הישרדות, צילום מסך -

בלוג "הישרדות": "פעם הבאה שאת מכינה אורז תחשבי פעמיים"

והפעם בהישרדות: ג'ני מגלה שלתרום לשבט זה לא משתלם, דנה ברגר שרה לרון שובל את השיר הכי מוזר עד כה וגם: מה יקרה עכשיו אחרי האיחוד? • ביקורת פרק

אורז

הפרק נפתח בחזרתם המובסת של שבט הורקאן למחנה לאחר שאמסלם הודח. טילטיל מפורק - מי יעשה לו אווירון וייקח אותו על הידיים לקרוא דואר אי? בינתיים בצד השני טיטי מגשימה חלום להפקה ומספרת כמה הייתה רוצה למצוא שתי צדפות לשים על החזה מה שמאפשר לצלמים להחנות את המצלמה על השדיים שלה וללכת לאכול משהו. ואם כבר מדברים על אוכל, איזה מעצבנת ג'ני עם האורז הזה שלה שהיא מכינה לכולם הא?

 

בפרקים הקודמים של הישרדות:

בלוג "הישרדות": מגרש המשחקים של עומר ולירון

בלוג "הישרדות": מושיק גלאמין מדבר עם קופים

 


אורז הדמים


ג'ני מכינה לכל השבט אורז, מה שמוציא אותם מדעתם: למה זה לוקח זמן, למה היא לא שמה עוד מלח? למה אורז בא בצורה של גרגרים ולא בצורה של מכוניות מרוץ או דינוזאורים? למה עוד פעם אורז ולא בורגר ראנץ'? בקיצור אוף אמא ג'ני הזאת כזאת מעצבנת עם האורז שלה וכמות המלח הלא מדוייקת. רון אלוף מתעצבן ויוצא בעוד נאום עילג, ("היא מביאה השתלטות על האורז"), עם שפת הגוף הכי משונה שראיתי; הוא מתכופף כמאמן כדורסל ב-NBA ומפנה את דברי התוכחה שלו אל כיוון לא ברור כששתי עינייו החייזריות לא פוגשות לרגע את עינייה של ג'ני.

 

ואז, בדיוק כששאלתי את עצמי האם כוכבי הודח באחת מההירדמויות שלי לאורך העונה ופשוט לא שמתי לב, סוף סוף כוכבי הכוכב מגיח אל פני המים של זמן המסך והאינטרקציה החברתית ודורש מרון לרדת מג'ני. אח"כ יילכו לשיחת גבר על גבר על גבריות בו רון אלוף יסביר שוואלה, הוא יצא גבר (לצעוק על האישה שמבשלת לך זה אכן ההגדרה של גבר במקומות מסויימים) ואילו כוכבי יעמוד מאחורי הסנגוריה שלו בגבורה ועקביות.

 

כוכבי, בוקר טוב לך
 

כוכבי, בוקר טוב לך(צילום מסך -)

חסינות

משימת החסינות


והפעם לא סדינים, לא תירס בקופסת שימורים ולא מחזיק מפתחות של מגדל אייפל - הפעם הפרס הוא פסל חסינות. השבטים כמרקחה, כרגיל הם חייבים את הפסל הזה ויעשו הכל בשבילו. אז מה צריך לעשות באמת? תתפלאו לשמוע שזה לא כולל העברה זהירה של מים; הפעם צריך להשכיב את הבחורה הכי פוטוגנית על מעין גלשן התלוי באוויר עם חבלים ולטלטל אותה בין דגלים ממוספרים. בנות, תודו שכולנו מצאנו את עצמנו במצב הזה מתישהו בחיים.


באופן אירוני ומסקרן, שבט הורקאן שלא הפסיק לבכות שבלי אמסלם אין להם סיכוי לנצח - מנצח לראשונה במשימה, בלי אמסלם, אחרי ארבעה הפסדים רצופים. מה אומר לכם, עם כל האהבה לאמסלם, אולי הוא לא היה קמע המזל של השבט.


