רגע אבל מה הפרס?, צילום מסך-

מי רוצה מנה חמה דלוחה בטעם "הישרדות"?

התוכן השיווקי יוצא מכלל שליטה וגם: מעיין ושגיא הם אולי הרומן הרשמי של האי אבל אהבת אמת מהסרטים תמצאו אצל מנגיסטו ואלון • מיכל קליינברג, טור הישרדות

להחליף לווידיאו

מנה חמה

נדמה שאתמול הישרדות עברה את הקו העדין שבין מביך לפתטי, התוכנית גם ככה 90% מהזמן נמצאת על הקו הנ"ל אבל אתמול, עם הפרסומת באורך 40 דקות ל"מנה חמה" - נדמה שזה כבר לא היה "קו עדין". ידוע שתוכניות הן מצע לפירסומות במסווה של תוכן אבל מה שהיה אתמול לא היה אפילו במסווה או מוצנע באיזושהי דרך, אלא סגמנט מתמשך, מגוחך בתלישותו - של פרסומת למנה חמה באמצע הפרק של הישרדות.

 

>>לעוד כתבות שאולי יעניינו אתכם:

"את לא מכוערת, פשוט לא מטופחת זמנית"

הישרדות: ישבנים לוהטים ופרומואים שקריים

הישרדות פרק הבכורה: מסיבת פיג'מות על חוף הים

 

 

השורדים שמנצחים במשימה מקבלים ערימה של מנות חמות שב-AM-PM זרקו כי וואלה - העולם כבר המשיך קדימה, ואין גבול לאושר שלהם. "וואו" הם עולזים ועולצים, "איך בא לי!" כאשר כל כך הרבה דברים כאן הם מעבר לתפיסתי -

 

• איזה בן אדם שהוא לא הומלס אוכל "מנה חמה"?
• איזה מין דבר זה בכלל אבקה שהופכת לאוכל תוך 8 דקות?
• האם צריך להיות תקוע בג'ונגל כדי לחשוב שמנה חמה זה טעים? ואם כן - אתם בטוחים שזה הקו הפרסומי הנכון?
• האם בר מתבאסת מזה שהקמפיין הראשון שלה היה קמפיין באמבוש ל"מנה חמה"?
• האם בר מבינה שזה מה שקרה?
• האם בר תפסיק להתעלף עכשיו כשאכלה נודלס "בטעם עוף" או שמא תאבד את ההכרה סופית?
• איך לאנשים אין בעיה עם אוכל שהוא "בטעם" אוכל ולא האוכל עצמו?

 

זהו, עד כאן השאלות.

 

ברכות על הקמפיין הראשון שלך
 

ברכות על הקמפיין הראשון שלך(צילום מסך-)

רומן שגיא מעיין

עכשיו, מעבר לכל הסעיפים הנ"ל, של המביך והשאלות הרבות - הדיסוננס היה פשוט חמור מידי; מה "מנה חמה" קשורה לערבות הג'ונגל? השורדים הולכים בתוך התגלמות הטבע הפראי כשבידיהם "מנה חמה" - התגלמות המזון התעשייתי, אולי תביאו להם לעשות את המשימות באייפד ונגמור עם זה כבר.

 

אז מה היה לנו חוץ מזה? כזכור - מעיין וביטבוקס החלו במעין רומן, יוסי לא שם לב כי זה לא קורה לו ואילו ורד ידעה מזמן כי ראתה אותם עושים כפיות שעוד רגע הפכו לשתי כפות אם אתם יודעים למה אני מתכוונת, אבל גם אם לכם לא היה ידוע - גיא זוארץ עשה להם אאוטינג של דודה שצועקת עלייך בליל הסדר - "מה יש לך שם על הצוואר? היקייי???" אז עכשיו כולם יודעים.

 

אבל - מה הדבר הראשון קורה לבחורה מיד כשהיא נכנסת למערכת יחסים? היא אוכלת סרטים כמובן. ומעיין היא בחורה ככל הבחורות והסרט נאכל. "למה לא פיארת אותי ואת תכונותיי במועצת שבט"? תנסה להבין, "זה לא המקום לתת לך קונטרסטיות", יענה שגיא עם הסבר משונה מעולם האיפור וההסבר הזה יספיק למעיין איכשהו אבל עזבו שטויות, כולם כבר יודעים שמנגיסטו ואלון זה הזוג האמיתי של האי.

