רגע נשאל את אלוהים מה הוא אומר עלינו, צילום מסך -

האח הגדול: האם יהיה לנו כאן את הרומן המוזר של העונה?

דן ואורנה עם הרומן המצליח "אהבה אסורה בארון", שני עדיין לא מוותרת, אביחי מאכזב וכוכב וזה שבא איתה הולכים הביתה לשרוף מרקים. טור האח הגדול

אורנה ודן

הפרק נפתח בסיפור אהבתם של שני בני ישראל טהורים ותמימים, שרק ייראת שמיים מפרידה בינם לבין הגשמת אהבתם, הרי הם דן ואורנה. בפרק האחרון ראינו את דן עושה רשימת מלאי רומנטית של הבנות בבית ומתכנן מסלול מחדש אחרי שגמר עם שני: "מעיין של אביחי, עדן שמורה לחזי, תאלין 'אופס שכחתי שהיא בת' וכוכב לא אוהבת את לאה גולדברג - אם כן, נותרנו רק עם אורנה, יאללה אתאהב באורנה". כמה לוגי- ככה פשוט.

 

דן מתניע המהלך, מתחיל ללחוש לאורנה שהוא מחבב אותה, שהיא "נעימה לו" כמו 100% כותנה ואורנה בינתיים נראית מבסוטה מרוח הדברים. דן ואורן (שם החיבה שלה מסתבר) הולכים לדייט מרגש אצל 'הסרוגייט הגדול' לבטא אהבתם אצלו ואולי לקבל איזה חדר ייחוד. האח הגדול והסוטה, אמנם מבטיח להם שהוא לא מסתכל אך בינתיים צופה מהמצלמה הרזרבית וחבל על הזמן מה שהוא רואה שם! אורנה ודן, שולחים ידיים זה לזו - ולוחצים אותן! מעריב לנוער שלום, ראיתי בן ובת לוחצים ידיים, האם אני בהריון?

 

נהיה פה חם חבר'ה!
 

נהיה פה חם חבר'ה!(צילום מסך -)

אנדל גבר, שני מפחידה

האח הגדול רואה הכל או שאולי זאת שני?


סיפור האהבה החדש והתמוהה ממשיך בנסט השקוף שנבנה כשקוף בדיוק, אבל בדיוק, בשביל מה שהתרחש שם אמש; דן ואורנה יושבים ומדברים על אהבת השם ובינתיים שני חגה מעליהם במבט מצמית חושים ומקפיא דמים, האימה. גם האדם החף מפשע ביותר היה רץ אחרי מבט כזה להסגיר את עצמו במשטרה, לא חשוב על מה. דן מתכווץ בחלצייו, אורנה נסה על נפשה ואילו אנדל בינתיים מכה על הברזל המעוצבן: "שני אני אומר שאני ואת נפתח רומן".


אח"כ תפשוט בבית מכת ריכולים (נגיע לזה) ושני, שלא מוותרת וקורסת לתוך עצמה כ'מוחרמת', באה לנסט ומספרת על ריכולי המטבח כמנחת אורח שרוצה שיזמינו אותו פנימה לבית החם. החברים, כמו שאומר השיר "אכלו התפוח, הפרח זרקו בחצר" - לקחו ממנה המידע ויצאו מהנסט בזה אחר זה, כי שני בחרם סמוי הרי. היחיד שמודה בזה, מנסח את זה ומאתגר את סובביו כמו שצריך הוא אנדל. אנדל פשוט לא מוכן לשמוע את הבולשיט של דיירי הבית ואומר להם חד וחלק - אתם עושים עליה פה חרם ואז שופטים אותה על ההתנהגות שלה ו"אי אפשר לשפוט אדם בשעת צרה והיא הכי בשעת צרה כאן". אנדל קיבלת את הקול שלי חביבי, אני גם אקנה לך סיגריות אל תתעצבן.

