חגיגה בצבע: "Life In Color" – מההפקות הטובות שהיו כאן

עמידה בזמנים, תפאורה מדהימה, גימיק נחמד והמון מוזיקה טובה הפכו את "לייף אין קולור", גרסת 2016 לחגיגה נהדרת • ביקורת הופעה

  • פורסם ב:
  • 15/12/2015 23:14
  • |
  • עודכן ב:
  • 28/08/2016 20:20
  • |
  • כתבים:
  • זוהר צלח

פסקה ראשונה

בחמישי האחרון (25.08) התקיים בחיפה פסטיבל "Life In Color", שהחל כמסיבה ספונטנית של סטודנטים והפך לאחד המותגים המדוברים בעולם. מדובר בטכנולוגיית צבע ייחודית פרי פיתוח בלעדי; הצבע אקולוגי וידידותי לסביבה, ומתנדף במגע עם מים.


חווית הצבע המסעירה לצד המוסיקה המותאמת אליה יוצרת חוויה רב חושית ייחודית המבדילה באופן ברור בין Life In Color לפסטיבלי מוסיקה אחרים.

 

בשנה שעברה התקיים הפסטיבל לראשונה בישראל וזכה להצלחה גדולה כש-15 אלף אנשים הגיעו בכדי לראות את ניקי רומרו, בורגור ואת חגיגת הצבע הגדולה.

 

 

תמונה ראשונה

פסקה שנייה

המיקום שנבחר השנה היה מגרשי אתוס בחיפה והיום לא התחיל טוב מבחינת המארגנים, שכן חלק גדול מהקהל- בינו אני- הגיע ברכבת ישראל שסבלה משיבושים קשים באותו יום ובעצם איחרו לפסטיבל והחמיצו את הפתיחה שלו.

 

אך למזלנו משכבר הגענו (אחרי 4 שעות ברכבת, ושוב תודה לרכבת ישראל!) הכניסה הייתה מהירה מאוד והכל היה מאורגן, הברים פזורים, דוכני האוכל מאוחדים וכך גם מתחם כיף נחמד לצילום תמונות ופינת הטענה על פופים נחמדים- דבר שבהחלט כדאי שגם הפקות אחרות יאמצו.

 

אני הגעתי ישירות לסט של R3hab שפתח חלש יחסית, אבל השתפר ככל שהסט נמשך עד החצי שעה האחרונה שהייתה פשוט מעולה והראתה שהמיקום הגבוה יחסית של R3hab (21) ברשימת 100 ה-DJ's הטובים בעולם מוצדקת ושיש למה לצפות ממנו בעתיד.

 

תמונה שנייה

Life In Color
 

Life In Color(יוסי מאמיה)

פסקה שלישית

מבחינת תפאורה ורמת הפקה מדובר בפסטיבל שמשאיר אבק לכל המתחרים שלו, בטח השנה - תפאורת הבמה הייתה מדהימה, מערכת הסאונד מצוינת וכך גם הפירוטכניקה. תוסיפו לכל זה המון צבע שעף על הקהל לאורך רוב הערב וקיבלתם הפקה שהיא מהטובות ביותר שנראו כאן.

 

מגרשי אתוס, בהם ביקרתי לראשונה, הם שטח עצום שנותן מספיק מרחב לכל אחד בקהל בשביל ליהנות מקצת מרחב אישי (דבר לא מובן מאליו באירועים כאלה). הנוף המדהים של הר הכרמל ברקע של הבמה יחד עם מזג האוויר הבאמת מושלם של חיפה בערב (שנהיה נעים יותר ויותר ככל שהערב המשיך) הפכו את מיקום ההופעה למעולה וכזה שאשמח לחזור אליו בעתיד.

 

את הפסטיבל המשיכו DVBBS (דובס), הצמד הקנדי הלוהט שמדורג במקום ה16 ברשימת 100 ה-DJ's הטובים בעולם, בסט הראשון שלהם בישראל. הצמד השתדל מאוד להרים את הקהל והיה מאוד פעיל ולרגעים אפילו סיפק את הסחורה, אבל בשלב הזה הקהל כבר חיכה לאירוע המרכזי של הערב - סטיב איוקי.

 

כשעלה לבמה איוקי, אחד ממלכי ה-EDM הבלתי מעורערים, שמדורג במקום העשירי ברשימת 100 הטובים בעולם, הטירוף האמיתי של הערב החל. איוקי, שידוע בתור אחד הפרפורמרים המובילים של הסצנה, השתולל על הבמה ולא הפסיק לערב את הקהל- מלהעלות מעריצה נלהבת לבמה, דרך המון שירה עם הקהל ותקשורת איתו ועד כמויות אדירות של צבע שהוא עצמו השפריץ - איוקי הגיע לתת שואו כמו שרק הוא יודע ונראה שהקהל אהב את זה מאוד. את הסט, כמובן, איוקי חתם עם מה שהפך לסימן ההכר שלו - עוגה לפרצוף של מישהו מהקהל.

 

אחרי איוקי עלו לבמה "Mr Black" ו"Crystal Lake" שהיו קינוח נחמד לערב באמת מעולה.

 

Life In Color
 

Life In Color(דור נקש)

פסקה אחרונה

בשורה התחתונה, "לייף אין קולור" סיפק את הסחורה ובענק - ההפקה הייתה מאורגת היטב, התפאורה מעולה, האמנים סיפקו את הסחורה ואפילו התמחור של האירוע לא היה מוגזם וחזירי והראה שאפשר לעשות דברים טובים ולהרוויח יפה גם בלי לעשוק את הקהל בבית- ואת זה, אני מקווה, ילמדו גם הפקות אחרות.

 

 

Life In Color
 

Life In Color(דור נקש)