הישרדות, צילום מסך -

הישרדות: למה רוסלנה צריכה להסביר שהכסף של אייל גולן הוא של אייל גולן?

והפעם: נפגשים באיצטדיון לצפייה משותפת, רוסלנה מרגשת בנאום פמיניסטי, טילטיל זוכה גם במיליון וגם ברכב ואילו גיא זוארץ זוכה בתואר "מקריא הפתקים האיטי ביותר בתבל" • טור הישרדות - טור אחרון

הכרזה

אמש, לאחר שעתיים וחצי של ערב הווי ובידור, הוכרז טילטיל כמנצח הגדול של "הישרדות הונדורס". בשידור חי מאיצטדיון משהו, גיא הכריז על השורדים אחד אחד: "קבלו את טיטי, קצינה ומלכת יופי!" אני עוד מתפללת ליום שיכריזו עליי איפשהו ויגידו שהייתי מש"קית תקציבים כי חשוב לי לקבל הכרה על זה.

 

אז רוסלנה עלתה לבמה ונראתה יפה מתמיד, כוכבי נראה לא יפה מתמיד במעין לבוש "ערס חגיגי" (כפתור אחד אדום, גורמט מנצנץ, מה קרה שם) ואילו טילטיל עלה וצעד צעדת ניצחון שקט ומפחיד של גלדיאטור שהרגע גמר לחסל שלושים נמרים לכל תשואות הקהל.

 

אך בעצם היה זה אירוע הקרנה, כפי שאנחנו נפגשים זה בביתו של זה לצפות בתוכניות האהובות עלינו (זמן מיסטיקה, האח הגדול, מה שזה לא יהיה) אז אמש נפגשנו חצי מדינה באיצטדיון כדי לצפות בעצם בהקרנה של המועצה האחרונה ותוך כדי למלא את החללים (בכל זאת- כמה זמן כבר לוקח לשים פתק בכד? צריך לשרוף פה איכשהו שעתיים וחצי).

 

 

בפרקים הקודמים של הישרדות:

הישרדות: רוסלנה בגמר, מי יצטרף אליה?
"הישרדות": "אם זו הדרך, אלך בה עכשיו"

 

אמא'לה
 

אמא'לה(צילום מסך -)

מועצה

אז מה היה לנו במועצה האחרונה?


עומר המשיך למשוך לרוסלנה באייל גולן, "למה את צריכה את הכסף, אייל גולן עושה את זה בשתי קיסריות" ואז התקיל את טילטיל בחידות פסיכומטרי: "אם אתה לא אסטרטג, אבל פועל מהשכל, בשילוב עם הלב, על 120 קמ"ש לכיוון חיפה, כמה אחוזים של אסטרטגיה יש בך לחלק לחמש כפול חצי קוקוס?" טילטיל כמובן הסתבך ברשת הנתונים: "אני 70% מוח ו-30% לב, טוב אולי חמישים חמישים. רגע - כן עשיתי מהלך אסטרטגי - זרמתי על להדיח את ליסה!" אם זה מהלך אסטרטגי אז כל פעם שאני זורמת על עוגת גזר במקום עוגת בננה אני מתקרבת צעד נוסף לגמר, כלשהו.

 

בהמשך עלתה ג'ני לדוכן התביעה עם סגנון חקירה שונה משל עומר והוא - להתיש ולייאש את העד תוך כדי חזרה אובססיבית על אותה השאלה בדיוק, עד אשר הוא עונה כל תשובה אפשרית; "טיטי אמרה לך להדיח אותי, או שהדחת אותי כי אני חזקה מידי?" שאלה כך את כוכבי כ-15 פעמים והכריחה אותו לבחור. בסוף אחרי שאף אחד כבר לא הבין כלום כוכבי טען: "גם וגם" וחושך על פני תהום.

 

מושיק חזר לעשות לטיטי פאסיב אגרסיב בכך שהוא מסרב להכיר בקיומה, טיטי: "מושיק יש לי שם!" מושיק: "ואם יתחשק לי אני אגיד אותו" כמה מתח מיני כמה. בהמשך ערך מושיק עם רוסלנה ערב בלשנות חביב, בו ניסו לברר יחד מהו בדיוק ההבדל הסמנטי בין 'ברית' ל'מילה'. התשובה בעמוד 60.

