אבל מי יגיד עכשיו על רון אלוף שהוא רון אלוף?, צילום מסך -

"הישרדות": רון אלוף בוכה דמעות של עוצמה

והפעם בהישרדות: טילטיל מרגש במשימה מיוחדת, מושיק מתפרק באופן מילולי וגם: האם עכשיו טיטי תישאר לבד? • ביקורת פרק

ספוילר

ויקום הספוילר ויכה את הצופה


ראיתם איזה תרגיל עשתה לנו ההפקה? חשפו בפרומו לפרק של אתמול הצצה ניכרת מפתק ההדחה בו כתוב שם שמתחיל ב-ה' ויש בו ד' והוא נשמע ערבי וגם רואים את הודא בוכה - והופס'לך, זאת בכלל לא הודא! אחד באפרילוש! ואני הייתי בטוחה שהפקת הישרדות מתנהלת עם צופיה בשקיפות וכנות מלאים.


נחזור לזה אחר כך. הפרק של אמש נפתח במשימת בובה קטנה וחמודה של ינשוף עם חרוזים צבעוניים, הידועה גם בכינוי הרשמי - 'צמיד הווטו'. נכון שכל השבט כבר מלא עד אפס מקום באקססוריז; 70 שרשראות חסינות ותכשיטי מצח חדשים דנדשים, אז עכשיו יש גם צמיד וטו אופנתי אשר העונד אותו לא יוכל להצביע במועצת השבט הגורלית, ככל מועצת שבט אחרת.

 

בפרקים הקודמים של הישרדות:

בלוג "הישרדות": רון אלוף וטיטי מתקלחים, לירון גם שם

בלוג "הישרדות": "טיטי המלכת יופי הכי רעה שהייתה בישראל"

 

 

עבדו עלינו
 

עבדו עלינו(צילום מסך -)

ינשופים

משימת גוזל הינשופים החמוד


הפעם המשימה לא כוללת מים או דגלים וזה כבר מעניין על פי שיטת האלימניציה (=זה לא משעמם כרגיל), אה, וזאת משימה ספרטנית, יש בה ספרטניות והיא ברוח ספרטא בסדר? זה חשוב לגיא זוארץ שנבין את זה ומה שחשוב לגיא חשוב לי, כי בסה"כ הוא לא מבקש הרבה. במשימה הספרטנית על חברי השבט לרוץ עם כדור כבד קשור לרגליהם ואז יש משהו עם חבלים ומצ'טה ומשהו עם זחילה על האדמה. רון שובל לא משתתף במשימה בגלל שיש לו פתק מהרופא ומסתבר שמעתה לא יוכל יותר להסתמך במשחק על כישוריו הפיזיים, כאשר לא הבנתי - מה השתנה בעצם?

 

בכל מקרה, המשחק מתחיל והודא נשארת מאחור, הרוסה מז שדנה ברגר עקפה אותה, בינתיים טילטיל ומושיק יורים את עצמם קדימה כמו כדור מתותח, כשלמושיק זה עובד פחות טוב והוא פורק את הכתף באחד המראות הקשים שראיתי; "אני צריך רופא דחוף" הוא צועק ומזיז את היד מכתפו ואנו רואים שעכשיו היא מחכה לו בחלל החיצון בערך, ועוד בצורת ריבוע, כשאני ממש לא רוצה להבין איך או למה זה קורה. בסופו של דבר הכתף הסוררת חוזרת איכשהו להיות חלק מהגוף של מושיק והוא חוזר למשחק.


טילטיל לעומת זאת, שומר על כל איבריו בתוך גבולות הגוף שהוגדרו להם ובנחישות של אריה או שור (חברי השבט עוד לא הגיעו להסכמה) מנצח את המשימה וזוכה בצמיד הינשופים בעל הכוחות המיוחדים. כמובן שההתרגשות של טילטיל בשיאה, אבל יותר ממה שטילטיל התרגש, ויותר ממה שאמא שלי תתרגש עם הנכד הראשון, ויותר ממה שאבא שלי התרגש כשסיימתי את התואר - התרגש מושיק גלאמין מהזכייה של טילטיל ואפילו לא הצליח לעצור את הדמעות. לפחות הכתפיים נשארו במקום.

