חבל, דווקא שורדת אמיתית, צילום מסך -

"הישרדות": הנפילה הגדולה של ג'ני

והפעם בהישרדות: ג'ני מנסה לעשות מהלך שעולה לה ביוקר, דנה ממשיכה להציל את עצמה איכשהו, טילטיל לומד מהם החיים וגם: לירון עוברת לגור בבית של ההפקה • ביקורת פרק

ג'ני הודחה מהמשחק, נפלה עטרת ראשנו. כשהייתי קטנה והייתי רואה עוולות חברתיות כגון - נגמרו כל נחשי הגומי האדומים או שמישהו תפס לי את הנדנדה בגן השעשועים, הייתי באה לאבי עם התרעומת האוניברסלית של כל ילד באשר הוא: "זה לא פייר!" ואילו אבי תמיד היה עונה לי את אותה התשובה: "מיכלי, אין צדק בחיים".

 

ואכן, אתמול אחרי שג'ני הודחה התקשרתי לבכות לאבא שלי שזה לא פייר (סתם לא), אבל נזכרתי בשיעור לחיים שלימד אותי; כי במקום בו שדיים ביקיני אדום, ממשיכה "לנצח" שוב ושוב "במקרה מוחלט", בזכות "מזל אינסופי", אינוטאיציות חדות ועשרות גלגלי עזר, מצופים וחברים טלפונים מההפקה - אין צדק בחיים. בטח לא כזה שבא על חשבון מתמודדת כמו ג'ני, שקטפה לאורך המשחק ניצחון אחרי ניצחון בכוחות עצמה, שרדה חרם כיתתי בקויופה, שרדה את רון שובל, אכלה קילו וחצי תולעים, נעקצה על ידי סרטנים, ניצחה במבחני אש, כוח, סיבולת ואומץ. ואז הודחה איכשהו, כי דאבל D יותר גדול מ-80 B, אבל זאת רק השערה.

 

 

בפרקים הקודמים של הישרדות:

"הישרדות": מי יותר יפה, טיטי או רוסלנה?

"הישרדות": אחלה פרק של "המדרשה"

 

 

ג'ני

ג'ני, למה?


ג'ני הייתה דמות שצריכה להיות על המסך שלנו - הגונה (נכון שעשתה מהלך "בוגדני" בסוף אבל ככה המשחק עובד), עצמאית, חזקה, אמיצה, שאפתנית, פייטרית. עכשיו נשארנו עם לירון, הקול העוברי שלה והתנהגות הברמנית התל אביבית 'הכל מגיע לי, אני כוסית' שלה.


אז מה קרה שם בעצם? ג'ני משוכנעת על ידי לירון שבריתות זה פאסה ושהמשחק כבר בשלב של איש איש לעצמו ולכן הגיע הזמן להדיח את טילטיל. ואז במהלך קאמיקזי הזוי, היא מכניסה את עצמה לגוב האריות שנקרא לו - הפה של טיטי. ב"מיני מועצת שבט" ביער, ג'ני מתעקשת שטיטי תגיד מה שבא לה ושאין לה מה להסתיר - (מה שהזוי ולא נכון), ואז טיטי אכן חושפת את כל הקלפים של ג'ני ושם התחיל הסוף. מיד ג'ני הופכת לחשוד העיקרי, חברי בריתה מאבדים בה אמון (בצדק) וכל הכוחות שלה מתרוקנים בן רגע.

 

מה עשית??
 

מה עשית??(צילום מסך -)

צמיד ומועצה

 

משימת צמיד הווטו

המשימה כרגיל מצטמצמת לראש בראש של כוכבי וג'ני, אבל ג'ני היפה, כמו בסיפור אגדה חינוכי, איבדה את כוחותיה ברגע שחבריה התחילו לכעוס עליה ובלי תמיכתם ואהבתם כבר איננה יכולה לנצח במשימות. וכך, כוכבי (האריה הלבן) לוקח את הצמיד וג'ני קורסת בבכי אל תוך עצמה.


מועצת שבט
אז קודם כל - רון אלוף גידל שפם משום מה ועכשיו הוא נראה טורקי. ודבר שני - דנה פשוט מעצבנת. הגדרה מהלכת של יפת נפש או כפי שכוכבי תיאר אותה: זומבי (שי חי זה אתה? עולמות הריאליטי מתנגשים והמוח שלי מתבלבל). מה דנה עשתה? דנה ריחרחה בשקט איפה יותר מסוכן לעומת איפה יותר משתלם; אם המהלך נגד טילטיל היה יוצא לפועל - הייתה שותפה לו, אך ברגע שראתה שהוא מתפוצץ, לפתע מתברר שהיא בכלל לא ישנה בלילות מרוב נקיפות מצפון על השיר הגרוע של השנה, "הישרדות זה לחיות או למות", ועל המחשבה בכלל להדיח את החבר הטוב טילטיל. דנה ראתה לאן הרוח נושבת ונשבה לה יחד איתה ואילו ג'ני שילמה לבד את המחיר. ואם בכל זאת יש קצת צדק בעולם, למרות שאבא שלי אומר שאין, אז דנה תהיה המודחת הבאה.

 

דנה, די
 

דנה, די(צילום מסך -)

טילטיל

 

מסע ההתבגרות של טילטיל

טילטיל החמוד לומד עכשיו בדרך הקשה את מה שאני כאמור למדתי כבר בגן. הוא פתאום מבין שאולי משקרים לו, שאולי ייבגדו בו וכל פרצופו והלך הרוח שלו משתנים ומתבגרים בין לילה. "אני עכשיו 30% לב ו-70% מוח", אומר טילטיל בגאווה לעומר אנליסט, שגאה בילד שלו התמים והזך שנהיה חייל קר רוח בשל לאסטרטגיות.

 

חזרה למועצה - גני מודחת ויש לה דו קרב עם לירון אבל חבל על כל ההסברים, ביקיני אדום יש רק אחד וג'ני מצטרפת לחבריה המושבעים עד לתום ההליכים. אין צדק.

 

 

להתבגר זה כואב
 

להתבגר זה כואב(צילום מסך -)

רגעים

רגעים לציטוט:

 

ג'ני נעלבת: "את אמרת שאני מושיק", הכי פוגע

 

ג'ני על הניצחונות שלה: "תזקפו קצת לזכותי" מושיק: "זוקפים מאוד יפה" מומחה בהזדקפויות

 

כוכבי לדנה: "הסיפור שלך זה 'הבלדה לסוכן כפול'", שלי זה uptown girl

 

כוכבי לדנה: "את לא עושה כלום במשחק הזה חוץ לנצל אנשים, את זומבי מהלך", פינת "כל האמת בפרצוף" עברה לרשת??

 

טילטיל: "לא בא לי קטעים כמו שהקדוש ברוך הוא עשה למשה רבנו", איזה קטעים עם הקדוש ברוך הוא הזה איך הוא אוהב לעבוד על אנשים, היה גם את הקטע האדיר הזה עם עקדת יצחק!

 

גיא ללירון אחרי הניצחון ה-500 בדו קרב: "המזל ממשיך לנשוף בכיוונך", מזל, הפקה, same same

 

דנה לג'ני: "אם אני רק יכולה להגיד לך משהו.." ג'ני: "לא תודה", נימוסים בריטיים