 

 

"או זה או זה", טוב אז גם וגם(צילום מסך -)

רוסלנה

"הכסף של אייל גולן הוא של אייל גולן"


מה עוד היה במועצה? דנה כל כך התרגשה כשהגיע תורה שכבר חשבנו שיהיה פה איזה אירוע דרמטי מכונן אך אז בהתאם להוויתה, שאלה את כוכבי שאלה מעיקה, חופרת, לא מתאימה לזמן ולמקום - "מהו בדיוק הפער המצפוני בין מי שאתה שואף להיות לבין מי שלפעמים אתה?" אלוהים, למי אכפת עכשיו.

 

ואז הגיע תורה של הודא שניסתה לברר עם טיטי מי רכבה על מי (תירגעו) וכשהפסיקה להתעניין בתשובה חתמה ב"טוב לא משנה תודה", רון אלוף אמר לטיטי שהוא "גאה בה ברמה האישית" ואז גם הדביק לה נשיקה צרפתית ברמה האישית ולירון, שמזמן לא חירחרה איזה ריב, החליטה לטעון שרון אלוף בכלל התחיל איתה ואז קלי וברנדה באו ואמרו שדילן מחכה בחוץ ומה עושים עכשיו. אבל הכי חשוב שזכינו לשמוע את רון אלוף מדבר על רון אלוף בפעם האחרונה: "זה הדבר האחרון שרון אלוף יעשה!" (לדבר בגוף ראשון או להתחיל עם לירון?)

 

בהמשך השורדים נאמו את נאום ה"אני מסכן" שלהם כאשר רק רוסלנה ריגשה באמת כשנאלצה להסביר בפעם המיליון את מה שכבר צריך להיות די ברור ב-2016 - שלאישה יש את הזכות לפרנסה עצמאית ושאייל גולן זה אייל גולן והכסף שלו הוא שלו.

 

 

אשת חיל
 

אשת חיל(צילום מסך -)

מי יותר עני

הערב באיצטדיון המשיך במילוי החללים עד להקראת הפתקים - רון שובל עלה עם שיר ההישרדות שלו שנשמע בדיוק כמו כל שיר אחר בז'אנר ודנה ברגר הגשימה לי סיוט פרטי כששרה ביצוע מלא של "הישרדות זה לחיות או למות" בעוד כל השורדים עומדים מאחוריה כמו בצפירה של יום השואה ואילו דנה עצמה בקתרזיס של רוקנרול סטייל 'עוד רגע מיק ג'אגר מצטרף אליי יההההה' אך בקונטרול מרגישים כמוני ויוצאים לפרסומות באמצע השיר, תודה לאל, כל ג'ינגל של "יולו" עדיף.

 

אז אחרי שגילינו שהמתמודדים היו צריכים להתפשט באודישנים שלהם ויש כבר מספיק מבוכה באוויר, זה הזמן להקראת השמות סוף סוף. נכון שרוב התחרויות הן על מהירות? אז אחרי אתמול חייבת להיות תחרות איטיות, נגיד - 'מי מקריא פתקים הכי לאט', בה גיא זוארץ ייצג את ישראל וייקח את מדליית הזהב אני מבטיחה לכם. זוארץ ליטף הפתק, בהה בו בערגה, הפך אותו, קרץ לו ולבסוף הקריא את השם שבו. שם- פרסומות, שם - פרסומות, עד להכרזה על טילטיל כמנצח הגמר הגדול. רק שמע טילטיל את שמו ומיד עשה מה שכל אדם שפוי היה עושה, הניף את רוסלנה על כתפו ורץ איתה מקצה לקצה של האיצטדיון אחוז אמוק.

 

זהו, טילטיל הוא הזוכה בגמר הישרדות והטור הזה מגיע אל סופו, היה כיף וכמו שאומרים - תודה.

 

אובר אקטן. סתם, מזל טוב
 

אובר אקטן. סתם, מזל טוב(צילום מסך -)

רגעים

רגעים אחרונים לציטוט

 

עומר: "זה שרוכבים עליו יותר חזק, זה שרוכב יותר חכם", הפילוסופיה של הקאמה סוטרה

 

טיטי: "כל שיא שאני מגיעה אליו בחיים אני מתרגשת", אני דווקא מתרגשת ברגעי השפל

 

לירון: "לא חשבו שאני בחורה, חשבו שאני ילדה", בחורה זה האישה החדשה

 

רון לדנה: "אני מעריך אותך ואת המקצוע שלך", כן איזה מקצוע זה 'זמרת' הא רון שובל?

 

רון אלוף: "מה שיש לי לטיטי זה מאה אחוז רגש", לירון: "פחות מעניין אותי, תודה", לפעמים היא מוציאה לי את המילים מהפה