אלמליח עם כובע המוסר, צילום מסך -

האח הגדול VIP: ראי ראי שעל הקיר, מי הכי סכסכן בעיר?

שיר אלמליח לוקחת על עצמה את מחלקת המוסר ומתחילה לעצבן, האח הגדול מתחיל להשתעמם, נטלי עטיה שוב בוכה ואיציק זוהר יוצא בלי שריטה • סיכום פרק 5

משעמם לי

האח הגדול כנראה התחיל לחוש בעקצוצי שעמום והבין שהעונה הזאת 90 אחוז מהמשתתפים באו לחתום כרטיס (כמה אמרנו שזה, 3,000 ש"ח ליום?), לנמנם, להשתזף, להעמיד להדחה פה ושם ולצאת מפורסמים ועשירים יותר. אך לא בבית ספרו, האח הגדול הביא אתכם הרי, כדי לאכול אחד את השני חיים, ואיפה עוד נראה מופע גלדיאטורים כה שאנן?

 

לא ייתכן שפשוט תעבירו את הזמן בעצלתיים, יש פה פריים טיים למלא, ובמיוחד אחרי ששני גלדיאטורים ראשיים יצאו מהמשחק - ישראל ואריאנה, זמנים נואשים קוראים לאמצעים נואשים ואכן, בפרק האחרון האח הגדול לא בחל, לא בחל בכלל. החל מלמרוח את פרצופו האומלל של מושיק עפיה בכרס גברית משומנת לצלילי מוזיקת חפלה ועד ללשבור את חוקי האח עצמו ופשוט להקרין לבנות הבית את מה שבנות הבית אומרות עליהן - ומי שמכיר בנות (בית או לא) יודע שזה אף פעם לא יכול להיגמר טוב.

 

האח הגדול לא בוחל באמצעים - דוגמא א'
 

האח הגדול לא בוחל באמצעים - דוגמא א'(צילום מסך -)

אם הסכסוך לא בא למוחמד, מוחמד יבוא לסכסוך

האח הגדול ערך משימת התמודדות עם פוביות כאשר איציק הוכנס עם סתיו לחדר סגור (בסדר בסדר, הבנו סופית כבר שאיציק כבר לא הומופוב, בטח אחרי החזקות הידיים וחיבוקי הנחמה הצמודים שהלכו שם), בחדר היו נחשי גומי ואנשים בתחפושת של עכביש, האימה! אבל בשביל איציק זה היה מספיק מפחיד בשביל לפסול את המשימה כי מה אכפת לו, כש-90 אחוז מהבית מאוהב בו הוא יכול גם לפסול את אור היום.

 

מושיק לעומת זאת, התמודד עם משימת "הפחד מפופיקים" בגבורה, פחד שתורגם על ידי האח לאחד הדברים הכי גסים שראיתי (ושאני מתחרטת שראיתי), אבל לפחות מושיק והגבות ממשיכים לצבור אצלי נקודות. ואז - הוכנסו אל גוב האריות קטיה, נטלי ורתם להתמודד עם הפחד מחשיפה למידע, כאשר הפחד מחשיפה למידע הוא הפחד של האח הגדול מחשיפה לרייטינג נמוך.


האח הגדול הבין שאם הסכסוך לא בא למוחמד, מוחמד יבוא לסכסוך. וכך, למרות שיש חוק ברור שמה שקורה בחדר האח הגדול נשאר בחדר האח הגדול - יש גם חוק שאומר שהאח הגדול יכול לעשות מה שבא לו, וכך היה. הבנות עמדו להן יחדיו בחיל ורעדה וצפו בהדחותיהן הפרטיות נחשפות לעיני דיירי הבית ולאחר מכן, למנה עיקרית עם הרבה רוטב - צפינו בשיר אלמליח (שוב) במצוקה מוסרית מהפלירטוטים של רתם וקטיה עם איציק, נטלי עטיה (שוב) מזילה דמעה ואילו קטיה, קטיה כבר מתחילה להתגעגע לעבר שלה.

 

אני לא רוצה לסכסך אבל לא תאמיני מה היא אמרה עלייך!
 

אני לא רוצה לסכסך אבל לא תאמיני מה היא אמרה עלייך!(צילום מסך -)

המורה, זה הן מפלרטטות איתי!

"בגלל זה אין לי חברות" הצהירה אלמליח בעליונות מוסרית מזוקקת, מותשת נפשית מהפלירטוטים של הבנות עם איציק, בעוד שרתם וקטיה אמורות להרגיש שנכשלו כבני אדם וכנשים כאשר לא ביטלו עצמן לחלוטין, לבשו בורקה וחירבנו בדלת פתוחה, מהרגע שחברתן לחיים (מזה שבוע), נטלי, ליטפה לאיציק את הקרחת.

 

רתם, שעכשיו שאריאנה הודחה היא האישה היחידה עם עמוד שדרה בבית, נאלצה לצאת למסע צלב של תיקון הריסותיו של האח הגדול, נטלי דווקא התרווחה בנעימים בתפקיד הקורבן, קטיה הבינה שהיא בגנון ואילו איציק - מה אתם רוצים מאיציק? הוא הרי בכלל לא קשור! וזה היה היופי שבכל הסיפור - הבית כמרקחה סביב אדם אחד בשם איציק, אשר יצא באורח נס מתאונת השרשרת הזאת בלי שריטה. זה הן מפלרטטות, מה אני יכול לעשות? ובכן איציק, צריך שניים לפלירטוט אחרת זה סתם הטרדה מינית.


בינתיים שיר, שכל כך חשוב לה מוסר וצדק לא מעלה בדעתה להגיד מילה לאיציק על כל הפלירטוטים, נטלי שכה נפגעת מהפלירטוטים - גם לא אומרת מילה לאיציק על הפלירטוטים ואיציק ורתם עושים שיחה מלאת פלירטוטים על כך שהפלירטוטים חייבים להיפסק ("את צודקת", -ליטוף בירך- חיבוק). עולם כמנהגו נוהג.

 

אז בלי פלירטוטים יותר טוב? תביאי נשיקה
 

אז בלי פלירטוטים יותר טוב? תביאי נשיקה(צילום מסך -)

אבל מעבר לשיעור בסכסוכים, פטריארכיה ובהלה לרייטינג, קיבלנו השבוע מהאח הגדול גם שיעור בטיזרים, להלן:

 

-ישראל גודוביץ מחליט שהוא עוזב ושר לנטלי עטיה בריפיט את "אני חוזר הביתה": "אבל רגע רגע מה המילים הראשונות? אני הולך, כן אני הולך, הבנת נטלי? בואי נשיר את זה שוב ליתר בטחון".


-רותם ואיציק בשיחת הטיזרים שעוד תילמד בביה"ס לתסריטאות או לפחות בקורס למתחילים בטינדר: "אתה יודע לדפוק, אתה כדורגלן", "תכיני שלושה פמוטים" (??), שלושה פמוטים? חשבתי שמספיק אחד", זה משואה לא פמוט", "המצב פה נהיה קשיח", "אני בטוחה" ועוד רבים וקשיחים.


-שיר עושה לרתם טיזר - "יש לי משהו להגיד אבל אני אגיד אותו בהמשך, זה לא קשור אלייך אבל אולי זה קשור."


-אריאנה מלמד מראה לכולם איך עושים טיזר באמת ופונה אל עורך דינה דרך מצלמות האח הגדול - "תכין את כתב התביעה!"