גבר עם ביצים?, צילום מסך

האח הגדול - שי חי ותניה נגד העולם

שי חי ותניה לא מבינים למה כולם כועסים עליהם למרות שהם לא עושים כלום בבית, משימת סין מסרבת להסתיים ואיציק עולה על העצבים• טור האח הגדול, התור של גיל

 • פורסם ב:
 • 17/12/2015 12:39
 • |
 • עודכן ב:
 • 03/03/2016 01:29
 • |
 • כתבים:
 • גיל גוטקין

והפעם התור של גיל:

 

אנחנו שוב צריכים לחוות את האנטיקליימקס שהיתה הצעת הנישואין של שי חי לתניה, אבל נראה שתניה באמת מאושרת מכך. טוב, אף פעם לא באמת הבנתי מה היא מוצאת בו. איציק קורא לטבעת המאולתרת שהוכנה מניירות הכסף "טבעית", שזה טבעי בערך כמו השוטים הבכלל לא מוגזמים על המוצרים שהדיירים מקבלים מאיזו רשת סופרמרקטים לא ידועה בכלל. או בעצם טבעי כמעט כמו החנפנות המוגזמת של איציק, שמאפיינת את התגובה שלו בכל מה שקשור בשי חי.

 

הדיירים רואים את המהלך כציני, בדיוק כמו שהוא, אבל עומרי מבטיח שהוא לא ינסה להתחרות בו, כי הוא צריך "לדבר עם האבא ולעבור אצל המשפחה". כן, זה מה שאתה צריך. לא, נגיד, להכיר את האשה שאתה מציע לה נישואין יותר מחמש דקות לעיני מצלמות. נגיד.

 

כולם מנקים את הבית בזמן ששי חי ותניה יושבים במיטה, וגם כשאור כבר מנסה בנימוס יחסי לבקש מהם לעזור בענייני הבית, שי חי צריך להפוך את זה לעוד ריב מכוער ואז גם לצחוק על זה בחיקוי (מצחיק כשלעצמו, אני מודה) של סיני שקורא לאור שמנה, כי הנה, הוא מצא עוד עלבון שהוא עוד לא אמר לה. תניה, זה שאת צוחקת מזה ולא אומרת כלום? לא משהו מצידך.

 

שח. מט.
 

שח. מט.(צילום מסך)

ארבל נאלצת לעזוב, ואני לא מאמין שאני כותב את זה, אבל הילדה המעצבנת והקופצנית הזו הצליחה להתחבב עליי עם הזמן. ואולי זה בעצם רק נוסטלגיה כי היא כבר לא פה? בכל מקרה, חבל שככה היא היתה צריכה לעזוב, האשה שנצלה ממליון הדחות וזו שעדיין לא ברור לי איך גרפה בכל שבוע כל כך הרבה קולות.

 

הפחד של כל הדיירים חוץ מאור להתעמת עם שי חי ממשיך להיות מדהים. הוא לא עוזר בכלום בבית? אף אחד לא יגיד כלום. הוא ממשיך לישון כל היום וצובר קנסות? כולם יתלחששו אבל לא יגידו כלום. מאיפה הפחד הזה? לא ראיתם עונות קודמות כדי להביו שעימותים הם מה שיוצר את העניין בתוכנית? לא למדתם ששיפרה ניצחה את בובליל, שהנצחון היה מובטח לו, רק בזכות העימותים האלה? תתעוררו כבר!

 

יא, שי חי, איזה אדיב אתה! אתה שומע את כולם מדברים עליך ואתה סותם וסותם כי אתה מבין את המצב העדין. ממש נשמה טהורה! איזו גדלות נפש. איזה לב רחב. אולי אם תפסיק להתנהג כמו מפלץ, אנשים ידברו עליך פחות? אולי אם תפסיק לחשוב שכל התוכנית הזו סובבת סביבך, יהיו פחות אנשים עצבניים? זאת אומרת, כן, ההפקה החליטה שהעונה הזו כולה סובבת סביבך, אבל אתה לא צריך להראות שאתה יודע את זה בכל שניה ושניה של היום. תנוח קצת.

