הישרדות, צילום מסך -

"הישרדות": למה עומר לא עזר לשבט שלו?

והפעם בהישרדות: טילטיל כמעט מאבד את אבא, עומר מסתבך עם כולם, הודא ממשיכה להגיד רק את האמת וגם: איך אייל גולן אוהב את הפתיתים שלו? סיכום פרק 9

אני מודה שכמעט שכחתי ש"הישרדות" קיימת ולא אשקר, היה לי טוב בחיים. אבל אתמול תוכנית הריכולים כיתה ה'-תוכן שיווקי- משימות הפסקה פעילה חזרה במלוא עצמתה ואני הייתי שם בשבילכם כדי לכתוב על זה. הפרק של אמש נפתח בדיוק איפה שלא אכפת לי, אחרי הכמעט הדחה של טילטיל (אלוהים למה רק כמעט) אך בסוף הדחה של ליסה (אה נכון, כבר שכחנו). טילטיל מחזיק את הראש, מהדק את הבנדנה בזעם, נושף מהאף, הוא משתגע, "אני מתמוטט, מתמוטט!" כמעט הדיחו אותו בתוכנית שבה כל שבוע מישהו מודח! איך הקוסמוס מאפשר דבר כזה?!

 

אחרי שזכה כבר באוסקר על "ארמגדון 2" (על משחקו הדרמטי במו"מ), נשאלת השאלה: אם טילטיל היה גבוה יותר, האם הוא היה פחות דרמטי? לא נוכל לדעת את התשובה, אבל אנחנו כן יודעים שאבא של טילטיל אמר לו שהוא נמוך כי הוא מיהר באותו יום, "נתתי בקטנה וברחתי", תמיד כיף לשמוע על חיי המין של אמא ואבא ואיך הם דפקו אותך לעד.

 

בפרקים הקודמים:

"הישרדות": החיים החדשים של הודא

"אישה בהריון זה כמו אוטו שעשה תאונה": החיים על פי שושן

 

 

אני מתמוטט!
 

אני מתמוטט!(צילום מסך -)

פתיתיםפ

משימת תוכן שיווקי


הידועה גם בכינויה 'משימת הפרס', אך הפרס הוא באמת שלנו חברים, כי אנו זוכים לצפות בפרסומת באורך 20 דקות ומי לא אוהב ששוטפים לו את המוח במסווה של תוכנית טלוויזיה? הפרס הפעם היה "פתיתים של אוסם", כשאלוהים עדי, הפקת התוכנית באמת יכולה ללמוד משהו מהחרדים בהצנעה. גיא זוארץ מצביע בגאווה על מזבח פתיתי אסם, ברקע מתחילה מוזיקה עליזה שתפקידה ליצור התניות מתוקות במוחנו בין פתיתים לשמחה וכל הפרזנטורים מתחילים לעבוד במרץ: רוסלנה אומרת שאייל גולן מת על פתיתים (יותר מזה אני לא צריכה לשמוע, תמצאו אותי בסופר), ג'ני מצהירה כי "פתיתים זה הכי תחושה של בית", רון שובל משחרר לאוויר את הסלוגן: "כל ישראלי אוהב פתיתים, זה חם, מענג ועושה טוב על הלב". בקיצור, כולם מקריאים מהפתקים ששלחו הקופיירטירים, בינתיים מדפי הסופר מתרוקנים מפתיתים, ורק אני תוהה איפה הישראלי הבוגד שיעז לומר שפתיתים לא מענגים אותו? ערפו את ראשו!


אז אחרי ששפכו לנו פתיתים לתוך המוח הגיע גם הזמן לעשות זאת גם למתמודדים ואכן - הם צריכים לשים פתיתים על הראש וללכת על קורה בלי שזה ייפול להם, וואו כל כך מעניין, כל כך מורכב, ממש מביא אותם לנקודות קיצון פסיכולוגיות - ממש כמו פתיתים. מזל שהודא הייתה שם להתעצבן מכל מילה של ג'ני, כשזו צעקה לה "הודא אל תפחדי!" ואח"כ הודא מסבירה לנו - "אני דווקא כן רוצה לפחד, אז אם אין לך משהו טוב להגיד תסתמי את הפה". אח"כ ג'ני תצעק לה: "הודא כל הכבוד!" והודא תסביר - "על הזין שלי 'כל הכבוד', אני רוצה שיגידו לי 'הידד' או שיסתמו את הפה". סתם, את האחרון המצאתי.

 

רוצו לסופר ילדים
 

רוצו לסופר ילדים(צילום מסך -)

ג'ני חוזרת לשבט עם עומר קשור למותניה וחברי השבט מנסים להבין - זה מה שהבאת? אוכלים אותו? מותחים אותו ומשתמשים בו כברזנט?

