אהבת מנהיגים, צילום מסך -

האח הגדול - שי חי ודודו חיים את החלום

עמרי וקסניה מפספסים את הפנייה, שי חי לא יודע מה לעשות עם עצמו בלי ריבים, דיירים חדשים נכנסים וגם: שמישהו יגיד לברק ומייקי שהם מאוהבים • טור האח הגדול, התור של מיכל

שי חי

והפעם, התור של מיכל:

 

אז מה היה לנו? נתחיל ב- "bromance" המרגש של העונה: עומרי ושי חי. מים רבים לא יוכלו לכבות את אחוות המנהיגים, הכתפיים כבר כחולות מרוב טפיחות על השכם והמילה 'אחי' נאמרת שם כל כך הרבה שהאח הגדול בכבודו ובעצמו כבר מתחיל לקנא ומוציא הבהרה שיש אח אחד בלבד בבית הזה.

 

מאז ששי חי שהפך מרוטווילר עצבני ללברדור שמשחק בערימה רכה של נייר טואלט, הוא קצת מתקשה להתרגל למצב החדש ומחפש איך או עם מי לריב, אך ללא הצלחה. ואיך לומר זאת, במקום בו אדם נכשל בלהדליק בעצבים את פלורי - עליו להבין כי נכשל כישלון חרוץ. ברגע של ייאוש שי חי פונה לארבל ואומר לה שהיא קמה ממש מכוערת הבוקר, ארבל צוחקת כהרגלה את צחוק מסיבות הטבע שלה, ומשום מה בטוחה במאה אחוז שזה בצחוק (אך האמנם?) בהמשך דודו נכנס לחדר העישון ושי חי שכבר כל כך מבולבל מחייו החדשים נופל על זרועו ואומר לו שהוא אוהב אותו והשניים מתחבקים ברגש. הסוף.

 

 

עוד אהבה. האם זהו השי חי של כל האמת בפרצוף?
 

עוד אהבה. האם זהו השי חי של כל האמת בפרצוף?(צילום מסך -)

מסיבה

לג'קוזי נכנסים עם נעלים או בלי?

 

זוכרים שהיה את משימת הקליפים? כשקסניה הדגימה שוד פוטוגניות מהו ושי חי הדגים כריזמה מהי? אז הבנים זכו במשימה בפרס של לחם ושעשועים שיסופקו על ידי פליטי ריאליטי של ערוץ 2 בתוך תוכנית ריאליטי של ערוץ 2. כי הכל נשאר במשפחה ונפוטיזם זו לא מילה גסה. אז אחרי שאכלו מידיו של אבי לוי הגיעה עדן בן זקן לעשות שמח ושי חי נזכר שיש לה שיר על גבר חרא, "זה שיר עליי!" הוא אומר ומתרגש, אבל גם מתבייש. אין מה לעשות, הוא חמוד כשהוא לא מניאק.

 

בינתיים הבנות בג'קוזי במסיבת "מי צריך בנים" משלהן ואור מנסה להבין אם נכנסים לג'קוזי עם נעליים או בלי, שזה כמובן תלוי אם את אוכלת עם מסיכת אב"כ ועושה מניקור עם כפפות, אם כן - אז כן. קסניה, שגם ככה עסוקה בלהתאכזב מעמרי כל היום, מגלה באותו הערב שאם היה לה משהו בין הרגליים אז עמרי היה רק ידיד שלה ולא מעבר. בהמשך היא ועמרי יסכמו שהם יהיו רק ידידים ולא מעבר.. מישהו כאן צריך להסיק את המסקנות.

 

קסניה שודדת את כל הפוטוגניות
 

קסניה שודדת את כל הפוטוגניות(צילום מסך -)

וייז

הוייז שנתקע

 

ואם כבר מדברים על קסניה ועמרי זה הזמן לשאול - מה לעזאזל? - יש שם רומן, אין רומן, התחיל משהו בכלל? או שהכל רק דיגי, קיצי ונעים בגב? כי לפי ההגדרה הזאת אני ברומן גם עם כל החתולים בשכונה. ומה קורה עם עמרי? באיזה עולם בחורה שנראית כמו קסניה צריכה להתחנן, ממש להתחנן, לגבר שיבוא לישון איתה במיטה? לא ברור. בהמשך יעשו קסניה ועמרי את שיחת הרצפה בחדר הארונות א-לה דנית ואליאב - "אז מה אתה מרגיש, לא אבל מה את מרגישה, לא תגיד אתה". 7 דקות בגן עדן, גרסת החפירות.

 

רק שבאמצע השיחה שהלכה בכיוון טוב - משהו משתבש. כמו בנסיעה עם ווייז כשאתם עושים כל מה שהאפליקציה אומרת ואז, בלי שום סיבה נראית לעין, היא טוענת לפתע שהיא "מחשבת מסלול מחדש", אז זה מה שהיה עם עמרי וקסניה: הם כבר היו כל כך קרובים, ראו את הארץ המובטחת של "סבבה אנחנו זוג" אבל אז פתאום באופן לא ברור כל האירוע חוזל"ש והתפרק באנטי קליימקס התמוה של העונה, והשניים איכשהו סיכמו שיהיו רק ידידים. זמן מה אחר כך עמרי יתוודה בכך שיש לו חרדת ביצוע. שוב - הסקת המסקנות עובדת שעות נוספות.

