דרמה קווין, צילום מסך

האח הגדול - ככה לא בונים חומה

משימת סין יוצאת לדרך, אור ורינת מרביצות בדיירים קצת פמיניזם ראוי, איציק הופך לבלתי נסבל ושי חי נשאר שי חי • טור האח הגדול, התור של גיל

 • פורסם ב:
 • 17/12/2015 12:39
 • |
 • עודכן ב:
 • 25/02/2016 01:28
 • |
 • כתבים:
 • גיל גוטקין

והפעם התור של גיל:

 

אז כנראה שיחסי השנאה-אהבה של רינת ואיציק עולים הפרק הזה על שרטון סופי. מסתבר שכל החברים של איציק הם חארות שבוגדים בנשים שלהם, ומכאן הוא מסיק שכל הגברים כאלה כי זה בד.נ.א. שלהם או שטות דומה. כאילו שלהיות חרא של בן אדם קשור למגדר שנולדת בו. אה, זה בעצם קשור לזה שלגברים יש "זובור" ואשה חושבת מהרחם והחצוצרות. וואו, כמה פריטיבי יכול להיות ספר אחד בשנת 2016? מסתבר שהמון. בתור גבר, אני מסכים עם כל מילה של רינת, ומתחיל לחבב אותה הרבה יותר ממה שחשבתי שאוכל.

 

עמרי בטוח שאור תגיע לגמר עם שי חי, והיא בטוחה שזה יהיה דודו (יואו, אור, אנחנו מסכימים על עוד משהו!), אבל הוא מבטיח לה שבקרב הבא שלה עם שי חי, הוא לא משאיר אותה לבד. אמממ... למה אני לא ממש מאמין לו? הוא פחדן מדי בשביל באמת להתעמת עם הסוס המנצח בשלב הזה. עמרי, שלא מעט אנשים ראו בו מועמד מוביל לניצחון (ותחסכו ממני את כל דיבורי ה"מנהיג", כי הוא אף פעם לא באמת היה כזה) הפך להיות צמח קיר שקט מהסוג המבאס ביותר.

 

 

הוד קיסרותו
 

הוד קיסרותו(צילום מסך)

האח מפריד בין הבנים לבנות (ואיציק) והדיכאון רב. שי חי שוב נכנס למצב ה"עצבני על העולם" שלו, ותניה, מסכנה, בטוחה שזה בגלל משהו שהיא עשתה. את עוד לא מכירה את הבחור שאת חולקת איתו את חייך? הקריזות שלו הן לא הקריזות שלך. עוד לא התחילה המשימה והוא כבר החליט שהוא לא בונה שום דבר. מוכר לכם? אולי כי זה קורה כל משימה, ולא ברור לי איך היחידה שמתעייפת מזה כבר זו אור. הם באמת נהנים בכל פעם מחדש להתחנן בפניו שישתתף בתוכנית שאליה הוא נכנס מרצון?

 

איציק, חמוד, אם אתה לא יודע מה היה בין אור ושי חי, ואתה ממש לא רוצה להיכנס לזה, למה אתה כל כך נכנס לזה? בחיים לא ראיתי מישהו שמתערב כל כך הרבה תוך כדי שהוא אומר שוב ושוב כמה הוא לא אוהב להתערב וכמה זה לא עיניינו. יש לאיש סוג של כישרון מסוים להיות מעיק נורא, ולחשוב שהוא מרחף בקלילות בין הנושאים. והדיבור של בכל מה שנוגע בשי חי? טוב שהוא לא רואה בו את שמש העמים וזהו.

 

אור, גאד בלס הר, מעלה בערב החברה שהיא צריכה לארגן נושאים פמיניסטים. איזה כיף זה לראות דברים כאלה נאמרים בשעת צפיית שיא בטלוויזיה. אלו הרגעים, שיש כמעט בכל עונה, שבהם שווה לסבול את כל הרעש מסביב כדי שאפשר יהיה לשמוע דברים כאלה במדורת השבט הישראלית. זה אולי נשמע דבילי, אבל זה באמת יכול להזיז דברים.