בעונה הזאת כל המשימות נראות כאילו יצאו מיום כיף לעובדי "גוגל"; קצת פעילות גופנית, קצת פאזלים

מו"מ

מו"מ


איכשהו שושן עורך דין פלילי עדיין לא הולך למשימת המו"מ וזה כמו שטיטי עדיין לא תלך למשימת הליכה על מסלול - מוזר ומעניין. אז הפעם שבט קויופה שולחים את ג'ני ושבט הוראקן את עומר; ג'ני אומרת שלמדה כל מה שהיא יודעת על מו"מ מבעלה, נשמע כמו יחסים מאוד רומנטיים, ועומר פשוט חושב שהוא הכי טוב בכל דבר אז לא צריך הסבר. השניים נפגשים וחוסכים מאתנו את אורגזמת הפירות ושם בבקתת המו"מ הם מגלים שהם צריכים לבחור מי יילך ל-sleep over סטייל סאדו מאזו (קשורים ואזוקים) אצל השבט השני. ג'ני אומרת לעומר שהיא תכין לו פיתה עם קטשופ וגבינה צהובה והוא מיד משתכנע (סתם, פתיתים).

 

ג'ני חוזרת לשבט עם עומר קשור למותניה וחברי השבט מנסים להבין - זה מה שהבאת? אוכלים אותו? מותחים אותו ומשתמשים בו כברזנט? זה העבד החדש שלנו? אבל לפני שהם מספיקים לשאול שאלות, עומר מיד לוקה בשלשול מילולי ואסטרטגי ועוד לפני שהספיק להכניס צדפה אחת ממולאת בפתיתים לפיו ולומר "אח, הכי ישראלי שיש!", כבר סיפר לחברי השבט את כל מעלליי העבר, הווה ועתיד של שבט הוראקן. כשמעבר לזה שחברי קויופה לא הצליחו להבין את נדיבות המידע, הוא פשוט עשה להם חור בראש, הם רצו קצת שקט בצהרי היום, לעשות כמו פוקים אחרי כל הפתיתים (הישראליים והביתיים והנהדרים) האלה, לשנוץ איזה שנ"צ. בנוסף, זה היה ממש לא נעים לראות איך כחלק מהבריף של עומר הוא דיבר על אפיזודת הודא מול הודא, כאילו היא לא שם. ממש כמו שרון אלף מדבר על רון אלוף כאילו רון אלוף לא שם.

 

הישרדות
 

הישרדות(צילום מסך -)

משימה

משימת חסינות שבטית


שמישהו יסביר בבקשה להפקה שלא כל משימה מורכבת היא גם מעניינת, לפעמים זה סתם מייגע. הנה לדוגמא בעונה של דן מנו אמרו להם - תלפפו את עצמכם סביב העץ הזה עד המוות. השמש ירדה, העונות החלפו - האם זה היה מורכב? לא. האם זה היה מעניין? כן. אבל בעונה הזאת כל המשימות נראות כאילו יצאו מיום כיף לעובדי "גוגל", קצת פעילות גופנית, קצת פאזלים. בלי מצוקות נפשיות. אז למה אני צופה בזה אם לא בשביל המצוקת הנפשיות??

 

בכל אופן, במשימת החסינות השבטית היה צריך לשחרר איזה שק ולגלוש על גלשן ולהכניס כדור לחור, יופי מעניין, קויופה ניצחו כרגיל. עומר שהיה אצל קויופה עדיין עזר להם אבל לא עזר להם, כולם כועסים עליו ואנחנו מקבלים הדגמה למשפט - "יצא קירח מכאן ומכאן" (לפחות לא יצא עם מישהי עם אמא שמנה). אבל רגע לפני שהעיניים כבר נעצמות, יש לנו את הדו קרב הכריזמטי והמלהיב ביותר שנראה על המסך - ליסה הזומבי נגד דנה הזומבי! סליחה, נגד דנה. ומה המשימה? כרגיל: חופרים בור, מרכיבים פאזל. ליסה ניצחה, הסוף.

 

הישרדות
 

הישרדות(צילום מסך -)

רגעים לציטוט:


עומר: "לירון הכי אינטיליגנטית וחריפה כאן". אני רק אשים את זה כאן.


גיא זוארץ: "גשו למרוץ השליחים או בעצם - למרוץ הפתיתים", אח"כ בונים רפסודה מבדיחות הקרש שלו?


"נוסח לטיני, טוסיק בחוץ" - רון שובל הולך על קורה.


"טילטיל נראה בלי אמסלם כמו במבי אחרי שרצחו את אמא שלו", אם אמפטיה אז רק צינית.


הודא: "שוב הפעם החרא הזה?", הודא רואה את עומר.

 

רון שובל: "פעם נשך אותי כלב נובח". אבל איך חוקי הפיזיקה אפשרו את זה?

 

הישרדות
 

הישרדות(צילום מסך -)