הישרדות, צילום מסך -

מי רוצה שיזרקו אותה בפריים טיים של ערוץ 2?

איך עושים שיחת "יחסינו לאן" מול כל עם ישראל, כיצד לנהוג כשוורד ספיבק מעירה אותך בבוקר וגם: מתי אלון ששון מוציא ספר מנטרות לחיים? • מיכל קליינברג, טור הישרדות

תמונה

מעין וביטבוקס

נתחיל ברגע האוניברסלי המוכר, בו בחורה נזרקת כי היא רוצה יותר ואילו הוא - מתכוון בכלל לעבור לתל אביב; אנחנו הצופים מקבלים את מנת הרומנטיקה מהרומן (הבאמת לא קשור כל כך) בין מעיין ושגיא, כשבפרק הקודם זה נראה ככה: "לא הרגשתי ככה אף פעם ויי ויי ויי מה את עושה לי" והופ, בפרק הבא זה פתאום - "תשמעי את כבר רוצה בעל וילדים, אני רק רוצה להתנשק בפה עם מעריצות שסיימו תיכון", אז מה קרה שם באמצע? עוד פעם אותו הסיפור הנדוש בו גבר מרגיש שהאישה רוצה אותו וזה כל מה שהוא צריך - בשביל להפסיק לרצות גם?

 

>>לעוד כתבות שאולי יעניינו אתכם:

מי רוצה מנה חמה דלוחה בטעם "הישרדות"?

"את לא מכוערת, פשוט לא מטופחת זמנית"

הישרדות: ישבנים לוהטים ופרומואים שקריים

 

מצד אחד, בעת הצפייה המסקנה המתבקשת הייתה: "איזה דושבאג מצוי" אבל ביטבוקס ממהר לחסוך לנו את עבודת הנמלים הקולקטיבית הנשית של: "כשהוא זורק אותי, מהו פצע הילדות שהביא לכך?" ונחשף בעצמו במה שנשמע דווקא די אמין: ביטבוקס פשוט מפחד. לא ייאמן - התיאוריה הגורפת של כל המין הנשי: "הוא לא זורק אותי כי הוא לא רוצה אותי, הוא פשוט מפחד מהעוצמות שלי", מקבלת כאן לפתע אישוש מסוכן בפריים טיים, מסתמן שהפעם זה באמת המצב. "היא אישה, היא מורכבת. אני מפחד לצאת הילד חסר הניסיון", אומר ביטבוקס, אהבתי את הכנות. נפרגן לך, בינתיים.

 

שיחת
 

שיחת "פרידתנו לאן"(צילום מסך -)

זוארץ

רגע של זוארץ


גיא זוארץ הופך להיות, בעל כורחי, הראיין סיקרסט של ישראל, מעין דמות 'המנחה האולטימטיבי' ולו רק כי נדמה שהוא מנחה את הכל, וכשכבר מישהו אחר מנחה אז הוא רק מחקה את חיתוך הדיבור, המימיקה ותנועות הידיים של זוארץ, כך שגם אז - המוח אפילו לא מקטלג את זה כמשהו אחר מגיא זוארץ. אבל שימו לב שרוב הזמן זוארץ פשוט אומר שטויות או שום דבר, שום דבר = חוזר על המציאות בקול שלו. למשל, יוסי יגיד: "אני ממש לא מסכים עם מה שנתי אמר" זוארץ יגיד: "יוסי, אני מסתכל עלייך ונראה לי שאתה ממש לא מסכים עם מה שנתי אמר". או למשל במשימה של הבנות על אי המתים: "דניאל מאוד בעניין", יפה תודה על ההסבר, חשבנו שהיא סתם עברה פה בסביבה. או "ניקולה חונכה לצורות", מה זה חונכה לצורות? מהו החינוך הצורני? ויש גם סתם הערות קריפיות (אולי לא קריפיות אבל עם החיוך שלו זה מה שקורה) כמו להגיד במהלך המשימה לבנות: "אישה בונה אישה הורסת הא בנות?" לגמרי הא.

