מבינה אותך, גם אני כבר נרדמתי, צילום מסך -

הישרדות: נצפתה ההתעלפות הכי משעממת בהיסטוריה

קרב עקוב מדם על עוגיות שוקולד צ'יפס, תיבת זכרונות שהגיעה מוקדם מידי, מדלל שיער שיכולנו לחיות בלעדיו והתעלפות אחת משמימה. מה יעשו בהישרדות בלי רז ניסים כהן? • מיכל קליינברג, טור הישרדות

להחליף לווידיאו

קורס תורה

טוב נודה על האמת? היה פרק דלוח של "הישרדות". הרגע הכי מעניין בפרק של אתמול היה בישול האורז האדום שנראה טעים מאוד והזכיר לנו כמה בעצם היינו רוצים לצפות במאסטר שף עכשיו. אז מה בכל זאת היה?

 

מו"מ


רז ומעיין נשלחים לבצע את המו"מ הגורלי ומה מסתבר? שעושים מו"מ על אוסף מכתביות וגומיות לשיער, או כמו שזה נקרא בתוכנית "זיכרונות מהבית", סליחה? זיכרונות? הם שם שעתיים בערך. מה קורה עם הפורמט? "תיבת הריגושים" צריכה לבוא שבוע לפני הסוף כשכולם כבר שבר כלי, אכולי עקיצות ומזי רעב. אבל עכשיו? הבנות שם עוד עם איילינר מהבית, הבנים עוד לא התחילו להסריח מהבית שחי (או ככה הם טוענים לפחות).

 

>>לעוד כתבות שאולי יעניינו אתכם:

הישרדות: ישבנים לוהטים ופרומואים שקריים
הישרדות פרק הבכורה: מסיבת פיג'מות על חוף הים

"להיות איתה עונה 2": ולהיות גם הסטריאוטיפים שלה

 

אז מה היה לנו ב"זכרונות"? מכתבים, חולצה של מכבי משהו, אולר (וואו איזה זיכרון מרגש) מדלל שיערות נחיריים (הו הזיכרונותתתת) מברשת שיער, ציורים ועוד, בקיצור - דוכן "הכל בדולר" באלנבי.

 

משחקי הכס שלום
 

משחקי הכס שלום(צילום מסך -)

מדלל שיערות

אבל כידוע, זבל של אדם אחד הוא האוצר של אדם אחר וכך רז זהבי פשוט מהופנט מ"מדלל" השיער שלו, עושה איתו סימולציות באוויר באף ובנחיריים, כל כך אימג' שרציתי לפני השינה. מעיין בינתיים, כיאה לדוברת של, לא רואה ממטר - זיכרונות שמזיכרונות, קאט דה בולשיט - תביא לי את האולר, מברשת וחולצת זיכרונות נשתמש בה כברזנט.

 

מעיין חוזרת לשבט כמנצחת ובר מביעה רגש לראשונה כשהיא רואה את מברשת השיער ורק ורד מבואסת שמעיין לא הביאה לה את הציורים של הילד שלה כששורש הבאסה האמיתי הוא שמעיין פשוט חשבה שוורד זקנה מידי מכדי להיות אמא לילד בן 8...).

 

אבל, העיקר שרז שלנו יוצא מרוצה מהמו"מ הסוער עם בית ממקלות של ארטיקים ואוסף המכתביות הכי שמיש בג'ונגל כשהטרגדיה האמיתית היא שחצי מזה אפילו לא שייך לבני השבט שלו. לא נורא, תמיד אפשר לדלל שיערות באוזניים עד ששוכחים מהצרות.

 

תודה על זה
 

תודה על זה(צילום מסך -)

משימה, עוגיות

אי הבידוד


נראה שיסי ואמיר נאבקו בקרב עקוב מדם על עוגיות השוקולד צ'יפס כי יוסי עכשיו פצוע לחלוטין, אמיר לעומת נראה לרגע כאילו עבר חשבון נפש: "הבנתי שעשיתי טעות. באתי בגישה של אסטרטגיה במקום לבוא מהלב" ואז ממשיך: "הייתי צריך לבוא אליהם מהרגש ומשם לפתח אסטרטגיה". אהבתי.


בתום הבידוד השניים חוזרים לאי כמו שליחים במאנצ' של ה-AM-PM עם 8 ק"ג עוגיות שוקולד צ'יפס עושים לחברי השבט הרעלת סוכר בסופה כולם מתים מעששת ויוסי ואמיר מנצחים את "הישרדות". הסוף.

 

 

גם אני נפצעתי לא פעם בקרב על עוגיות
 

גם אני נפצעתי לא פעם בקרב על עוגיות(צילום מסך -)

משימה


הרבה קלוזאפים על לפיתות ישבנים בבוץ - הישרדות במיטבה.

 

 

בתמונה: תקציר
 

בתמונה: תקציר(צילום מסך -)

מתעלפת

ההתעלפות עם הכי הרבה קידום בהיסטוריית ההתעלפויות


זה קרה. סוף סוף, בר התעלפה. ראינו הצצות, ראינו פרמדיקים, ראינו אותה נופלת, ראינו אותה מתעלפת - בכל פרומו, בכל "מיד בהישרדות!" ואז ראינו את זה שוב, ו- וואו! זה היה - בדיוק מה שראינו בפרומו.

 

נ.ב - הפרצוף של בר כשהיא מתעלפת זה בדיוק הפרצוף שלי כשאומרים לי לעשות כלים, מעין "לא רוצה די להציק" רק שהיא מתעלפת בסוף ואני לא, למרות שזה רעיון טוב.

 

די לא בא לי, מעדיפה להתעלף
 

די לא בא לי, מעדיפה להתעלף(צילום מסך -)

רז

רגעים לציטוט


"אני מתעלפת", שורת הטקסט הראשונה של בר


רז: "מדלל השיער שלי ניצב כאן", כאן. בקרון זה. מדלל השיער שלי. ואני


רז בוכה, מעיין מעודדת: "שיערה אחת באוזן אין לך!", יש אנשים שפשוט יודעים להגיד תמיד את הדבר הנכון בזמן הנכון

 

רז מתלהב מהמו"מ: "אהבתי שהיה 8 ועשינו 4 ו-4", חכה שתקרא את הספרים של בני גורן

 

חברי השבט לרז: "תן גם לה לדבר", אמנות הפיתוי, מבוא

 

אמיר: "גם עזרתי וגם חיפשתי את פסלון, הייתי בעצם סוכן כפול", נו מה חדש?..

 

שבט בוהאי: "כוחנו באחדותנו ביחד ננצח!", אמא'לה

 

ניקולה: , חה חה עבדתי עליכם

 

חבר אתה חסר
 

חבר אתה חסר(צילום מסך -)