הדבר היחיד שהודא יכולה לעשות ואתה לא?
 

זה הדבר היחיד שהודא יכולה לעשות ואתה לא?(צילום מסך -)

רגעים לציטוט:

 

רון אלוף לטיטי: "את תיכנסי למטבח ותלמדי מאמא שלי מתכונים". וואו נשמע כמו החיים שתמיד חלמתי עליהם

 

"נגמור את זה כמו שצריך", כשיגיע המועד - נפעל". חברי השבט מתכננים את ההוצאה להורג, סליחה, את ההדחה של לירון.

 

שושן לרוסלנה: "ג'ני! ג'ני!". LOL

 

טילטיל מגיע לאחוזת פאר עם בריכה, ג'קוזי ו-700 מפלסים: "יש להם אפילו כסא נדנדה!".

 

רון אלוף ללירון: "אני לא אשקר אותך, באת לי טוב בעין". כזה אמן של מילים.