סתם תמונה בשביל האווירה הטובה, צילום מסך -

"הישרדות": אחלה פרק של "המדרשה"

והפעם בהישרדות: טיטי תופסת את מושיק ולירון על חם, השבט משחק בקוביות, לירון לא מוכנה ללכת כצאן לטבח ויהודה לוי מצויין ב"מדרשה" • ביקורת פרק

מדרשה

מה אני אגיד לכם, אני באמת בן אדם לא החלטי ואני אוהבת שמחליטים בשבילי, למשל - לפעמים אני ממש רוצה לראות "המדרשה" ובמקום זה, כמו מין טומטום שכזה, אני יושבת בטעות לראות "הישרדות", איזה צחוקים איתי! בגלל זה מזל שבערוץ 2 הבינו שיש אנשים שצריך לעזור להם להבין מה הם באמת רוצים לראות בטלוויזיה.


אתמול ערוץ 2 התנהג כמו בן אדם ששם "רופיס" לדייט שלו כדי שבטוח היא תיתן לו ׁ(כן כן חברים, עברנו אתמול אונס טלוויזיוני) ופשוט דחפו באמצע מועצת הדחה - פרק שלם של תוכנית אחרת לגמרי, ורק כשהפרק נגמר זכינו לשמוע את השם השני שמודח מהשבט. כי אי אפשר לסמוך עלינו שנצפה ב"מדרשה" מיוזמתנו והערוץ פשוט ממש מפחד שיגידו לו "לא", מתברר.

בפרקים הקודמים של הישרדות:

"הישרדות": רוסלנה - "אני חייבת לנצח הפעם"

"הישרדות": האם אובמה ניסה להתחיל עם טיטי?

יהודה, אתה המודח החמישי
 

יהודה, אתה המודח החמישי (יחצ)

מושיק ולירון

הכל זה מלמעלה

אז לפני אספר לכם מה היה בפרק הסיום של "המדרשה", בואו נראה בכל זאת מה קרה בחתיכות של "הישרדות" שראינו. בתחילת הפרק לירון ומושיק מסתודדים להם בקרחת יער מצולמת, כשטיטי תופסת אותם על חם; מושיק ולירון בורחים על נפשותיהם וכשלירון חוזרת לשבט טיטי וכוכבי רוצים הסברים; "אני לא רצתי! התפצלנו בנונשלנטיות", מסבירה לירון בעוד הדגמה של מגמת תיאטרון י"ב 2.

בינתיים השבט של מושיק סגור פה אחד על הדחה של לירון ומושיק שנמצא בברית אחת יותר מידי ולא סגור לא כאן ולא כאן - הולך ללירון ואומר לה שהיא מודחת. לירון, שהרי סיימה בהצטיינות קורס ב"אסטרטגיה ותחמנות" אצל ד"ר עומר אנליסט, מציעה בשלוף כ-64 תוכניות מילוט מגורלה האכזר, כאשר העתיד שלה בשחמט מעולם לא נראה מבטיח יותר. אני מודה שאסטרטגיה היא ממני והלאה ולא הצלחתי להבין כלום, אבל אני מאמינה לה שזה היה עובד. מושיק מצדו מתבצר בעמדת "הכל משמיים" ומתנגד להכל - "אין מה לעשות לירון, את מודחת, אני אשלח לך חבילות לזומבי, שאלוהים יהיה איתך, זה הגורל שלך לתת לי הכל ואז ללכת להירקב, נשתמע".

חבר ומנטור
 

חבר ומנטור(צילום מסך -)

ווטו פלוס הדחה

משימת צמיד הווטו


הפעם בקייטנת "הישרדות" משחקים בקוביות ענקיות וצריך לסדר אותן לפי צבעים ואז מקבלים חצי פיתה עם שוקולד השחר והולכים לנמנם עד שאמא תבוא. צאו לדרך! סיכום המשימה: מושיק עושה קולות ופרצופים ממש משונים כשהוא מתאמץ וג'ני מנצחת כי היא ג'ני הג'דאית.

