עכשיו נזכרים?, צילום מסך -

האח הגדול - שקשוקה, פדופיליה ומה שביניהם

אור משנה את חוקי האח הגדול, לברק נשבר הלב, מייקי סוף סוף פותח את הפה אבל אז מודח וגם: דודו מתעלה על פלורי • טור האח הגדול, התור של מיכל

מייקי

והפעם, התור של מיכל:

 

נפתח בשאלה חשובה: מי אתם, האנשים שמצביעים לארבל? אבל כנראה שאתם קיימים, כי מייקי הודח אמש דווקא כשלראשונה בתוכנית התחיל לפתוח את הפה; יצא על שי חי, הזמין בחורות לג'קוזי, הפרח התחיל ללבלב אבל החורף הוא קר וההצבעה נסגרה וכך אתמול נפרדנו ממייקל, לפחות עכשיו הוא יוכל להחליף בגדים, נגיד לחליפת טרנינג בצבע תכלת ככה, משהו לשבור את השגרה.

 

לטורים הקודמים:

האח הגדול - שי חי ודודו חיים את החלום

האח הגדול - צרות בגן עדן של שי חי ותניה

פלורי

אבל נתחיל מההתחלה. פלורי, ה-PMS האנושי, החליטה בפעם האלף שהיא הולכת והפעם זה באמת קרה. אני אגיד לכם מי זאת פלורי - פלורי זאת החברה הזאת שלכולנו הייתה בחטיבה בערך, זו שהורסת כל יציאה, שתמיד רוצה ללכת הביתה, שמתישהו מתחילה לבכות, כי אם אף אחד לא מתחיל איתה אז לפחות שתקבל יחס רחמים של: "יההה מה קרה פלורי?? למה את בוכה?"

 

אז פלורי עשתה בפעם המיליון את סצינת ה'אני הולכת אל תנסו לעצור אותי' שלה, 'נו אל תנסו לעצור אותי אמרתי, הנה אני גוררת את המזוודה שלי על כל מטר בבית, לא שמעתם? אני הולכת!!' אך אז לרווחת כולנו הגיעה אור והתיישבה על וריד העצבים הפועם של אלקסלסי ואמרה לה בקור רוח: "הרבה אנשים כאן היו רוצים שתלכי" והופ - נגמר הסיפור, גוררת שקים של דמעות ומזוודה של חלומות שבורים - יצאה לה פלורי אל אוויר העולם שבחוץ, אל תשכחו לנעול את האחייינים שלכם הלילה בבית.

 

נשתמע
 

נשתמע(צילום מסך -)

אור

כל האמת בפרצוף, מינוס אלף שקל

שי חי אמנם הפך ליקיר הקהילה, הודח, חזר מהמתים, הסתפר, יושב בקידוש כמו ילד טוב אבל ההדחה הפומבית בעינה עומדת ושי חי חוזר למרוח קצת "אמת" על פרצופם של הדיירים המסכנים. בשביל שי חי ותניה זה כמו דייט, במקום ללכת למסעדה הם הולכים להופעה של שיחי בזאפה, "כל האמת בפרצוף"; אח"כ תניה תגיד לו ש"הוא היה מדהים", ושהפינה הבאה כבר כמעט סולד אאוט. אבל לאור נמאס והיא מבינה שבעצם נמאס לה כבר מזמן. שי חי נכנס לסלון להגיש את הפינה כמו מתאבק שנכנס לזירה ואכן, הדיירים מקבלים שם אגרופים ומהלומות מילוליות ואסור להם להגיב. אז אור מחליטה להוציא את העצמה ובצדק מהמעון לדיירים מוכים של האח הגדול, יעלה אלף שקל? שיאכלו קורנפלקס של תלמה השבוע במקום "קוקו פופס".

 

נגמר הקרקס
 

נגמר הקרקס(צילום מסך -)

זוארץ

"אני לוקח את המושכות ואתה תשתוק"
וכך הפינה מתחילה לה בלי אור אך בכל זאת היא על המוקד כרגיל ושי חי מדגים דמוניזציה מהי, כאשר הוא מתאר את דרכי פעולותה של אור, כנלוזות, מחושבות מ-א' ועד תניה ורבות שלבים אסטרטגיים מכשפתיים; החל מריכוך הקורבן על ידי מחמאות תוך כדי הזרקת ארס רעיל ושקט אל תוך מוחו ועד להבטחות שווא לעתיד טוב יותר, בקיצור - שי חי צריך להבין שני דברים: הראשון - העולם לא מתחלק לטובים או רעים והשני - מותר לאנשים לא לאהוב אותך, מותר להעביר עלייך ביקורת זה לא הופך אדם לציר רשע שרוכב על מטאטא עם בקבוקון רעל ושוט.

 

בהמשך הפינה, לפתע הופך שי חי לגיא זוארץ מ"הישרדות" ומכריז על מייקל כזומבי ובמסדרונות ערוץ 2 נהיה קצר חשמלי. רק הוכרז מייקל כזומבי ועוד לפני שהספקנו להגיד "נא להתנהג בהתאם" טיטי קופצת אל הסלון, מוסיפה קוקוס לתקציב, נותנת למייקל צמיד ווטו ובורחת החוצה בריצה. מייקל, שכעת יש לו כוחות מיוחדים, מחליט שהגיע הזמן לעמוד מול שי חי לראשונה העונה, "אני לוקח את המושכות ואתה תשתוק עכשיו!" הוא אומר לשי חי (אפשר בבקשה שהשיחה תתנהל כששניהם רכובים על סוסים עם כובע של קאובוי? זה רק מתבקש) כשסתם מעניין אותי מה קרה לחוק שאסור להגיב? כנראה יצא מהחלון יחד עם טיטי.

