סתם תמונה בשביל האווירה הטובה, צילום מסך -

"הישרדות": ביי ביי לירון, לכי לאמא

והפעם בהישרדות: טיטי וכוכבי בפרסומת ללאומי קארד, טילטיל מקבל התקף לב, רוסלנה היא הבלתי מנוצחת החדשה וגם: הלא ייאמן קרה ונפרדים מלירון • ביקורת פרק

אימפריה

זוכרים שלמדנו בשיעור שעבר שאין צדק בחיים? אז קבלו תיקון - לפעמים יש קצת. יקירת ההפקה, הלבשה תחתונה, אספנית פסלי החסינות המקריים, מדיחת ג'ני - לירון רביבו, עוזבות אותנו לאנחות שונות, תלוי אם אתם בנים או בנות. מישהו בצוות "משאירים לירון במשחק בכל מחיר" של ההפקה כנראה הולך להיות מפוטר, כי על היתדות שלה במשימת הדו קרב לא נמרח מספיק חומר דבק ולירון מעדה לה, סמטימטר וחצי מעל הקרקע ויצאה מהמשחק.

 

אבל נתחיל מההתחלה. לאחר הדחתה של ג'ני השבט מנסה להפנים שהם עכשיו חמשת המופלאים, כאילו, ארבעה מופלאים ודנה. "אנחנו חמישית הגמר, לא ייאמן וכו'!" מתלהבים השורדים. בינתיים טיטי וכוכבי ממשיכים בצד עם שיגעון הגדלות, "אימפריית קויפה" שלהם ומדברים שטויות, גם שיגעון גדלות וגם אוצר מילים דל יוצרים ביחד משפטים תמוהים כמו: "שריד אחד מהאימפריה מספיק" - שזה פשוט לא נכון ו"כשהאימפריה חזקה ואיכותית מספיק שתיים בשביל להפוך את הקערה".. די די, בבקשה.

 

 

בפרקים הקודמים של הישרדות:

"הישרדות": הנפילה הגדולה של ג'ני

"הישרדות": מי יותר יפה, טיטי או רוסלנה?

 

 

טוב נו, אחרון ודי
 

טוב נו, אחרון ודי(צילום מסך -)

לפנק

שמפניה בג'ונגל

השורדים הולכים לקחת דואר אי לקראת משימת הפרס ומבינים שיהיו כאן פינוקים מרגשים; הבנים רוצים חומוס, הבנות מתפללות ולמסז' ורק טיטי מחשבת את קמפיין האופנה הבא בלאישה- "ויי אני מקווה שייקחו אותנו על רפסודה עם כוסות שמפניה", רפסודה עם שמפניה? את חודש וחצי בג'ונגל, מה את צריכה רפסודה ומה את צריכה שמפניה. בהמשך תייחל טיטי גם לעוף ומניקור ואנחנו נבין שמה שקורה בראש של טיטי נשאר בראש של טיטי.

 

משימת הפרס מתנת לאומי קארד לפנק לפנק, לשטוף את המוח, לפנק
אם יש משהו שכל צופה הישרדות יודע זה שני דברים: שאולי יש לכם ביטוח, אבל אין לכם הראל ושמטרת לאומי קראד זה לפנק לפנק לפנק. אז אתמול הפרסומת הסמויה כמו טבעוני בסניף החדש והמדהים של "בורגר קינג" (ראיתם? זאת הייתה פרסומת סמויה) היתה ללאומי קארד, כרטיסי אשראי התעופפו באוויר, המסך נצבע בכחול, קרן מור צצה מבין השיחים, סינמה סיטי התקשרו פתאום ואמרו שמגיע לנו אחד + אחד. אז מה בעצם הפרס? "פינוקים". כן, אבל מה הם יהיו? פחות רלוונטי, העיקר שזה של לאומי קארד. צאו לדרך!

 

המשימה הפעם היא להעביר דבר דרך דבר בלי שהדברים ייפלו. לאימת כולם - דנה מצליחה לא רע במשימות שלא צריך בהם כוח, אבל היו רגועים, עכשיו כשג'ני, המנצחת הסדרתית הודחה, כוכבי יכול לנצח בשקט וכך אכן קורה. כוכבי בוחר את טיטי להצטרף אליו אל יום הכיף סטייל אבא השאיר לנו את הכרטיס אשראי שלו וטס לאמריקה, מתנת לאומי קארד. בין הפינוקים המסתוריים אנו מגלים שיש בוץ געשי כתום, צלחת פירות צפה וביקור ב"אל גאוצ'ו" המקומי שם נעשה זום אין על האשראי של לאומי שיכול להתחרות באורכו ובסקסיותו על הזום אין שעושים על הביקיני של לירון.

