אהבה, צילום מסך -

בלוג "הישרדות": "טיטי המלכת יופי הכי רעה שהייתה בישראל"

והפעם בהישרדות: רון שובל ממשיך להיות גזען חסר בושה, טיטי ומושיק בקרב תארים וגם: איך זכתה לירון רביבו במקלחת? כל האמת • ביקורת פרק

טיטי

זוכרים שסיימנו את הפרק האחרון של הישרדות עם הרבה גזענות ומעט מאוד אחדות? אז השבט המאוחד עדיין יותר מפוצל מהקצוות השרופים שלי ורון שובל עדיין גזען עלוב, אבל נגיע לזה. השבט מגיע לביתו החדש שעל האי שם עליהם בעצם להקים מחנה מאפס וזה הרגע של כל הגברים להוכיח מי מהם היה בהכי הרבה סיירות מטכ"ל, טיולי גדנ"ע, קמפינג עם חברים במכמורת ועוד שלל דברים שנשמעים (לי לפחות) כמו סיוט.

 

כוכבי ורון אלוף מיד מחבקים את המשימה שנתפרה במיוחד בשבילם בשתי ידיים שריריות ומתחילים להרים מחסה, לקשור בחבלים קשרים מורכבים ולחלק הוראות. מי שלא חשוב לו להוכיח שום דבר או להתנהג כמו בן אדם שהוא חלק מהחברה זה רון שובל, שיושב בצד כרגיל ומחטט באחד מאלפי הפצעים המטרידים שעל ידיו.

 

 

בפרקים הקודמים של הישרדות:

בלוג "הישרדות": "פעם הבאה שאת מכינה אורז תחשבי פעמיים"

בלוג "הישרדות": חרדת הביצוע של שושן

 

שיחות נפש

 

בינתיים בעקבות האיחוד החוף מוצף במה שנקרא 'שיחות נפש' חלקן נעימות יותר (ג'ני ודנה), חלקן נעימות פחות (טיטי ומושיק), ג'ני ודנה יושבות לשיחה שם ג'ני מספרת לדנה כמה היה לה קשה להיות חלק משבט שמתעצבן שאת מכינה לו אורז ומושיק לוקח את טיטי לצד ומנסה להבין למה שיקרה לו שהיא כבר רוצה אותו באיחוד ואז הערימה עליו כלי חרסינה במשימת הזומבי, שיחה זו תתלקח מהר מאוד ותהפוך לאבן השואבת של כל הפרק עם השאלה הגורלית - "האם גם למלכות יופי יש לב?"

 

בשיחה הזאת מושיק פשוט מחליט להגיד לטיטי את כל מה שהוא חושב עליה ובואו נגיד שיש דברים יותר נעימים מזה, כמו למשל מסז' ברגליים. הוא אומר לטיטי שאין לה לב ואין לה נשמה והיא לא אנושית ואיך הייתה מלכת יופי בלי אנושיות? (שזה כמו לשאול איך רופא איך הוא רופא בלי עיניים כחולות). כאשר טיטי תוכיח בהמשך בעקבות השיחה עם מושיק שדווקא יש לה כמה וכמה תכונות אנושיות ביניהן- עלבון ונקמנות.

 

אני רואה ברזנט מצוי!
 

אני רואה ברזנט מצוי!(צילום מסך -)

חסינות

היה די עצוב לראות אחר כך איך טיטי לקחה את כוכבי וסיפרה לו מה שמושיק אמר עליה ואמרה שוב ושוב, "לי אין לב? אני לא אנושית??" כשברור שכל מה שכוכבי אמור לעשות עכשיו, כל הוויתו מצטמצמת בעיניי טיטי לכדי אפשרות לפידבק חיובי בה הוא מוכרח להגיד לה את הטקסט המנחם שיבטל (לכאורה) את הטקסט של מושיק והוא: "מה פתאאוווםםםם טיטי! את הכי לב! מי יותר אנושית ממך?? איך אפשר בכלל להגיד עלייך דבר כזה אני נגנב!!" אבל כוכבי, משום מה, לא מקיים את חלקו בדיאלוג. האם מתוך קמצנות רגשית, האם מתוך חוסר הבנה של הסיטואציה או האם בגלל שהוא דווקא מסכים עם מושיק- לא הצלחתי להבין. אני רק יודעת שמהצד זה היה נראה כמו ילדה שבאה הביתה עם ציור שציירה ומראה אותו לאמא שלה ואומרת לה- "זה מכוער נכון? ממש גרוע הא?" והאמא אומרת, "טוב, אז אל תשימי את זה על המקרר".