 

#התחלנו
 

#התחלנו(צילום מסך-)

ברומנס

הזוג האמיתי של האי


האם זה ה bromance הכי רומנטי שראיתי בחיי? כנראה שכן. מנגיסטו ואלון ידעו שזה זה ממבט עיניים אחד, "זה קרה בשניה", השניים יושבים יחד לשיחה "אני אוהב אותך, אני אוהב אותך יותר" ונותנים אינסוף קונטרסט אחד לשני, כזה שמעיין רק יכולה לחלום עליו מביטבוקס. "מה שיש לך איתך זה מדהים" יגיד מנגיסטו לאלון, "לגמרי, זה אפילו מרגש אותי עכשיו", יענה לו אלון כמעט בדמעות. מה אני אגיד לכם - גבר אמיתי לא מפחד לעשות קונטרסט למי שהוא אוהב.

 

אהבת אמת
 

אהבת אמת(צילום מסך-)

דיונים

יש מקום למשולש אהבה?


מנגיסטו ונתי נשלחים לנשנש אננס במסווה של מו"מ, שם הם משחקים רמיקוב עם שמות השורדים כאשר הופס! מסתבר שבכך הוחלפו שניים מכל שבט. נתי מאושר, סוף סוף יוכל להתאחד עם מושא האובססיה שלו - אלון ששון. בנרטיב ההזוי של נתי, חוץ מזה שהוא ערס, הבחירה של אלון בתחילת המשחק כוננה את עתידו במשחק באופן גורלי וכמו אישה בת 90 שעדיין נאחזת באיזו הצעת נישואים שסירבה לה, כך נתי ממשיך את חייו בהישרדות, יום יום, מחשבה מחשבה, מתוך אותו האירוע - בו ששון לא בחר בו. כעת, על פי הנרטיב של נתי - סוף סוף הסיפור "ימשיך" מאיפה ש"הופסק" והוא וששון יהיו האלפא מיילס שיובילו את המשחק, Little did nati know שאלון כבר בזוגיות אמת עם מנגיסטו.

 

חיזור גורלי
 

חיזור גורלי(צילום מסך-)

משימה

הצרחה


("הצרחה" - כי הרי כולם מכירים את כל המונחים המקצועיים מעולם השחמט המקצועי). נתי חוזר מאושר לשבט, כל כולו כלה נרגשת בערב כלולותיה לפני מפגש האיחוד עם ששון, מנגיסטו לעומת זאת חוזר שבר כלי, מיכל מקבלת הבשורה בהתקף אישיות דו קוטבית זמני: "נמאסתם עליי כולכם! אני אוהבת אותך אהבת נפש" ענבר - כרגיל בוכה ו"לא בשביל זה באה", בר מבינה שאולי תודח עכשיו וסתם אכלה 3 מנות חמות ורק ורד מדגימה שמחה לאיד חסרת מעצורים - מהי.

 

בנוהל
 

בנוהל(צילום מסך-)

הדחה

רגעים לציטוט:


ניקולה באי המתים: "אני מנסה להבין אם שגיא שם לי סכין בגב", כן אולי זה שאמר במועצת שבט שכדאי להדיח אותך - אולי זה הוא


ענבר במשימה: "אמונה, אמונה, אמונה, אמונה", אומייגאד אומייגאד אומייגאד אומייגאד

 

מנגיסטו על הפרידה מאלון: "שתי נשמות נפרדות לתקופה", תקשיבו זה הזוג הכי מרגש שהיה כאן


שבט ליגאו: "מי? ליגאו! איפה? ליגאו! מתי? ליגאו!" , הפיגור? ליגאו!

 

נתי: יוסי רץ אליהם כאילו סיים עכשיו לקרוא את מיין קאמפ", אין כמו ספר טוב של היטלר לזריקת מרץ

 

נתי לששון: "אתה יכול להגיד עליי הכל אבל אין לי טינה", בעולם הפוך אולייייי

 

יוסי על נתי: "הוא חושב שהשמש זורחת לו מהאחוריים", יוסי, בגלל אנשים כמוך העונה הזאת דלוחה כמו מנה חמה בטעם הישרדות

 

מישהו שיסתכל עליי כמו שאלון מסתכל על מנגיסטו
 

מישהו שיסתכל עליי כמו שאלון מסתכל על מנגיסטו(צילום מסך-)

אמונה שאת חייבת להפסיק
 

אמונה שאת חייבת להפסיק(צילום מסך-)