הישרדות, צילום מסך -

בלוג "הישרדות": רון אלוף וטיטי מתקלחים, לירון גם שם

והפעם בהישרדות: המקלחת שחיכו לה כל העונה מגיעה סוף סוף ולירון קצת פחות קשורה, הודא בוכה ביום הולדת שלה כמו כולנו וגם: הפאדיחה הגדולה של ההפקה • ביקורת פרק

טיטי

אמש הגיע סוף סוף מה שנקרא בתעשייה מסויימת שמתחילה באות פ' ונגמרת באות ו' ה-money shot של העונה; המאני שוט הוא רגע הקתרזיס שכולם מחכים לו, ב"הישרדות" הרגע הזה הוא רגע המקלחת. בכל עונה נמצאת חבורה פוטוגנית על החוף, מלוכלכת, רעבה ונואשת ואז לפתע הם זוכים בסלסילת שמפו וסבונים ("מתנת!") וזהו יום חגם של הצלמים אשר נקראים לצלם מאוד מאוד מקרוב איך בדיוווקקק הסבון יוצר פעולה מאוד מיוחדת ומרתקת של סיבון בין השדיים של המתמודדות. אז אחרי שבעונה הראשונה של הישרדות גילינו איך נראה שוט של רבע שעה על איבר אחד - הישבן של מרינה קבישר, אמש הגיע תורה של לירון ואיבריה לזכות ב-15 דקות של תהילה מסובנת.

 

 

בפרקים הקודמים של הישרדות:

בלוג "הישרדות": "טיטי המלכת יופי הכי רעה שהייתה בישראל"

בלוג "הישרדות": "פעם הבאה שאת מכינה אורז תחשבי פעמיים"

 

 

העם דורש העם יקבל
 

העם דורש העם יקבל(צילום מסך -)

מקלחת

מקלחת, תשוקה והוראות מההפקה

 

לאור העובדה שהעונה די מדשדשת בבוץ של הונדורס, "הישרדות" כל כך צריכה את הסצנות האלה, שהאירוע הפך לרב שלבי ואינסופי וכך עברו טיטי, רון ולירון מלחפוף 5 פעמים מתחת לדוש, לאמבט מים רדודים - בו חפפו בשישית ובשביעית. אז אחרי שגמרנו ללמוד על המושגים "הגזמה" ו"מאני שוט" הגיע הזמן ללמוד על המושג "גלגל שלישי": בעוד השלושה יושבים וחופפים להם בצוותא את הקרקפת המסכנה שלהם, טיטי ורון מקבלים הוראה באוזנייה להתחיל להתחרמן או שהחוזה מבוטל ומיד השניים פוצחים בנשיקה צרפתית סוערת בלי לשון, כפי שלמדו בכל השיעורים שלקחו ב"משחק מול מצלמה".

 

לירון, שכבר לא יודעת אם לחפוף בפעם ה-10 או להתפלל לאלוהים שייקח אותה ברגע מביך זה, מתחילה לפטפט, כמו שכל גלגל שלישי מבולבל עושה: "ויי ויי חבר'ה, מה אני מגלה פה, לא ידעתי, תתנשקו רגע שוב". רון אלוף, שהרגע חירמן את טיטי בלי לחשוב פעמיים בעודו נמצא בגיגית סגורה עם עוד בן אדם, מיד אומר ללירון באלגנטיות של חדרים להשכרה לפי שעה - "אנחנו מעדיפים לשמור על דיסקרטיות בינתיים". בפרק הבא נדון במושג "דיסקרטיות" ונבין מה זה אומר, השיעור יוקדש לרון אלוף, דיסקרטיות מובטחת.

 

אהבת אמת כל כך
 

אהבת אמת כל כך(צילום מסך -)

הודא

הקיץ של הודא

 

יש הרבה עוגות בעולם, יש עוגת גבינה, יש עוגת שוקולד, יש עוגת תפוחים ויש גם עוגת אסטרטגיה. אמש קיבלה הודא ליום הולדתה עוגת בוץ אסטרטגית נהדרת לכבוד יום הולדתה מחברי הוראקן המקוריים. להודא הייתה יום הולדת אבל אף אחד לא התייחס לזה, (לכאורה שטויות, קצת הקיץ של אביה עוד לא הרג אף אחד, אבל דווקא אני חייבת לציין שהסיפור שלה על איך הייתה לבד בבית בתקופה בה אחיה היה חולה וכל המשפחה הייתה איתו היה נוגע ללב וגם הסביר הרבה דברים על מי שהיא היום).

