אריאנה מלמד • תרכיב לה מיטה והיא שלך, צילום מסך -

האח הגדול VIP: אריאנה מלמד נובחת על התחת הלא נכון

ניר הטואלט התלת שכבתי כובש את הכותרות, מושיק עפיה כובש את לבה של אריאנה מלמד, איציק זוהר ונטלי עטייה ממשיכים מאיפה שהפסיקו וגם: האח הגדול חושף חרמנות מביכה במיוחד • ביקורת

ללא ספק היה זה הפרק של אריאנה מלמד, לטוב, לרע ולמעיק. נתחיל דווקא במעיק - חוזרים אחורה בזמן לרגע בו נמצאים בבית רק מושיק עפיה ואריאנה מלמד, זוג שמלכתחילה לא היה מעלה ניצוצות בטינדר; עפיה כזכור הבריז מהריאליטי "חי בלה לה לנד" בגלל פחד טיסה עליו לא הצליח להתגבר בשום פנים ואופן, ובואו נחשוב רגע - האם כיף לנו כאנשים מבוגרים לא להצליח להתגבר על הפחדים שלנו ועוד להפסיד בגלל זה ים של כסף ואולי גם קצת הערכה? התשובה היא לא, זה לא כיף, ולכן זה יהיה נושא השיחה הראשון של מלמד עם עפיה האומלל.


"פחד טיסה הא?" ירתה לעברו בעודו דווקא גאה בעצמו על כך שלפחות פחד ממגלשות אין לו, "אני אגרום לך להתגבר על הפחד הזה" עפיה הרים גבה, הרים את השניה וניסה לשנות נושא בלי להגיד באופן מפורש - עזבי אותי עכשיו באמא שלך מה את קשורה, אבל אריאנה כבר לפתה אותו לפיתת פיתון נחושה, "מעל גיל 30 אסור לתת לפחד לנהל אותך, עלייך לנהל את הפחד", כן כן בסדר בואי נשתה קאווה יו איזה בית מגניב, "תשיר לי משהו" המשיכה אריאנה בהדגמת מופת של הסמול טוק מהגיהנום.

 

אריאנה מלמד • סמול טוק מהגיהנום
 

אריאנה מלמד • סמול טוק מהגיהנום(צילום מסך -)

אח"כ הגיע שלב הרכבת המיטות אל תוך הלילה ומלמד התבייתה על הקורבן הבא, נירו לוי. זה התחיל בהכרזה שהיא הרכיבה מיטות כאלה אלפי פעמים בחייה, מה שהיה הגיוני ועובר ללא תהיות אילו הייתה פועלת הרכבות של איקאה בתפקידה, אבל אחרת אין לזה שום הסבר, ואכן פה נירו חשד, "למה בעצם?" שאל אותה בתום לב, "למה? מה זאת אומרת למה? כי עברתי דירות בחיים ולמה שאני לא ארכיב את המיטות? מה אני נכה?" ומיד בתום המשפט הסבירה לנירו איך להרכיב בשבילה את המיטה, כי יש לה רק בעיה של מוגבלות פיזית. ובכן, גם אני יודעת להרכיב אלפי מיטות בכוח המחשבה וההוראות לאחרים.

 

בסופו של דבר היה זה מושיק עפייה, שאיתו כבר יצרה בתחילת הערב קשר בלתי ניתן לניתוק, שהרכיב בשבילה את המיטה, במה שהיה ואולי עוד יהיה, הרגע הכי רומנטי עד כה בבית. מלמד, שכל כך התרגלה להיות דרקון כועס ויורק אש, ש"לא כאן בשביל האהבה" ולא אכפת לה מה יחשבו ומה יגידו, פתאום נמסה באופן לא רצוני מול מחוות טוב הלב והאכפתיות של עפיה, וכך פתאום, כשמישהו כן דאג לה וכן היה לו אכפת (למרות שזה ממש לא מה שהיא רוצה ולא משנה לה!!!) מלמד לא הצליחה לעצור את הדמעות.