רון אלוף שמנסה להיות המנהיג של השבט פוצח בעוד נאום ג'ון קנדי לכיתה הטיפולית: "ובכן לא נורא, ניצחנו שש פעמים ברצף, אני חושב שעשינו היסטוריה אפשר לומר", "אני מרגישה חרא", הודא קוטעת את הנאום המרגש, כמו ילדה שעושה פדיחות לאבא באמצע פגישה חשובה ואומרת שיש לה קקי.

 

רן אלוף, רטוריקן בחסד
 

רן אלוף, רטוריקן בחסד(צילום מסך -)

הדחה

עצרו, זאת הדחה לאור יום!

 

שבט קויופה צריך לבחור את מי להדיח וכמובן שהבחירה ברורה - ג'ני, זאת עם האורז המעצבן. אבל קודם כל - בואו נתעסק קצת בשטויות של כיתה א': המורה - רון שובל מציק לדנה ברגר והיא לא עשתה לו כלום וגם הקבוצה השנייה עשתה לרוסלנה פרצופים וזה לא יפה! חברים אם לא תשחקו יפה ביחד אנחנו נאחד ביניכם!

 

הריבים המוזרים של רון שובל ודנה ברגר הם כל כך מוזרים וטראגיים לצפייה, האחד 'יאללה יאללה' השניה - 'וספר לי איך זה גורם לך להרגיש', השילוב - מחריד. השלב הכי מצמרר מרוב מבוכה היה כששובל קרא לברגר 'מותק' והיא בתגובה ביצעה שיר מוזר עם תנועות שכנראה נועדו להיות פנטומימה לגיטרה חשמלית אבל במציאות פשוט נראו ממש מגונות ואלו מילותיו: "אל תקרא לי מותק זה עושה לי בחילה, זה מוציא ממני דג של שוקולד". מה. זה. אומרררררר?


אז ג'ני מודחת אבל ההפקה לא רוצה שזה יקרה כי היא בלונדינית וכוסית ואשתו של וסי אנד סאן אז מתברר שהשבט השני יכול לבטל את ההדחה וג'ני בכלל לא מודחת, רק מטולטלת נפשית. יאללה הודא, בואי תחליפי אותה. וכך, לפני שהספיקה להגיד "כרבולית" גילתה הודא שבלי אזהרה מוקדמת או איזשהו פורפליי - היא מודחת מהמשחק. וזוכרים שרבתם בטירוף אחד עם השני עכשיו - אז אתם מתאחדים.

 

מפגש אנושי טראגי
 

מפגש אנושי טראגי(צילום מסך -)

חגיגות הזומבים


את האיחוד המרגש חוגגים השבטים או השבט בשמו החדש, "טופיפי" או משהו כזה, במסיבת פירות חתוכים סוערת בווילה בג'ונגל. ובעודם מנשנשים שזיף וחולמים על קבב, הזומבים באים להופיע לפניהם. הודא נראית מלאת זעם, עומר נראה מלא זחיחות ומושיק נראה, ובכן, לא במצב טוב.

 

במשימה הזומבים צריכים לאזן כלי חרסינה על מגש בלי שזה ייפול (היי, זה נקרא 'מלצרות'), אותם השבט יגיד למי לשים. מושיק בהלם מקויופה, עומר כמובן - סוחב כפול והודא בכלל עוד לא עיכלה עדיין שהיא זומבי. בסוף מושיק מנצח ומיד מתחילה מסיבה בה אף אחד לא מזהה את "חמימות חולפת" של ברגר, רון שובל צוחק על דנה כרגיל על זה שהיא אשכנזייה כי איזה מצחיק זה ומה אני אומר לכם, המילה 'איחוד' מעולם לא נראתה אירונית יותר.

 

הישרדות
 

הישרדות(צילום מסך -)