 

רן שובל, מי אתה בכלל


בלילה חברי השבט מתכנסים סביב המדורה ודנה ברגר מתחילה לשיר את "ימים של שקט", שזה איכססס בעעעעע שירים של אשכנזיםםםם, פויה, אני נחנק אני מת איפה הדרבוקה?! תזמינו לי אמבולנס או שתרצחו את דנה ברגר! - שזו התגובה של רון שובל. שובל, כזה גזען עלוב ומבוהל, כל כך מפחד שיחדרו לסיטואציה תכנים "של אשכנזים" שאולי הוא לא יבין שם מילים או שמרכז הכובד ה"חפלתי" יעבור לרגע לאיזור אחר - שהוא מיד מתחיל לנהום - "מה זה, שירים של אשכנזים... ועל "פרחי הבר" שואל- "מה זה, של איציק קלה?" חה חה חההההההה זה מצחיק כי זה לא של איציק קלה אז איזה משמעות יש לזה בעולם בכלל, חה, תראו את דנה ברגר הזאת, שרה שירים שאני לא אוהב וחושבת שבכל זאת יש לה ולשירים האלה זכות קיום בעולם!"

 

הגזענות והבריונות והערסיות המתלהמת של שובל לא עצרה שם ומיד הוא התחיל לשיר שיר מזרחי על השירה של דנה ברגר, כאחרון הילדים הערסים עם האייפון שלו בספסל האחורי של האוטובוס לכפר סבא, כשבאמת שאם המצב היה הפוך- זה כבר היה מגיע לכנסת. אבל משום מה ההפקה ממשיכה לתת יד להצגת רון שובל כמצחיק וחפלה ושמח, כשחלק מ"הבדיחות" שלו הן פשוט לדרוס את ברגר, רק בגלל שהיא אשכנזייה, בשיטתיות.

 

מי אתה בכלל? אפשר ת
 

מי אתה בכלל? אפשר ת"ז?(צילום מסך -)

הדחה

בהמשך טיטי תחליט שגם לה בא להתלהם קצת ותתחיל לצאת על מושיק בזעם שהיא מסוגלת לבטא רק כשהיא מגובה בעוד חמישה אנשים מאחוריה והיא תצעק עליו שמי הוא שיגיד לה, כשאני לא מבינה את הטיעון הזה, "מי אתה בכלל", זה טיעון פילוסופי? היררכי? מתי 'מי שאני בכלל' מאפשר לי להגיד דברים לטיטי ומתי לא? בכל אופן, שובל המשיך שם את מופע האימים של הערס המצוי, ושאל את מושיק לפחות חמש פעמים מי הוא בכלל, ואמר לו שלא יבוא לו בהפוך, מה שזה לא יהיה, ורון אלוף הצטרף לחגיגת העילגות בצעקות "כן! כן! אני רון ואני אלוף ואני רון אלוף ואני גאה! ואני ואני ואין לי עוד מה להגיד בעצם, אז - רון אלוף!" בקיצור - היה לילי כייפי.


בבוקר כולם מתעוררים ואנחנו מגלים שעומר בטוח שהוא בכלל זה ששולט במצב, "כולם הפכו עכשיו להיות כלים שלי" שזה מבחינתי היה יכול להיות אחלה סוף לפרק. אבל יש גם את משימת התוכן השיווקי.

 

אתנחתת שדיים
 

אתנחתת שדיים(צילום מסך -)

שיווקי

משימת התוכן השיווקי


הפעם בחסות "הד אנד שולדרס", חברי השבט צריכים להילחם אחד בשני והפרס הוא מקלחת, כל חברי השבט צריכים לשקשק אחד את השני על קורה מתנדנדת כשהראשון שנופל לבוץ מפסיד וטילטיל, באתנחתא הקומית היחידה של הפרק המעיק הזה, לא מתלונן לראות בנות בביקיני מתגוששות בבוץ אבל מבטיח לאשתו שהיה מעדיף להיות בבית. בסוף באורח פלא מנצחים במשימה "הזוג" של העונה, טיטי ורון אלוף, כי מה רון שובל יעשה במקלחת עם דנה ברגר. אבבבלללל - איזה פריימים של מקלחת וסבון יש להפקה של הישרדות בלי לירון רביבו? אבל אל חשש, אחרי שכבר סידרו לה 80 פסלי חסינות סידרו לה גם מקלחת עכשיו למרות שלא ניצחה, כי יש לה קשר ממש גדול בשיער.

 

 

איזה קטע שבמקרה ממש זכית במקלחת
 

איזה קטע שבמקרה ממש זכית במקלחת(צילום מסך -)

רגעים לציטוט:

 

מושיק: "אני חייב שרון אלוף הביתה יעוף, דחוף". הי, שרנו את החמשיר הזה בגן!

 

מושיק: "אני כל כך מעריך אנשים שהרוע שלהם בחוץ", אני מעריכה אנשים שתורמים לנזקקים

 

רון אלוף על טילטיל: "אני אתפוס אותו בארבע עיניים ליד כולם", שמישהו יעשה טובה ויסביר לאלוף מה המשמעות של "בארבע עיניים"

 

רון אלוף: "בגלל שאני בא מתחום השיער, אני אקח איתי למקלחת את זאת עם הציצי הכי יפה". סתם הוא לא אמר את זה, אבל זה מה שהוא חשב.