 

גיא זוארץ
 

גיא זוארץ(ורד אדיר)

נתי ויוסי

נתי ויוסי


סיפור השנאה הפאסיבית אגרסיבית מתמשך - השניים האלה שונאים אחד את השני ורק אלוהים יודע למה הם עדיין מנסים ליצור איזה מצג שווא של "אחי, אחוקי", מלא בהעמדת פנים, מלא בסלנג מילואימניקי שלא תופס על מערכת היחסים שלהם שהיא - שנאה הדדית. נתי מקנא ביוסי עד לשד עצמותייו וליוסי - אין כוח לזה. הכל טוב, מותר. לגיטימי. שחררו את ציפור השנאה שבכם, תנו לה להיות חופשייה.

 

הפעם בשיחה, נתי שעושה על יוסי את המהלך של חייו וחוגג כל שניה ושניה אומר ליוסי "תירגע אחי, אתה היפר (החוצפה) אל תהיה לחוץ (היוהרה)" ואז מוסיף: "אולי בכלל אני הולך הערב". די נתי, לך תביא זרדים או משהו. רגע השיא של ה-WTF היה כשנתי ניקה ליוסי קצת דם מזווית הפה. כל כך סמלי, כמו הנשיקה של יהודה איש קריות לישו. "מה זה, יש לך פה דם?" אהבתי והתחלחלתי בו זמנית.

 

 

די חבר'ה. די
 

די חבר'ה. די(צילום מסך -)

הדחה

הדחה


אחרי שיחות אינסופיות ושלל אופציות אסטרטגיות מתישות, השבט מגיע סוף סוף למעמד ההדחה וכולם נושמים לרווחה עוד לפני שראינו מה קורה כי וואלה - חפרתם. פשוט תדיחו כבר מישהו גם ככה הרייטינג בקרשים. בכלל, אני במקומכם מדיחה בזוגות ושלשות וצ'יק צ'ק מעבירה את הריאליטי לווילת המודחים סטייל "ג'רזי שור". בכל אופן - יוסי שיושב על אוסף חסינויות משל בית הבית השתגע, שולף פסלון קטן וחמים שכולנו יודעים איפה הוא היה קודם ומציל את בר מהדחה הצפויה. בנוסף למהלך אסטרטגי ראוי לציון בו הוא דואג להדחתו של ששון. שלושה דברים יש לי להגיד:


1. מגיע לנתי. אין מה לעשות, הזחיחות שלו מאז שאלון הצטרף לשבט פשוט העבירה אותו על דעתו.


2. יוסי הוא ההגדרה של סחי: הוא לא מצחיק ולא מקורי ולא ממש עניין אותי עד עכשיו אבל המהלך האסטרטגי המדויק, הנחישות, אי ההתבלבלות מכל ההצעות מסביב והנאמנות לבר בת בריתו - ראויים בהחלט להערכה. הוא אולי עדיין לא אישיות מעניינת אבל לפחות גילינו עכשיו שהוא שחקן רלוונטי במשחק.


3. כולנו צריכים להיות אלון ששון. ששון הוא כמו נזיר חכם שתורתו היא עולם הספורט וכל מה שהוא אומר נשמע כמו מנטרה שצריך לקחת לכל החיים "הפסד הוא רגעי, ויתור הוא נצחי", "כל חולייה צריכה להיות חזקה בשביל השרשרת", "כואב אבל ממשיכים קדימה" ועוד. בקיצור - נתגעגע.

 

הישרדות
 

הישרדות(צילום מסך -)

רגעים ל

רגעים לציטוט:


זוארץ לניקולה שעושה פאזל: "זה החינוך הבריטי לצורות של ניקולה", מה? גיא אתה מקבל שבץ?

 

טניטה: "לפוליטיקאי יש סטרוקטורה שונה לגמרי מלבן אדם רגיל", עוד מורת דרך שמתפספסת בינתיים

 

שגיא למעיין: "בואי נעשה תיאום ציפיות", 4 המילים הכי מלחיצות בתחילת קשר

 

ורד מעירה (משום מה) את חברי השבט: "לקום. לקום זה לא להסתובב על הצד", והריגה לצורך הגנה עצמית זה לא רצח, רק אומרת


ורד ספיבק: "לוורד ספיבק לא נותנים הזדמנות שניה", מי שמדבר על עצמו בגוף שלישי לא מגיעה לו גם הזדמנות ראשונה


בר לנתי: "תפסיק לזלזל בנו כשאנחנו מדברים", נתי: "בר, שה", מתה


נתי: "אני לא חלש אני נמוך", פוטייטוס פוטטוס

 

מתי היא מקבלת פינה?
 

מתי היא מקבלת פינה?(צילום מסך -)