 

והעלבונות שהוא מטיח בנשות הבית? אז מילא שהוא חושב שלהגיד על מישהו שמנה זה נורא מצחיק, עכשיו אנחנו גם מגלים שהוא בטוח שלקרוא למישהי מבוגרת זה עלבון, מיד אחרי שהוא מאיים שייסתום לה את הפה עם צמר גפן. איש סובלני ואדיב, כבר אמרתי? רינת שוב עונה לו כמו שצריך, והיא מצטרפת אל אור במחלקת ה"מה יש לפחד משי חי?".

 

על חיות ובני אדם
 

על חיות ובני אדם(צילום מסך)

תניה, מצידה, רוצה שכולם כבר ישחררו מזה. הרי הם שניהם כל כך חמודים ונאהבים ומקסימים. למה לעזאזל כולם בבית כל כך שונאים אותם? אוף, זה ממש לא פייר. ואיזה חמוד איציק? קורא לרינת סכסכנית ואז עושה הכל כדי ליצור חיכוכים בינה לבין שי חי. הנשמה הטובה של שי חי קצת משפיעה גם עליו כנראה, זו ממש נחמדות קוסמית מה שקורה שם. שי חי יורד עליה, ואיציק אומר לה, כן לה ולא לו, שלא צריך לריב כל הזמן. הייתי אומר שהאיש צריך לטפל בשמיעה שלו, אבל פלא שלא הוא לא שומע טוב כשהראש שלו תחוב די עמוק בישבן של שי חי? האיש הזה בלתי נסבל.

 

חשבתם שלדודו יהיה הכי קשה במשימת ה"שניים סינים" לדבר, נכון? מסתבר שהוא מתקשה במיוחד במעבר בדלתות. כזה הוא דודו, מפתיע בדיוק כשלא ציפיתם לזה. טוב, אולי בעצם הוא גם כן מתקשה עם הדיבור. כתבתי מהר מדי.

 

אני חשבתי שהשרדות כבר נגמרה אתמול בגמר הכי מייגע בעולם כולו, אבל מסתבר שגם פה יש לנו משימות של אוכל מגעיל (פלפלים חריפים בדבש? הכי פיוז'נט), הקאות, יריקות ופרצופים נגעלים. שי מיקה יוצאת אלופה ומצליחה במשימה הזו יותר מכולם. כבר הזכרתי שבזמן האחרון אני מחבב אותה יותר ויותר? אז כן.

 

ההפתעה החריפה של העונה?
 

ההפתעה החריפה של העונה?(צילום מסך)

אם חשבתם שזה נגמר, אז פינת ההתבכיינות וההיתממות של שי חי ותניה חוזרת ובגדול. "אוי אוי אוי, חשבתי שאם אני כל הזמן אדבר אליהם מגעיל, אתייחס אליי כמו המשרתים שלי, אוכל להם את כל האוכל ובאופן כללי אתנהג כמו מנייאק, הם עדיין באמת יהיו חברים שלי! אני לא מבין למה אני כזה חבר נהדר פה לכולם והם לא מחזירים לי את חברות האמת הזו. איזה עולם לא הוגן". כן, זה לא ציטוט מדויק, אבל ככה בדיוק זה נשמע.

 

בשולי התוכנית, הדיירים עברו את המשימה השבועית, קסניה סחטה תפוזים, דודו מתגעגע לשי חי ומשימת סין הבלתי נגמרת עזבה אותנו לשלום. לא נתגעגע לתלבושות המוגזמות ולמוזיקה המעצבנת. ביי.

 

קיסר ורע לו
 

קיסר ורע לו(צילום מסך)

בקטנה

 

 • "ככה צריכה להראות טבעת אירוסין" - תניה מנמיכה ציפיות.
 • "בעזרת השם" אומר איציק כשרינת פוחדת לשבור את הרגל. חמוד.
 • "לא רוצה אחד גדול". דודו אמר על הפלפלים החריפים. על מה חשבתם שהוא אמר את זה, הא?
 • אני שמעתי את ברק אומר שלשי חי יש לב טוב? או בעצם לוב טוב?
 • "נדבר אחרי זה, תספר לי מה בדיוק מצחיק אותך" - שי חי שוכח שהוא כבר לא ביאקוזה.
 • "בבקשה, קיבלה קומקווט" - איציק אירופאי.