 

הודא לא ממש מתחברת לקויופה המקורי וגם לא ממש להוראקן, אפשר להגיד שהיא יושבת על הגדר, גדר חיה (בנט מאחוריי?) היא מתחילה להרגיש שהשבט שלה לא שם עליה וגם אין לה בעיה לנסח את המצב בדיוק כמו שהוא: "הם מקבלים את לירון במקומי כי היא חמודה עם קול של תינוק וציצי ענק והיא אחת משלהם, היא לא ערבייה". ועם כל הנטייה לראות בהודא פארנואידית של הערביות שלה, בהמשך הפרק נשמע מחברי השבט המקורי שלה את כל הטרמינולוגיה המדוייקת של הימין: "שתגיד תודה בכלל שאנחנו נותנים לה להיות אתנו, היא לא במעמד לעשות פרצופים, איך היא מעזה להתמרד או לאיים, היא ממש לא יכולה להרשות לעצמה, היא צריכה לכבד את הברית שלנו", הברית עם אלוהים.


כל הסיפור מגיע לשיאו הקומי כשג'ני אומרת להודא בשיא הטבעיות ובלי גרם של הומור עצמי או מודעות, שאם תרצה להצטרף אליהם לברית, "אז אהלן וסהלן".

 

הודא ביום הולדת
 

הודא ביום הולדת(צילום מסך -)

חסינות

משימת החסינות


בסיכום קצר: רון שובל לוזר, ג'ני ג'דאית רצינית וכוכבי מנצח, שאין לזה שום משמעות אסטרטגית.

 

משימת הוואטאבר


על חברי השבט לשלוח מישהו אל הלא נודע שם ימצא את הפארפלופה, או משהו כזה, ואז מסתבר שמדובר בשתי נשים מקומיות עם כוס מיץ שום. כוכבי הולך ראשון, שותה את הדבר, חוזר כגיבור מסריח עם תיבה נעולה בשמונה מנעולים ומסביר לכולם שייצטרכו גם ללכת לעמוד ב"מבחן האומץ" האגדי של שתיית מי שום, אצלנו בבית זה נקרא "המרק של סבא" ואני עומדת במבחן כל שבוע ידידיי.

 

מרגע משונה אחד לרגע ביזארי אחר - התיבה מתחילה לצלצל ואומרת לחברי השבט שנשארו להם שבעה ימים לחיות. סתם, היא מתחילה לצלצל והם עטים עליה- "הלו הלו!" (כבר מביך) על הקו הבן של דנה ברגר: "אמא? אמא? תעני לי! למה את לא עונה לי?!" אלוהים ישמור, אם חשבנו שהישרדות לא יירדו יותר נמוך מסצינת האורגיה במקלחת - אז הנה זה קרה. בואו ניקח את הקלף שגם ככה תמיד מפרק את המתמודדים - המשפחה - ונוסיף על זה אלמנטים קולנועיים של אימה וגם אלמנטיים פסיכולוגיים של נטישה. עורכי הישרדות - אתם עוד שיכורים מהסילבסטר.

 

סופרקליפרג'ליסטיק
 

סופרקליפרג'ליסטיק(צילום מסך -)

לפני "רגעים לציטוט", האם כולם ראו בפרומו לתוכנית הבאה שהודא היא המודחת הבאה? אמרתי לכם שבהפקה עוד שיכורים מהסילבסטר או שלא אמרתי לכם??

 

רגעים לציטוט:

 

רון לטיטי: "טיטי סוף סוף אני מנשק אותך כשאת מריחה טוב", גבר ממיס

 

רון על הודא: "כל מה שנישאר לי זה להרים אותה לגרעפס", גבר אבהי

 

טיטי להודא, בעודה משחקת לה בשיער: "אני מקווה שאת לא משקרת כי אם כן את תישאי בתוצאות", תמיד כיף כשחברה מאיימת עלייך בעודה עושה לך צמה

 

טילטיל: "אני הכי אוהב לריב עם אשתי ואז להתפייס", כל אחד והדרך שלו להשיג סקס

 

טילטיל במשימת חסינות: "מת, היטלר", כל אחד והדרך שלו להביע את עצמו

 

הודא: "תודה עומר, טנק יו, גרציאס, פאק יו, ביי", משוררת דורנו

 

מושיק מפרגן לעומר: "אני מוריד בפנייך את הבגד ים", לא תודה