 

מחכים להצטלם לת
 

מחכים להצטלם לת"ז(צילום מסך -)

ג'וקים

אין לאדם ממה לפחד אלא מהפחד עצמו, ומג'וקים
אם יש משהו שאני וטילטיל אחים בדם בו, נשמות תאומות - זה האימה (המוצדקת!) מג'וקים. טילטיל מפחד מהפלאפה כמו שאני מפחדת מהבית שלי בליל קיץ חם כי אין בו רשתות על החלונות - פחד לגיטימי וחסר מעצורים. אך טילטיל המסכן חייב ללכת למשימה ושם לעבור שני מבחני אומץ (חוק מרפי), כאשר במבחן הראשון עליו להכניס יד לאקווריום מלא ג'וקים ולהוציא משם את המפתח; אני אולי הייתי שוקלת להכניס את היד שלי לאקווריום מלא ג'וקים רק אם התינוק שלי היה שם, וגם לא בטוח. ואכן, טילטיל מכניס את היד ומיד מאבד את העשתונות, הוא מוציא זרדים, הוא צורח לאשתו השמיימה, הוא בוכה, הוא מקבל עשרות התקפי לב בדקה - שוב, תגובה נורמלית לחיה השטנית ביותר בעולם. בסופו של דבר הוא מוצא את המפתח אך עכשיו עליו לאכול את עוגת הבנזין והנפט שרוסלנה כשלה לאכול ושם הוא נכשל גם וחוזר בלי אף מפתח, חוזרים למסקנה הראשונית - אין צדק בחיים.

 

לגיטימי!!!
 

לגיטימי!!!(צילום מסך -)

חסינות

משימת החסינות
על השורדים לעמוד על עמוד גבוה שניצב במים, איך הם הגיעו לשם? לא ברור, אולי מתנת לאומי קארד. בכל אופן עליהם לעמוד בלי לאבד שיווי משקל, טיטי שרה לעצמה תפילות, טילטיל שר לעצמו את ההמנון של מכבי, דנה שרה לעצמה שירים שלה כי אם לא היא אז מי ורוסלנה שרה לעצמה מחרוזת שירי אייל גולן.

 

גיא בינתיים מנסה להעביר את הזמן עם חידוני ידע כללי, טיטי טוענת שהיא ממש מבינה במלחמות אבל אז כל שאלה שגיא שואל, היא טוענת שמה קשור עכשיו רמטכ"ל וששת הימים. טילטיל מצידו מדגים לנו את הסיפור של "נרקיס מלך הביצות" בגרסת ההישרדות - רואה את בבואתו במים וזהו חורבנו ובסופו של דבר, לשמחת כולם בשבט ובבית, רוסלנה מנצחת במשימה.

 

הישרדות
 

הישרדות(צילום מסך -)

רגעים

דו קרב

לירון ודנה בדו קרב שכואב בעיניים; איברים רוטטים ומשתלשלים לכל עבר והרגליים של לירון במצב יותר גרוע מהרגליים של ההומלס הנרקומן שמתחת לכיכר דיזינגוף. כאמור - מישהו בהפקה נרדם בשמירה ולירון מפסידה בדו קרב ומודחת מהמשחק סופית, לא לפני שדנה אומרת לה, בלי הרבה קשר למשהו, "לכי לאמא", חזקה בתעוזה ומילים מול אנשים שהודחו סופית מהמשחק.

 

בהמשך דנה תנסה להתנצל כהרגלה, אבל לירון כמו ג'ני וכמו סביר להניח רבים לפניה ואחריה - לא מעוניינת לשמוע. בהמשך נואמת לירון את נאום השגרה הבנאלי של תוכניות הטלוויזיה - "הגעתי רחוק, אני גאה בעצמי". כשאני לא מבינה מה קרה ללהתבאס מזה שאתה מפסיד? כבר לא תופס? לירון, זרקי את הבנדנה שלך לאש ולכי לאמא. הסוף.

 

 

איפה אמא שלך
 

איפה אמא שלך(צילום מסך -)

רגעים לציטוט

טיטי: "אמרו שנבחרתי למלכת היופי כי אובמה מגיע לישראל", האמת תיאוריה מעניינת

 

גיא לכוכבי: "המגדל שלך מזכיר קצת את פיזה", לא, שלך

 

כוכבי ישן בלי תחתונים ונכנס לו סרטן לתחת - סיוטים כן מתגשמים

 

טילטיל: "נפלט לי פינגווין", גיא: "זה ממש פליטת פה", חחחחחח

 

טילטיל: "מה זה ממשל? כלכלת בית?" כן ומשפטים זה ביולוגיה

 

טיטי: "קודם כל אני מלכת יופי", גיא: "בדימוס", Burn!