קרול מוריירה הברזילאית בראיון עם וין דיזל, יוטיוב

המראיינת שגרמה לווין דיזל לאבד את זה: "תסתכלו, היא כל כך סקסית"

כוכב סרטי "מהיר ועצבני" הגיע לקדם את סרטו בראיון לכוכבת היוטיוב הברזילאית קרול מוריירה, אבל יופיה השאיר אותו המום והוא נהג בצורה מביכה ומטרידה במיוחד

לא רק בארץ כולם עוסקים בהטרדות מיניות: למרות אווירת החג בעולם, השחקן וין דיזל - חבר של גל גדות ממהיר ועצבני - מככב בשערוריה תקשורתית בגלל ראיון שגרתי שיצא משליטה, שבו הוא פשוט לא נרגע מכמה יפה המראיינת ושוכח למה הוא שם.


נחסוך מכם את התשובות הלא ממש מעניינות שנותן וין דיזל לשאלות הלא ממש מקורית של המראיינת קרול מוריירה, יוטיוברית כוכבת בברזיל - העיקר בראיון הזה היה מה שקרה כשגם לו נמאס לענות על שאלות.

 

>> לכתבות נוספות בנושא

צפו: הטריילר לסרט החדש של וין דיזל

האויבת החדשה של וין דיזל ב"מהיר ועצבני" נחשפת

בגידה מפתיעה: כך נראה הטריילר הראשון ל"מהיר ועצבני 8"

 

"אלוהים, את כל כך יפה. היא כל כך יפה, גבר, אני צודק? תסתכלו עליה. תודה. איך אני אמור לעשות את הראיון הזה, תסתכלו על האישה הזו", אמר.

 

זה לא נגמר כאן: דיזל, בן 49, בא לקדם את סרט האקשן החדש שלו "הילוך גבוה טריפל אקס". הוא רחוק מהבית, הוא מאוד מנוסה, עם אלפי ראיונות ברזומה, אבל הפעם - למרות שאחרי לילה ארוך הוא מתקשה להוריד משקפי שמש גם בבוקר באולפן סגור - הוא מסתנוור מהמראיינת הצעירה. "אלוהים אני אוהב אותה, תראו כמה היא יפה. תודה".

 

המראיינת בסך הכל ניסתה להמשיך להיצמד למשימה, אבל זה לא הולך לה. וין דיזל בזוגיות פלוס שלושה ילדים עם האישה הזאת פאלומה חימנז, רק שהוא לא נרגע. "היא כל כך סקסית, אני לא יכול לעשות את הראיון הזה", אמר - וכך זה נמשך.

 

הראיונות של מוריירה מגיעים לרוב ללא יותר מעשרות אלפי צופים - אבל הסרטון הזה הפך ויראלי במיוחד - יותר מ-3.5 מיליון צפיות.