 

אמא'להוש
 

אמא'להוש(צילום מסך -)

ריכולים

דם, כינים, ריכולים


עדן, שם וכוכב מרכלים ריכולים במטבח, היא אמרה שהוא אמר וכו', ואז מתרחש מירוץ לפידים יפהפה של ריכולים: שני לוקחת הלפיד ורצה לנסט, אביחי לוקח הלפיד משני ורץ איתו לשם, שם לוקח מאביחי ורץ לעדן, עדן לוקחת הלפיד משם - וזורקת אותו לשני על הפנים. מה נאמר שם? מה זה חשוב.

 

בית האח מדמה שדה קרב קטן, שדה קרב חברתי, מחולק לקבוצות, בעל אינטרסים ואסטרטגיות; עכשיו, כל מלחמה צריך גם מודיעין הלא כן? אז הריכולים הם מודיעין. בנוסף צריך לזכור שבית האח זהו בית בלי שום גירויים חיצוניים חוץ מצבע השמים וטמפרטורת האוויר, כשכל מה שיש לבני האדם שם זה בני אדם אחרים והאינטרקציות ביניהם. הבעיה היא שה'ריכול' הוא עדיין איסור חברתי לכאורה (למרות שכולם עושים את זה, חלק פשוט מסתירים את זה יותר טוב) בעוד שבעצם לפעמים - זה כל מה שיש לעשות שם, לפעמים זה לא ריכול זו הישרדות. (כשעדן עושה את זה זה ריכול, שני - הישרדות).

 

עדן תסתכלי רגע מה כתוב לתאלין על החולצה
 

עדן תסתכלי רגע מה כתוב לתאלין על החולצה(צילום מסך -)

אביחי אפס

מכירים את הסרט "היא הייתה הולכת לפני שבועיים בלעדיי"?

 

הסיפור מתפוצץ בפינת העישון כמיטב המסורת ב"אח הגדול", עם הטיעון המיתולוגי שעד היום לא ברור לי - שריכולים מנוטרלים כימית אם אומרים אותם למרוכל בפרצוף. "אני לא ריכלתי על אביחי, כי גם אמרתי לו בפרצוף שאני חושבת שהוא אפס", לדוגמא. עדן מואשמת בריכול וכך טוענת לחפותה, מעיין מואשמת על ידי כוכב בשפתי דונלד דאק (ובואו נגיד שמבחינת מראה, כאן הייתי מיישמת את הפתגם "מי שגר בבית מזכוכית שלא יזרוק אבנים") שני מואשמת בזה שלא באה למטבח אם עדן שם - בקיצור, הבנות התחרפנו סופית, כנראה הסתנכרנו ועכשיו אנו חוזים בשואה הגרעינית שנקראת - PMS קולקטיבי.

 

אבל מה שהיה הכי יפה לראות זה איך אביחי "מגן" על אהובתו - הוא שם בכל נשימה שלה, כרוך אחריה ועוגב עליה אבל אז כשהיא מותקפת - פוף! הוא פתאום גם לא שומע טוב. אביחיוש - אתה יכול להרים עוד אלף בנות על הכתפיים אבל עם התנהגות כזאת עדיין לא תהיה גבר, סורי.

 

מעיין תבררי אצל חיים אם אביחי גברי
 

מעיין תבררי אצל חיים אם אביחי גברי(צילום מסך -)

דן ואורנה בארון

אהבה בארון

 

בינתיים בארון הבית, דן ואורנה ממשיכים בהצגה המשונה שלהם, "אנחנו מתאהבים עכשיו" ואני אגיד לכם את האמת, שניהם מתחילים לעצבן אותי. אורנה מאתגרת את כל ערכי הדת בצורה מגוחכת, לכאורה צנועה אבל הולכת עם מגפי ברך סטייל "אישה יפה" (שזה כאילו צנוע כי מסתיר את הברכיים אבל לא באמת הרי), היא לא אומרת לדן במילים "בא לי עלייך" ולא תגיד בחיים בבית האח מפאת צניעות בלה בלה אבל עושה לו מבטים של 'טרוף אותי מיד' - אז מה עשינו בזה בעצם? צר לי אבל אני לא בטוחה שלצעוק את תשוקתך במבטים זה בהכרח יותר צנוע מלהגיד אותה במילים, ואם יש אלוהים - אנחנו הרי לא באמת עובדים עליו עם 'שליפים' במבחן.