 

האימה
 

האימה(צילום מסך -)

עוצמה

דמעות של עוצמה


בשבט קויופה המקורי מבינים שעכשיו מישהו מהם הולך, כשהשלישייה הדומיננטית היא כוכבי, רון אלוף וטיטי ולכוכבי יש חסינות כך שיהיה זה בלתי נמנע שצמד האוהבים ההפקתיים ייפרד הלילה. אך כולם כבר יודעים שהזוג המאוהב האמיתי הוא רון אלוף וכוכבי; שם יש רגשות בלי הוראות מההפקה, דמעות בלי שקית סודית עם בצל וחיבוקים אמיצים מלאים ב"אחי, אני אוהב אותך". ואכן השניים, שחשים בפרידה הממשמשת ובאה, הולכים לשאוב מים מהבאר, או איזה תירוץ אחר בשביל עוד קצת זמן איכות ביחד לפני מועצת השבט, שם הם מנהלים שיחה מרגשת מלב אל לב.

 

"אחיך עומד מולך, אחי", פותח אלוף בעוד אחד מנאומיו המרגשים, "ואני חייב להגיד לך שיש מצב שהשם של רון יהיה היום בתיבה". אוף, אז איך רון ימשיך לדבר על רון ולשעשע אותנו? האם אפשר לארגן לפחות שהפתק עם השם של רון יקריא את עצמו, כיאה לבעליו חובב הגוף השלישי? הנאום המרגש של אלוף ממשיך - "אם אני הולך תדע - שזה רק עד כמה שהייתי חזק פה", כן כן, אני חייתי ביניכם כמו פרח בר. ואם אני מפוטרת היום אז רק תדעו, שזה מראה עד כמה רצו לקדם אותי בעצם. אבל עם כל הציניות שבדבר, אפילו אני התרגשתי והזלתי דמעה עם רון כשבכה "דמעות של עוצמה" וקינחתי את האף מ"נזלת הגבורה" שלי.

 

כוכבי ואלוף, הזוג האמיתי
 

כוכבי ואלוף, הזוג האמיתי(צילום מסך -)

מועצת

מועצת שבט


אסכם: "תני לי לדבר, לא תן לי אתה לדבר, לא אני מדבר עכשיו, רגע! רגע! אח"כ את, אבל זה דו שיח, אני מדבר עכשיו".

 

לירון - הייתי בעדה פעם אבל היא מתחילה לעצבן אותי, מאז שקיבלה 76 פסלי חסינות מההפקה ומארז של "הד אנד שולדרס" עלתה לה הבנדנה לראש, משתיקה את רוסלנה בלי להסס עם טרמינולוגיה קלאסית של פרחה: "מה הקשר? דקה! דקה!" ובודקת אם עומר גאה בה. דנה וג'ני שוב עושות את הקטע הזה שג'ני הייתה אישה מוכה ודנה היא נציגה מהמקלט לנשים מוכות שהצילה אותה ועכשיו היא מטיחה במתעללים שלה - "היא פחדה לדבר! פחדה להרים את העיניים!", רון אלוף וג'ני בשיחת היררכיה של מי היה צריך להתחנן למי, עומר מנסה להסביר לכולם שבהישרדות מותר לשקר וטילטיל מסכם: "עומר משוגע", ומסמן לו עם האצבע על כף היד ש"האק" אבל עומר, כפי שמספיק מבט אחד בשביל להבין, לא יודע מה זה "האק" ומתלבט אם לראות בזה איום, הבטחה, או אולי בכלל הצעה מגונה.


חזרה להדחה - כרגיל, הפתקים מסודרים בתיבה לפי מדד מתח סימטרי - קול אחד לדנה ברגר, קול אחד לרון אלוף, בסוף רון אלוף מודח, טיטי בוכה דמעות של עוצמה ועומר, בסדרת הניצחונות האינסופית והמעט חשודה שלו, מנצח גם את רון אלוף בקרב על פסלון אלוהי הניצחונות.

 

מי מלך העולם?
 

מי מלך העולם? (צילום מסך -)

רגעים לציטוט:

 

רון אלוף וכוכבי: "האדם מתכנן תוכניות ואלוהים מצחקק צחוקיות", האדם כותב משפט יפה וכוכבי ואלוף הורסים אותו בשביל החרוז

 

רון אלוף במשימת צמיד הווטו: "מלחמההה פהההה!" לקח ברצינות את this is sparta של זוארץ

 

כוכבי: "הייתה לנו תקופה מפוארת שהתפרקה", this is sparta #2

 

רן אלוף: "אני בוכה אבל זה דמעות של עוצמה", תמיד זולגות מעצמן אלה (מצטערת אבל התאהבתי במשפט הזה, לוקחת אותו איתי לחיים)

 

עומר: "כרגיל, כל הכוח בידיים שלי", איפה קונים תפיסת עולם כמו של עומר אנליסט?

 

מושיק לטיטי: "תפסיקי לעוף על הביקורים שלך אצלי, הם היו קצרים ולא משמעותיים", כמו שתגלו שסבתא כתבה לכם כשתפתחו את הצוואה