סכנת נפשות, צילום מסך -

האח הגדול - הפרק שהביך אותי

עם משחקים שעושים געגעועים לשבע דקות בגן עדן, יום כיף אינסופי לברק אדרי והופעת אורח בלתי נשכחת של אייל שני - מתחילים להרגיש את הסוף • טור האח הגדול, התור של מיכל

yrhhxh

והפעם, התור של מיכל:

 

נכון לפעמים מישהו עולה להופיע אחרי שההופעה המרכזית כבר סיימה וכולם כבר הלכו ונשארו באולם רק הסדרנים? אז לכתוב את טור "האח הגדול" אחרי עזיבתו של שי חי.

 

אין מה לעשות, תאהבו אותו או תשנאו אותו - התוכנית איתו הייתה מופע הגלדיאטורים הכי חם בעיר, עקוב מדם, מעורר סערות ושאלות מוסריות ואילו התוכנית בלעדיו, נותנת פייט ראוי ל"טלטאביז" בערוץ הופ. יש ליצנים, יש תחפושות, יש לוליינים, יש ציורים, יש בלונים, יש הפתעות. אוקיי אבל למי אכפת בעצם? כנראה שלכותבי טור זה אשר אין להם ברירה.

 

 

לטורים הקודמים:

האח הגדול - "אנחנו זבל, כולנו"

האח הגדול - שקשוקה, פדופיליה ומה שביניהם

 

מיך

סליחה, יש את זה אולי ביותר מביך?


חוזרים לבית. הדיירים מפעם עדיין שם (בעונה בה צריך להכניס את דורון מירן ואליאב אוזן כשחקני חיזוק - המצב כבר ברור), כעת עליהם לעשות משימה של להעביר כדור עם הפה לתוך קערה. המשימה יצרה סיטואציות משלושה סוגים - סוג ראשון היה מתח מיני באוויר וחרדה לבריאות נפשה של דנית גרינברג, כך למשל עם אליאב וקסניה, סוג שני היה מבוכה אינסופית, התכווצות בכיסא ותחנונים לאלוהים שלא יקרה כאן בטעות מה שלא צריך לקרות - שי מיקה ודורון מירן, וסוג שלישי - מופע הביזאר של דודו זר - אביבית בר זוהר ודודו כהן מורחים פיות. אביבית בתצוגת תכלית של הבעות פורנוגרפיות מהן ודודו, הוא דודו כהן מעפולה - נוגס בכדורים לבד, לא מחכה לאביבית, לא מבין את המשחק - שואל בעיני עגל ובפנים מרוחות באודם ונצנצים מה הבעיה. בקיצור - חגיגה לחובבי הז'אנר שנקרא - 'מביך'.

 

תודה על זה
 

תודה על זה(צילום מסך -)

שי חי תניה

שי מיקה? לא, שי חי!

 

באמצע הלילה מגלים הדיירים שהם הולכים להגשים את החלום שכולנו לא מעיזים אפילו לחלום - להית בעדלאידע של חולון! כולם חוץ מברק כי הוא שתה יותר מידי, בהחלט מסר חינוכי (או שלא, נגיע לזה). וכך, הדיירים מוברחים באישון לילה מחופשים למשהו שדומה לטלטאביז (אמרתי לכם? אני לא סתם אומרת דברים). ההסעה פורקת אותם בלב ליבה של העדלאידע הכי סוערת בארץ בה כל דייר יורד בתורו עם חבילה של תמונות של עצמו ושואל את העוברים והשבים מה הם חושב עליו. עכשיו, בשביל דודו זה בעצם לא מאוד שונה מחיי היומיום שלו אבל קסניה מתברר, איבדה לחלוטין כל זהות עצמאית ושואלת אנשים רק "מה אתם חושבים על עמרי וקסניה", הנה לכם מישהי שלא צריך לתהות האם תמונת הפרופיל שלה בפייסבוק היא עם בן הזוג או לבד.

 

אז החוויות מתחלקות לפידבקים חיוביים, פידבקים שליליים ופידבק מסוג נוסף שנקרא לו 'פידבק שי חי' כי העולם הוא לא בינארי. "את מי אתם הכי אוהבים? את שי חי!" שומעים הטלאטביז שלנו שוב ושוב בסמטאות חולון וחוזרים עם הזנב הפרוותי בין הרגליים להסעה, מתפללים לאלוהי האח שלעולם לא ייצטרכו לעזוב את הבית או לפחות לצאת מהתחפושת.

 

רגע, בת כמה אני?
 

רגע, בת כמה אני?(צילום מסך -)

הפעלות

שהשם ישמח אתכם


בינתיים ברק קם בבוקר לבד והאח הגדול שם לו את השיר "בדד" כדי לוודא הריגה, ברק מתחיל לבכות והולך להתקלח - כמו כולנו הרי בבוקר. עכשיו ברק נכנס ללונה פארק של אטרקציות והפעלות שכללו בין היתר ברסלבים, מופעים ריקוד, ברווזי גומי, שדרני כדורגל ועוד ועוד, אך הבלחתו הרגעית של אייל שני הדגימה על הדרך דמות אמיתית וכתובה מושלם מהי וכמה זה חסר שם עכשיו. שני הסביר לברק ההמום איך המקרר הרג לעגבניה את המערכת המינית ואיך הבית מלא נשמות שברק נושם את החלומות והפחדים שלהן ולמה בית אמיתי זה בית בו צבים הולכים על השיש - בקיצור אח גדול: פספסתם פה ליהוק מושלם.

 

עוד באורחים האינסופיים: עינב בובליל באה לנשק את התמונה של דודו או משהו מוזר שכזה, שלושה צ'יפנדיילס באו להביך את ברק עד עפר, אמא של עמרי באה לסדר לכולם את המיטה (אפשר גם אמא של עמרי?) ודנה אינטרנשיונל באה לקבוע עם ברק דייט ליום שאחרי. הכל טוב ויפה אבל מבחינתי השיא היה כשברק ניסה לחסל פנטומימאי חף מפשע עם הספריי של השירותים, אחרי זה אפשר לסגור את העונה כבר עכשיו הלא כן או הלא כן?

 

למה לא כל יום אייל שני?
 

למה לא כל יום אייל שני?(צילום מסך -)

ציטוט

רגעים לציטוט:

 

אמא של עמרי: "קח אותי למיטה של עמרי וקסניה", לגיטימי

 

דודו בעדלאידע: "איזה ילדה יפה" ילדה: "אני בן". התחלה פחות טובה

 

אייל שני: "כשאין מערכת מינית אין תקווה", מה שנכון נכון

 

אייל שני: "בבית שלי מטיילים צבים על השיש", עדיף מנמלים

 

אייל שני: "אתה נושם נשמות", שורש נ.ש.מ