זוכרים שאמרתי שאביחי מאכזב? האכזבה נמשכת כאשר עדן מעמידה את מעיין להדחה ואביחי אומר לעדן, שהוא לא כועס כי הוא יודע שמעיין חזקה ולמה מעיין חזקה ילדים? כי יש לה את הגבר גלוח הבית שחי שלה. ואם לא היה לה אותו? "הייתה הולכת כבר לפני שבועיים", כדברי אביחי. לא נראה לי, לא נראה לי בכלל.

 

לא סגורה עלייך ידידתי
 

לא סגורה עלייך ידידתי(צילום מסך -)

כוכב עוזבת

טירוף פרידה

 

בינתיים אנחנו מקבלים סיבוב פרידה אחרון של טירוף מבית כוכב. כוכב עצבנית ויורה לכל הכיוונים כהרגלה ומי שם כברווז במטווח? שמוליק. "שמוליק אדיש כמו מלפפון", אומרת כוכב, "יום הוא ביד, יום הוא בסלט". יש קרוטונים?

 

חיים בינתיים קולט המתח המיני בין כוכב לשמוליק ונותן לשמוליק שיעורים איך להיות גבר (שוב, מי שגר בבית מזכוכית וכו') "תגיד לה 'אני גברי' ותיכנס למיטה" - א. נשמע כמו התחלה של סיפור שהולכים איתו למשטרה, ב. אני נשית ובוכה פה מצחוק.


אחרי שצעקה שוב על כולם, כוכב כרגיל - מתחרטת. לפחות זה. כוכב הולכת למקלחת ופוצחת ביבבות מסוג 'כלב נדרס' שמרעידות את הבית, האח הגדול קורא לה להירגע ושם היא פשוט מתחרטת ומתביישת. תגידו לי אתם - מתי פעם אחרונה ראיתם מישהו מתחרט ומתבייש במעשיו? זה לפחות מרענן.


אבל פיניטו לה קומדיה, כוכב וההוא שבא איתה מודחים, נגמרו מסוקי השווא, נגמרו המרקים שמנצחים את כוחות הטבע ונשרפים, נגמרו הלהיטים "אני עייפה אין לי כוח כבר", "אתה לא מכיר אותי אני משוגעת", "מכשפה הקנאה מעוורת" ועוד רבים וטובים. היו שלום, ושמוליק - אל תשכח שאתה גברי.

 

שמוליק יהיה חסר רצח
 

שמוליק יהיה חסר רצח(צילום מסך -)

רגעים

רגעים לציטוט:

 

אנדל לשני: "עוד לא הכרת את הכושי הנכון", בשבילי רק דרייק

 

אורנה לדן: תכבה את המצלמות תקבל יותר מחיבוק", שיעור גמרא?

 

כוכב לא צריכה כדור בדולח: "אני רואה שנאה, אני רואה צרות עין"

 

אורנה לדן: "היית עם מבוגרות ממך?" דן: ברור, עשו לי בייביסטר

 

אורנה לדן: "אני רוצה לדעת אם אתה יודע איך לדבר עם אישה", תנוחי, שפרה אמרה את זה לפנייך

 

שני לאביחי: "אני צריכה אותך רגע", אביחי: "מה אני הפסיכולוג שלך?", קסם של בחור

 

"זאתי", כוכב לא מצליחה לזכור איך קוראים למעיין גם אחרי חודש

 

דן לאורנה: "אני מבין אותך יותר טוב כשאת לא מדברת", גרסת הדוש לתהיי יפה ותשתקי