 

 

"רק אני מכריז פה על זומבים"(צילום מסך -)

שקשוקה

שקשוקה, פדופיליה ומה שביניהם
עכשיו שפלורי הלכה והבית שקט מהוריקנים שרירותיים של זעם חסר מעצורים, מישהו צריך למלא את החלל הרי! וכך עושה דודו. חברי הבית יושבים לאכול שקשוקה תמימה בליווי לימונדה חפה מפשע כאשר דודו אומר לארבל משהו כמו "גם אני רוצה לימונדה" וארבל אומרת משהו כמו: "סבבה תביא כוס" ואז ישראל נכנסת שוב לעזה ופורצת מלחמת עולם שלישית, הסוף.

 

מה קרה שם? אין איש יודע, דודו מאבד את העשתונות עושה פלורי, מעיף את השקשוקה (על השיער של קסניה!) שולח את ארבל לעשות חמוצים, יוצא למרפסת ואומר לרינת ככה על הדרך שהיא "טינופת, פדופילית ונערת ליווי" ואז נרגע. למה התעצבן, איך נרגע, מהו הפיוז הדליק ביותר בעולם? לפחות על אחת מהשאלות יש לנו תשובה. דודו נכנס לחדר עישון עם ארבל, מבקש מצית, מנשק אותה בפה, זועק השמיימה לגיא פינס שיצלם ומסכם: "סורי, נכנס בי השטן ואת היית הקורבן". אנחנו סלחנו.

 

 

"למי אמרת לימונדה?!"(צילום מסך -)

קסניה

אהבה באוויר

ברק, שעדיין מכחיש שהוא מאוהב במייקל, משתגע מזה שלמייקל יש ידידה חדשה- אסתי לי. הוא הולך להתמרמר אצל אור שמספקת לו הסברים פילוסופיים מטא-רגשיים ומורכבים מידי למצבו - "חוסר המעש גורם לנו להמציא דברים, הכל שקר, הכל בראש, כפי שסופוקלס אומר..", ברק אומר "בסדר" ופונה לעזרה אצל דודו, שם בחדר האח הגדול מאיים על "הגירפה" שאם היא תיקח לו את מייקי הוא יעשה לה עוד גלאח.

 

ברק המסכן בשלב מסויים כבר לא יודע מה לעשות עם עצמו מרוב קנאה ובעוד מייקי ואסתי לי שוכבים במיטה בשיחה אינטימית, מגיח ברק עם פיג'מת 'הנמר הערס' שלו ושר להם שיר שלם של טיילור סוויפט בלי לדעת אף מילה ובלי שזה יהיה ממש קשור לסיטואציה. אסתי לי בוהה בו וחוזרת ללטף את מייקי, "אני מתה על צלקות", היא תגיד לו, בעוד ברק יתכנן בשבילה צלקת מיוחדת.

 

עוד בתחום האהבה בבית: עמרי לוקח את קסניה לחדר האח הגדול ושם הוא חושף בפניה קבל עם ויורם זק את אנדרטת אהבתו המנצנצת: "זכיתי להתאהב ביצור מושלם" הוא מגלה, אמנם יצור שלא כל כך מדבר אבל בהחלט יפה וחמודה - קסניה, שלא יעשו לך מייקי, בבקשה תתחילי לבטא הברות ואף משפטים שלמים.

 

בקרוב גם תדברי
 

בקרוב גם תדברי(צילום מסך -)

הדחה

כאמור, באופן מדהים מסתבר שארבל יכולה לנצח מצב של ראש בראש עם מישהו ומייקי מודח. בפיג'מתו הלבנה (אני יודעת שזה חלק ממשימה אז אל תתחילו לבכות לי בטוקבקים אוקיי??) הוא יוצא אל הקהל שם פוגשת אותו קורין בפיג'מתה הלבנה גם היא, והשניים הולכים לביתו של ארז למסיבת פיג'מות וצפייה בעונה המיתולוגית של שפרה ובובליל. בראיון ארז טל ניגש ישר לענין כמילואימניק למילואימניק: "אז מה, אסתי לי הא? היית בעניין או מה?" מייקי מנסה להסביר משהו על יופיה של הנפש והפנימיות אבל נגמר לנו הזמן, ביוש.

 

 

רגעים לציטוט

 

זיכרונות מ"צוק איתן": מתברר שכשמרחף מסוק מעל לבית האח הגדול, יש לדיירים 10 שניות להתפנות.

 

איציק לפלורי: "את דיווה, את רק צריכה עוד כמה שבועות". דיווה בבישול איטי

 

תניה על מייקי ואור: "זה קשר של חוטף נחטף", הפוסל במומו וכו'

 

דודו: "אז עף רוטב באוויר, מאיפה באנו? מהקיבוץ?!" הקיבוץ כחצר המלכה

 

רינת: "מה זה הברבריות הזאת?" איציק: "זה הבית", מילים נרדפות

 

תניה יוצאת עם התספורת החדשה, שי חי:"את אוהבת?" התגובה האוניברסלית של גברים כשהם לא אוהבים

 

דודו לרינת: "את טינופת, את פדופילית", ביקורת בונה