 

מושיק עפייה • נסיך אמיתי
 

מושיק עפייה • נסיך אמיתי(צילום מסך -)

אבל הקיטש הפסטורלי נעצר איך לא, כשנייר הטואלט נכנס לתמונה. מתברר, שהרצון לשלוש שכבות בנייר הטואלט הוא תוצאה מושחתת של העולם המערבי הקפיטליסטי והמסואב, שרק אנשים אגואיסטים שלא אכפת להם מזקנים בבתי אבות, יכולים לנגב את ישבנם בבזבוז כה פזרני של שלוש שכבות (לא פחות!) של נייר. וכך, נפלה רותם אייזק בעלת התחת המפונק אל מלתעותיה של מלמד, בעלת התחת החברתי-סוציאלי-נייר-זכוכית-לכולם-או-כלום של מלמד. מלמד יצאה למתקפה תמוהה נגד אייזק, על גבול ה"לא בטוח שהיא לא צוחקת", והטיחה בה את הטיעון שאם לזקנים בבית אבות מנגבים בכזה אז גם היא יכולה. והמתקפה נמשכה גם בחוץ - "רשמתי אותך", אמרה מלמד לאייזק המסכנה שעוד לא הורידה את האיפור, "אני זוכרת לך", עוד תצטערי שאמרת משהו ולא רק שתקת בכניעה כשאני דיברתי.

 

אך אייזק, שיודעת שבית האח הגדול זה מקום בו כדאי לשמור כמות אנרגיה מסויימת לחיכוכים ומריבות, לא ששה לבזבז הכל על הערב הראשון והסתפקה בלהסביר בקווים כללים אך אלגנטיים כמה היא טועה ונובחת על התחת הלא נכון, "אני אדם מאוד רגיש. אני לא פוגעת באוכלוסיות שלמות". ומיד לאחר מכן הלכה לחדר האח הגדול ושם היא אמרה בצורה מפורטת, רהוטה ומשכנעת את כל מה שהיא חושבת על גברת אריאנה מלמד. עוד נשמע מהבחורה הזאת, וטוב שכך.

 

רותם אייזק • לא נבהלת בקלות
 

רותם אייזק • לא נבהלת בקלות (צילום מסך -)

בינתיים בפינת הפיק אפ בר, איציק זוהר ונטלי עטייה ממשיכים בדיוק מאיפה שהפסיקו, איפה שזה לא יהיה.. עם פלירטוטים כבדים נוסח 'אתה היית אמור להתקשר, לא נכון את!', נוסטלגיה חמימה - "לבשת את סריג הרשת הלבן, אני עדיין זוכר", ובעיקר הבטחה ברורה למימוש הרומן שנגדע בבית האח, עם כמות האלכוהול הנכונה.

 

אבל עם כל הרגעים המוזרים והמביכים שיכול האח הגדול לייצר, הרגע הכי מביך היה של האח הגדול עצמו, כשהכניס במשימת "הסרטון הויראלי" את רותם אייזק ונטלי עטייה לחדר סגור בו רק מיטה ואביזרים תמימים לחלוטין כמו בגד גוף ומדבקות תמימות לחלוטין לפטמות, והטיל עליהם משימה תממייימממהההה לחלוטין לעשות סרטון שכותרתו -"לא תאמינו מה עשו רותם אייזק ונטלי עטייה בחדר", אז מה הן עשו שם באמת? נגבו את הרוק של יורם זק מהרצפה ודקלמו קטעים מ"המשתה" של אפלטון, זה מה שהן עשו. בנות, יש טפסים של הטרדה מינית במגירה במטבח.

 

 

האח הגדול • אתה רציני?
 

האח הגדול • אתה רציני?(צילום מסך -)

נקודות לשימור:

- שיר אלמליח מסבירה לישראל גודוביץ למה בחרה בו להיות מועמד להדחה: "יש לי בעיות קשב וריכוז ובתעודת זהות שלך נרדמתי"

- רותם אומרת לנירו שהיא כותבת על כושר וסקס: נירו: "מה זה סקס?", רותם: "אני לא יודעת אני רק כותבת על זה"

- אריאנה ממציאה מילה וחושבת שאף אחד לא ישים לב כי היא עיתונאית: "זה הלווחים שעליהם בא המזרון"

- רותם חושפת את נירו: "בפנים הוא בן 100"