תשכחו מהדוגמניות: לוח השנה המפורסם ביותר בעולם הולך על כיוון חדש. צפו

צעד קטן לאדם צעד גדול לאנושות? לוח השנה המפורסם של פירלי- זה שבמשך שנים נראה כמו החלום של כל מוסכניק על דוגמניות יפות בחיק הטבע עם מעט מאוד בגדים- גם הוא מתאים את עצמו למציאות שבה אישה היא לא רק פוסטר, אז איך נראה הלוח החדש? צפו

הצלמת אנני לייבוביץ גויסה לצלם את כוכבות לוח השנה הזה שנשלח לעשירים והמשפיעים ברחבי העולם- לשנת 2016 - היא גם המנהלת האמנותית של הפרוייקט -במקום כוכבות הלוח לאורך השנים נעמי קמפבל, פנלופה קרוז, קייט מוס וסינדי קרופורד - הוחלט לחגוג את ההישגים המקצועיים, הספורטיביים, התרבותיים והאמנותיים של הנשים - שבחרו בעצמן כמה הן רוצות להיחשף.

 

כך איימי שומר, הקומיקאית המצליחה צולמה בתחתונים בלבד, (לייבוביץ צחקה עליה ואמרה שהיא כנראה לא קיבלה את ההודעה שאפשר הפעם להצטלם עם בגדים ללוח השנה), גם הטניסאית סרינה וויליאמס בחרה ללכת על לוק חשוף, הדוגמנית הרוסיה נטאליה וודיאנובה צולמה עם התינוקת שלה, אלמנתו של ג'ון לנון, יוקו אונו, הצטלמה רק בז'קט, הזמרת פאטי סמית' השאירה את החלק החושפני לאחרות. לוח השנה של פירלי- חברת צמיגים נזכיר לכם- יחגוג בשנה הבאה את המהדורה ה 50 שלו - אפשר גם עם בגדים.

 

 

לעוד כתבות במדור גיא פינס - הקטעים החמים

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לצפייה בסרטון המלא: