לא על הקוקוס לבדו, צילום מסך -

"הישרדות": רוסלנה - "אני חייבת לנצח הפעם"

והפעם בהישרדות: חברי השבט רבים על קוקוס, סרטונים מהבית שוברים את כולם וגם המשימה שתאתגר את רפלקס ההקאה שלכם • ביקורת פרק

רוסלנה

מי שאוכל קוקוס לבד מת לבד
הפרק נפתח בדיון סוער האם צריך לאכול את הקוקוסים ביחד או לא, מי נתן קוקוס למי, מי לא נתן קוקוס למי, מי נרדמה בקטע המסעיר הזה וחבר שלה העיר אותה כי היא צריכה לכתוב על זה טור, ושאלות מהותיות רבות נוספות. דנה ברגר חושבת שצריך לאכול את הקוקוס כשבט ואילו כוכבי חושב שדנה ברגר לא צריכה להגיד מה צריך לעשות. השבט מגיע להסכמה שבאי ההסכמה והולך למשימה הראשונה.

 

בפרקים הקודמים של הישרדות:

"הישרדות": האם אובמה ניסה להתחיל עם טיטי?

"הישרדות": רון שובל נובח על העץ הלא נכון

 

משימת מתנה מהבית מתנת DHL


"הנה הקתרזיס שלכם", מנפנף גיא ב-DVD מהבית מול המתמודדים כמו בפרוסת נקניק מול כלבלב מורעב, והחברים שכבר נמצאים על הקצה גם ככה, רק שומעים את האות מ' של המילה 'משפחה' ונופלים זה בזרועותיו של זה בבכי ולכולם ברור שיעשו הכל בשביל לנצח הפעם. המשימה היא לעמוד ולסתום נזילה של מים, כמו משימת חיי בבית שלי בחורף, כשהאחרון שייגמרו לו המים הוא המנצח.

 

אבל עם כל הרגשות, והמשפחתיות וקירוב הלבבות ועם ישראל חי, בואו לא נשכח שזו עדיין משימה של נוזלים ניגרים על דוגמניות ואכן הצלמים חוגגים על אינסוף פריימים של הטורסו של רוסלנה, ג'ני ולירון כמובן, כשבאורך פלא, לדנה ברגר מצלמים רק את בית השחי מהצד.

 

בסופו של קרב צמוד בין דנה ברגר לטיטי (לא מעניין ולא מעניין) טיטי זכתה. כאשר כמובן הפילו עליה את קללת איוב, בחירתה של סופי, מבחן המוסקיטריות האולטימבטיבי - האם תוותרי על הסרטון שלך כדי שכולם ייזכו לראות? כמה ברירות היו לטיטי? לא הרבה, היה אפשר לשמוע את דהרת הלבבות של המתמודדים מהסלון בבית (מה גם שזה טוב לה אסטרטגית) ואכן טיטי בוחרת לוותר על הסרטון שלה וההפקה זוכה ב-WIN WIN הצפוי - גם דרמת טלנובלה עם טיטי וגם הצופים יקבלו את מחרוזת הבכי שחיכו לה עם הטישו בהיכון ביד.

 

 

פתאום בא לי קובה סלק
 

פתאום בא לי קובה סלק(צילום מסך -)

מה למדנו

אז מה גילינו מהסרטונים מהבית של המתמודדים?


גילינו שכוכבי בא ממשפחה ממש תימניה, אבל ממש - ועכשיו נשאלות שתי שאלות: הראשונה - מאיפה העור הלבן והעיניים הכחולות? והשניה - מתי אפשר לבוא לג'חנון עם רסק וביצה כי בא לי כבר חודשים? תחזור אליי עם זה. בנוסף גילינו שאבא של לירון חושב ש"היא לא יודעת לתחמן" שזה מתוק ותמים כמעט כמו ילד שמאמין בפיית השיניים, סיכוי סביר שאבא חושב גם שהיא עוד לא התנשקה עם בנים.


גילינו שהבת של ג'ני מקבלת "טיפול VIP" מאביה, רוני מאנה. אשר "מקריב מעצמו, נותן ועושה" כדי שלא ייחסר לה כלום, חצי מרגש חצי צורם שכזה. אבל גולת הכותרת של הצרימות הגיעה בסרטון המשפחה של טילטיל, כי כמו שאומרים - ילדים וחיות לא יודעים לשקר, והילד של טילטיל הוכיח זאת וזה היה די כואב לשמוע. "אבא אנחנו מתגעגעים אלייך, אתה אף פעם לא אתנו, כשאתה לא "בהישרדות" או ב"מירוץ למיליון" אז אתה עובד עד מאוחר ואנחנו לא רואים אותך, אולי קצת בשבת. לפעמים אנחנו בוכים בביה"ס כשאנחנו נזכרים בך. אבל לא משנה בסדר, התרגלנו" אאוץ'..