 

נו מהההההה
 

נו מהההההה(צילום מסך -)

מה זאת אהבה

 

ואם כבר אהבה משונה, לא ממומשת או מודעת - אז ברק ומייקי. ברק הרי מאוהב לחלוטין תוך כדי אי הבנה מוחלטת שהוא מאוהב - "הבן אדם נוגע בי אני רוטט", "אני רוצה לחבק אותו עד היום שהוא ימות". נכון, זה רק חלק מהדברים האפלטונים והאלמנטריים שאנשים אומרים על סתם ידידים, שלא לומר מכרים.

 

בינתיים היחידים שמבינים מה הם מרגישים אחד לשניה בבית הזה הם שי חי ותניה - והם מרגישים חרמנים. שי חי מתעקש לתאר לחברים את כל מה שהוא מתכוון לעשות לתניה כשייצאו מהבית ופלורי, שמבחינתה "להתפמפם" זה לישון כפיות עם האחיינים שלה, מקבלת שבץ ברווקות למשמע דברי הזימה של שי חי. "איכסה, גועל נפש!" היא מזדעקת על העובדה ששי חי לא משותק מהמותניים ומטה ושיש אנשים שעושים סקס בעולם הזה ואפילו נהנים מזה, גועל נפש.

 

שלהלהלהלה הוא מהסס, מתי יקרה הנס, פשוט נשק אותו
 

שלהלהלהלה הוא מהסס, מתי יקרה הנס, פשוט נשק אותו(צילום מסך -)

מצית

דיירים חדשים, או שמא?..


האח הגדול מספר לדיירים שייכנסו דיירים חדשים לבית והם שיחליטו מי מודח ולא הצופים ופתאום אנחנו מגלים שדודו הוא לא כזה חיית מחמד תמימה, דודו הוא בעצם ראש מפלגת דודו כהן מעפולה, ויש לו קמפיין בעפולה ויש לו קהל ויש לו בוחרים וציבור שהוא לא יכול לאכזב וזה קהל לא מבוטל, או כפי שטוען דודו, "הקהל שלי כבר פירנס כבר חצי ממאקו". אבל כמובן שאין לו מה לדאוג כי זוהי הדחת דמה, כלומר טסט של ההפקה לראות האם באמת דודו ושי חי הם הקלפים המנצחים של העונה, התשובה היא כן.

 

אז נכנסו ארבעה דיירים חדשים לבית - אחת לסבית כי הרי הבית הזה עוד לא מייצג מספיק את הקהילה, אילנה שהודחה חזרה לצ'אנס נוסף, סליחה עכשיו קוראים לה רינת, גיל גם הוא חזר הפעם בלי גילי ועם עם סיפור כיסוי של ספר מהקיבוץ ואילו סלים חזר כאיציק/ קרלוס גם הוא ספר, טוען שהוא בן 46 אבל נראה בן 27. אי אפשר כבר להאמין בתוכנית הזאת לכלום.

 

שי חי ודודו "מודחים", ויוצאים לשידור החי במה שארז טל יכתיר בתור הבלגן הכי גדול שהיה בשידור אי פעם. שי חי נפעם ונרגש ומנשק את דודו כהן בפה לא מעט, כיאה לעוצמת הריגוש, ואילו דודו מתעלם מארז טל ואומר לקורין שוב ושוב ש"כוס אומו אסי עזר", כן כן, שמענו את זה, שמענו ואהבנו.

 

יאללה בלגן
 

יאללה בלגן(צילום מסך -)

רגעים לציטוט:

 

עמרי: "אני מרגיש כאילו נולדתי בנסט", נכון וחסידה הביאה אותך הרי

 

תניה בשיעור חינוך מיני: "פישקה", פונני"

 

ארבל בשיעור גיאוגרפיה: "מה זה פרנץ' טוסט? הלכת על האיטלקי עד הסוף הא?"

 

שי חי בשיעור לוגיקה: "אם מביאים פמיניסטית - אני עף, אם מביאים פרופסור משכיל - אני נשאר כמובן"

 

קסניה בשיעור לשון: "יכולה להגיע בחורה בגיל שלנו כביכול", מה הגיל שלך, כביכול?

 

דודו לשי חי בהופעה: "תתרגש, תתרגש!" בקצב שלך

 

דודו לעמרי: "תנדור שלא תשכח אותי בחיים כי אני הכי מיוחד", בקצב שלך #2

 

שי חי לדודו: "בפה תן בפה", מה פספסתי שם בערוץ 26?..

 

 

נכון או לא נכון?
 

נכון או לא נכון?(צילום מסך -)