הדחה/ פרק הסיום של "המדרשה"

לירון כאמור - לא אחת שמוותרת בקלות ומבקשת מגיא זוארץ לשאת כמה מילים לפני תחילת המועצה, ואז, כמו בפרק 5,987 ב"היפים והאמיצים", כל הסודות והשקרים נחשפים. לירון חושפת שמושיק בברית איתה ומגלה הכל, מושיק מצידו הולך על קווים עדינים של סמנטיקה כטיעון - "לא הייתי בברית, היה לי סוד". החברים בהלם- טילטיל יורד על ברכיו - "אבל אבא, אני לא מבין, אני רוצה להשתגע, אני קופץ לאש, חשבתי שאתה בברית איתי!", ג'ני מתרגלת מהר מאוד למציאות החדשה ופשוט מנסה להבין למה היא לא נכללה בברית/ בסוד עם לירון, רוסלנה מסמסת לאייל גולן שיהיה ברור מי הסטייליסט הכי מחוק בארץ ודנה ברגר כרגיל: "רגע, אבל מה איתי?"

קוביות או לא להיות
 

קוביות או לא להיות(צילום מסך -)

קומבינות

היה מעניין לראות את כל השכבות והגוונים של השמחה לאיד של טיטי, על "החשיפה" שלה (אילנה דיין, מאחורייך), על הנפילה של מושיק; החיוך לא ירד משפתייה ובאמת שהיא מעולם לא נראתה מאושרת יותר, גם כשמושיק הסתובב אליה ואמר לה: "את מתלהמת", היא אמרה: "אני לא מתלהמת, אני סנילית" והמשיכה לחגוג את יום חגה.


מארז הקומבינות של לירון


לירון מודחת אבל אני רואה ששכחתם שיש ביקיני מסויים באי שבהפקה מאוד אוהבים. הרי לא באמת חשבתם שייתנו לה ללכת נכון? אז כחלק ממארז הקומבינות האינסופי של לירון, מתברר שזאת בכלל הדחה כפולה הערב והכל פתוח. כמובן לא לפני שנצפה בפרק שלם של "המדרשה" ונגיע למסיבת עיתונאים של "רשת" בה נשמע רגע על כל התכנים החדשים המצפים לנו על המסך ב-2016, אבל ממש מיד אחרי זה - תהיה עוד הדחה!

אז באופן לא מפתיע, מושיק, שחשף שיש לו שניים שלושה פרצופים (סליחה - שיש לו סוד), הוא הבא בתור על המוקד והשבט אומר את דברו. כעת על לירון ומושיק לעמוד בדו קרב ראש בראש, אחרי הבגידה הכפולה והסוד השובב, ויי ויי דרמה כזאת לא נראתה מאז "הטוב, הרע והמכוער". אז מה המשימה? עליהם ללעוס קני סוכר עד למציאת מפתח, הביצה של קינדר שימי לב - יש מתחרה חדש בשוק על "גם טעים וגם צעצוע מדליק"!

בסופו של הדו קרב לירון, "למדתי הכל מעומר", מנצחת ומושיק נפרד מאתנו לעד ועובר לווילת המושבעים. אז מה המסקנה ילדים? שלא כדאי לשקר או שכדאי שיהיו לך ציצים יפים? מחכה לתשובות בתגובות.

מתלהמת או חסרת חוש ריח?
 

מתלהמת או חסרת חוש ריח?(צילום מסך -)

רגעים לציטוט

רגעים לציטוט

הודא על לירון: "אם היא נושמת, אני חושדת". כבדהו וחשדהו

מושיק ללירון: "אני לא אומר לך סתם, אלוהים יהיה אתנו", דיברתי איתו קודם בוואטסאפ

מושק ללירון: "האופצייה הכי טובה שלך, זה לוותר". שיעור קואצ'ינג ראשון חינם

טילטיל למושיק: "אני פתחתי לך את הלב!", כן, סוגרים אותם ממש חזק לאחרונה

מושיק לטיטי: "את יכולה לאכול את הכובע, או את הכתר", שומר על הומור גם לפני הדחה

מושיק: "אני מודה ששחקתי עם פלפל ומלח", נו ויצא טעים?

טילטיל: "בא לי לזרוק את עצמי לאש!", פרופורציות