בנוסף גם גילינו שהתינוק של רוסלנה מתוק להפליא ומוחא כפיים ושאייל גולן היה חסום אצל רוסלנה בוואטסאפ שלושה חודשים; גם אני קודם כל חסמתי את חבר שלי בטלפון ובפייסבוק והוצאתי לו צו הרחקה כדי שלא יעוף על עצמו לפני שאנחנו עוברים לגור ביחד.

 

 

הילדים של טילטיל, לא נעים..
 

הילדים של טילטיל, לא נעים..(צילום מסך -)

טריוויה

בוקר של זוועות


זוכרים שיש את התיבה המדברת הזאת שצריך ללכת לשבט האומפה לומפה ולעשות משהו נורא שם כדי לקבל מפתח? אז עכשיו הגיע תורו של מושיק. כאשר באמת נראה לי שהחצי השני של התוכנית אתמול הוגש מטעם משרד הבריאות, כדי לבדוק אם רפלקס ההקאה שלנו תקין, שלי תקין. בכל אופן - מושיק מגיע ומגלה שהוא צריך להתחרמן עם ערימת גופות של דגים ואיברים פנימיים וזבובים וגיהנום, ולמצוא שם מפתח, עם ידיים קשורות ועיניים מכוסות - חבל רק שלא השמיעו לו ברקע את "לפעמים" של רון שובל ושרפו לו בינתיים את הרגליים עם מצית להשלמת החוויה.

 

מושיק משום מה מסכים לעשות את זה, ואיכשהו מוצא את המפתח וחוזר אל השבט שלו מריח כמו המקום הכי נורא בשוק הכרמל. ומבחילה אחת לבחילה אחרת, השבט עובר למשימת "אכיל או מגעיל" שזה בדיוק כמו המשימה שחבריי עומדים בה כל פעם שאני מבשלת. במשימה זו חברי השבט מגרילים מאכל כלשהו (כשחצי ממה שהיה שם באמת מוטל בספק כ'מאכל') ואז הם צריכים לאכול את זה ומי שמסיים ראשון עובר לשלב הבא. במשימה זו אנו מגלים את ההבדל הדק שבין נחשי גומי לתולעים זזות, אנחנו לומדים שכשנוגסים בעין של קרפיון אז זה משפריץ, אנחנו מגלים איך טיטי נראית כשהיא אוכלת קערה של פסטה ברוטב עגבניות עם שתי ידיים, אנחנו לומדים שלירון תאכל פשוט הכל ושג'ני היא רוסיה קשוחה שלא רואה בעיניים כי היא אכלה בקזחסטן איזה משהו דומה (לא הצלחתי להבין, הייתי עסוקה בלנסות לא להקיא) וקטן עליה תולעים ועיניים, היא פשוט רגילה שיש גם מיונז. ג'ני זוכה לבסוף במשימת החסינות והפרק נגמר בצחצוח שיניים חגיגי, ואלוהים, כמה טוב שכך.

 

עוד ארוחת בוקר קונטיננטלית בשביל ג'ני
 

עוד ארוחת בוקר קונטיננטלית בשביל ג'ני(צילום מסך -)

רגעים לציטוט

רגעים לציטוט

 

ג'ני: "הגיע סוף עידן השוביניזם והשובליזם"


לירון: "עברתי תהליך, התבגרתי ואני באמת מצליחה לתחמן אנשים", סימן מובהק להתבגרות


מושיק אחרי מרחץ הדגים: "מה זה תודה לכם על החוויה המרעננת", תמיד מסתכל על קערת הביסק המלאה


גיא לדנה: "דנה מה קרה שאת מוותרת לעצמך?" דנה: "זה תולעים". מה לא ברור??


גיא לטיטי בעיצומו של פאוור טריפ: "את צריכה לאכול גם את התולעים וגם את החתיכות עץ שליד"

 

טיטי: "אני סנילית, אין לי חוש ריח", אני סכיזופרנית, לא רואה טוב מרחוק


טיטי להודא: "תבלעי את זה!!" הודא: "לא הבנתי ממתי את אומרת לי מה לעשות" אף אחד לא צועק על הודא לבלוע


טילטיל: "המשחק הזה מטורף, כולם משוגעים וחבל שהגעתי", מוציא לי את המילים מהפה לפעמים