 

מזל שיש לנו את שי חי (וגם את איציק) שיעשה לנו קצת גוד אולד פאשן הסברה, כי נשים באמת כל השנים מחפשות גברים שיסבירו להם מה זה פמיניזם ומה הן צריכות או לא צריכות לעשות עבורו. ואם כבר מדברים על נשים שצריכות גברים שיסבירו להם, מה קרה לתניה? לאיפה האישיות שלה נעלמה? מתי כל מהותה הפכה להיות זו שמכרכרת סביב שי חי? עצוב לי עליה.

 

 

לא מתחנף בכלל
 

לא מתחנף בכלל(צילום מסך)

אז לשי חי יש תירוץ (קלוש במיוחד) על למה הוא לא עוזר לבנות את החומה. הוא לא יבנה חומה בינו לבין החברה שלו! אוי, הוא באמת חי בסרט מצויר שהוא הכוכב שלו, הא? איזו שטות מפגרת. תגיד, כשנכנסת לבית האח הגדול בלי תניה, לא היתה ביניכם חומה? וכזו שהיא קצת יותר רצינית? וגם מה התירוץ שלו לזה שהוא לא עושה בזמן שהם בונים שום דבר אחר? אני באמת באמת לא מבין איך הם לא מתפוצצים עליו שם בבית לגמרי. כן, קצת צועקים, אבל זה לא באמת רציני. כאילו, כן, שמעתי את טיעון "הם פוחדים ממנו", אבל ממה הם פוחדים בדיוק? מה הוא יכול לעשות, גם אם הם בטוחים שהוא המנצח? לא עדיף ללכת נגדו כדי לייצר קונפליקט ועניין מאשר לחסות בצילו? לא מצליח להבין את זה.

 

שי חי מכין טבעת מהחוטים שמחזיקים את הברכות מהבית (ברכה של 8-9 מילים זה קצת אנטיקליימקס, לא?), ונראה שגם פה אור צודקת, והוא ינצל את העניין הזה כדי לצבור עוד קצת פופולאריות, שכנראה גם הוא מרגיש שקצת דועכת. מזל שההפקה גם שמה לנו קצת מוזיקה עצובה בזמן שהוא "מתחבט" עם הבחירה שלו לא לעזור בבניה, כדי שנהיה בטוחים שאנחנו מבינים עד כמה זה קשה לו. נו באמת.

 

אז משום מה אין הדחה השבוע, והאח הגדול היה צריך לבנות סיפור מסובך מדי סביב זה רק כדי לספר להם את זה, אבל לפחות זכינו לראות את כל הדיירים מחרבים את השיר של אדל, ואת שי חי ותניה מתנהגים כאילו הם רומיאו ויוליה לפחות. תניחו, חברים, אתם כבר מעיקים. כמעט כמו איציק.

 

למה אין הדחה? למה לספר לנו? זה מיותר.

 

 

 

הלו פרום דה אדר סייד!
 

הלו פרום דה אדר סייד!(צילום מסך)

בקטנה

 

 • ""אני עם הבנות!"- ברק רוצה להיות גם כן נסיכה.
 • "מה, אני באתי לאודישן של בוב הבנאי?"- ברק מחפש מקצוע חדש.
 • "אתה קיסר בכל מקרה בנשמה שלך" - איציק מראה לכולם איך מתחנפים בעדינות וברמיזה.
 • באמת היינו צריכים לראות את ברק מנקה שירותים? האח הגדול, תחסוך מאיתנו, בבקשה.
 • "פניניזם"- דודו בעוד פנינה.
 • "אם היה בושם כלור הייתי קונה" - דודו בטוב טעם.
 • "אז מה אתה רוצה, שאני אנוח על הרצפה הקפואה?" - שי חי שוב משחק אותה לא מבין למה כועסים עליו.