אבל מה זה אוממררררר, צילום מסך -

"הישרדות": טיטי ורון אלוף מתנשקים סוף סוף

והפעם בהישרדות: סוף סוף יש נשיקה בשבט, עומר ממשיך להתנגח בהודא, שושן מוכיח שעו"ד תמיד נשאר עו"ד וטילטיל מתקדם בדרך אל האוסקר - סיכום פרק 10

טיטי

אתמול, אחרי פרקים שלמים שרק אמרו אחד לשניה "אתה אלוף, אתה אלוף", (טיטי לרון אלוף ורון אלוף לרון אלוף), אחרי שישנו כפיות, עם פתיתים, בלי פתיתים - באש ובמים, סוף סוף הנשיקה שכולכם חיכיתם לה התרחשה. וגם, ממש במקרה באותו הרגע הספונטני, הרומנטי והבלתי מתואם היה צלם שישב שם מולם, בשקט בשקט, לתעד עבורנו את ניצני האהבה בעודו מנשנש במבה.

 

אז איך זה קרה? טיטי ורון אלוף ישבו לדבר מול הים, טיטי בכתה ורון אלוף הציע לה בתגובה קנה סוכר שיעשה לה מתוק, טיטי פירשה את זה כהכלה אינסופית, (לא ייאמן מה ששתי עיניים ירוקות וקצת סוכר יגרמו לנו הבנות לחשוב), והשניים התנשקו. האם אני התרגשתי? לא. האם משנה לי אם זה היה קורה או לא? לא. האם הם ציחצחו שיניים בכלל ב-14 הימים האחרונים? לא. האם זה שוב עושה לי געגועים לדן מנו וויקה? אתם יודעים את התשובה.

 

בפרקים הקודמים:

"הישרדות": למה עומר לא עזר לשבט שלו?

"אישה בהריון זה כמו אוטו שעשה תאונה": החיים על פי שושן


 

 

 

"נשק אותי כאילו ההפקה אמרה לך"(צילום מסך -)

הודא

הודא, דברי לוגית


בינתיים בצד השני של האי פחות רומנטי; חברי קויופה מרגישים שהם מיצו את הכנסת האורחים של עומר: "תגיד בר מוח, מתי מזדכים עלייך?" (כמו שאבא שלי אומר לי בסוף כל ארוחת שישי). בר מוח אנליסט לא נעלב ועונה לעניין, "אני חושב שהיום", כאחד שרגיל שמתחננים אליו שיילך. אבל בינתיים כל עוד הוא שם הוא מחליט שאם כבר הוא בסביבה של הודא למה שלא יעסוק בספורט האהוב עליו - לברוח משמנות? סתם, מדובר על המשחק - "להתנגח בהודא בשביל הכיף".

 

עומר מחליט שהודא לא יודעת לדבר בצורה לוגית או לבנות משפט כראוי ואילו להודא מצידה אין כוח עכשיו לקורס מבוא ללוגיקה א' (מבינה אותה) והיא פוטרת את עומר ב- "אבל למה אתה צועק כמו פרחה? אני אחטיף לך בוקס" תמיד מנצח, תנסו את זה בבית. רון אלוף בינתיים דווקא חושב שהודא היא בן אדם משהו משהו, למרות שהיא לא בונה משפט לוגי, והוא אפילו טוען שהיה מכבד אותה בנוכחותו הפוטוגנית מחוץ למשחק: "הייתי עושה אצל הודא איזה חפלה טובה". הבנתם? אצל הודא עושים חפלה כי היא ערבייה. למרות שמי שמביט בהודא חמש דקות אמור כבר להבין שהקשר בין הודא לחפלות הוא כמו הקשר בין רון אלוף לגוף ראשון. אבל לרון זה לא משנה, כי הוא חתיך והודא ערבייה ולכן כשיבוא לבקר אותה זה ברור שהיא תעטוף את גופו בכנאפה ותנגן לו בדרבוקה שירי הלל עד שיירדם, אם היא רוצה או לא.

 

יודעת עברית, ערבית ולוגית
 

יודעת עברית, ערבית ולוגית(צילום מסך -)

משימת חסינות אישית

משימת חסינות אישית


אני מבינה שצוות ההפקה לא קורא את הטור הזה כי המשימות ממשיכות להיות יותר ויותר משעממות ומטופשות. והפעם - יש קוביה גדולה עם כל מיני צורות וצריך להתגלגל עליה ולשים אותה בסוף על הצורה הנכונה. אני זוכרת שהיה לנו כזה משחק בגן וכבר אז היינו חושבים לעצמנו, "יא-אללה איזה גננות חסרות מעוף". אבל אם זה לא מספיק מאתגר, אז כל שלב שמתקדמים בו במשימה הוא בדיוק כמו הראשון, לא קשה יותר, לא מורכב יותר - פשוט עוד ממנו.

 

אבל אין מה לעשות, עולם כמנהגו נוהג וכל עוד גיא זוארץ מתרגש מה עוד צריך בחיים האלה. משימת החסינות יוצאת לדרך; רוסלנה לכאורה מובילה, אבל דעי לך הפקה יקרה - שלא נעלם מעיניי שלא הראיתם אף סיבוב שלם שלה מצולם, אנחנו פשוט נאלץ להאמין לכם שבלי קשר לזה שהיא חברה של אייל גולן ובלי קשר לזה שרוצים להדיח אותה - היא הגיעה כמעט עד הסוף בכוחות עצמה.


בינתיים טילטיל מרמה קצת ועומר "מלשין עליו" מה שמטריף את טילטיל, "הוא הלשין עליי, הוא לא יכול לראות שאני מנצח!" ונשאלת השאלה בפעם המאה - מתי לעזאזל טילטיל יבין שזה משחק, שיש כאן תחרות, שאף אחד לא יפרגן לך לנצח בו רק כי אתה חמודי ונמוכי ועושה צחוקים ומכבד מהחטיפים שלך? אבל שניים רבים השלישי מנצח ובסופו של דבר שושן, שנחוש להישאר במשחק ולא לחזור הביתה לעולם מאז שקרא לאשתו תאונת דרכים, מנצח במשימה ולוקח את שרשרת החסינות.

 

חמודה אך חשודה
 

חמודה אך חשודה(צילום מסך -)

הדחה

בריתות ולחשושים


טוב צחקנו צחקנו, נהננו נהננו, אבל הגיע הזמן להדיח את אחד השובבים. כמובן שעומר מנסה להוביל מהלך, כרגיל, ואני חייבת לציין ששמעתי אותו משכנע את שושן והשתכנעתי. לא יודעת מה היה שם בדיוק אבל הבן אדם פשוט עוטף את כל הוויתך בשטף אינסופי של טיעונים ושכנועים והיפנוטים עד שאתה פשוט נכנע ואתם יודעים מה זה אומר - שהוא חייב לעבוד אחר כך בעגלות במכירת מוצרי ים המלח, אני אהיה הסוכנת שלו וביחד נכבוש את העולם. אבל חזרה לשטויות הפחות חשובות שבאי- עומר רוצה להדיח את רוסלנה, שושן הוא זה שיטה את הכף, שושן לא יודע, כן יודע - לוחץ לעומר יד, אמסלם קורא לו לשיחה; אחי אחי, גבר גבר, לוחצים שם ידיים נוספות, בוועידת אוסלו שפשפו פחות אצבעות, אבל העיקר שבסוף שושן יעשה פשוט מה שבא לו.

 

הדחה


במועצת ההדחה, טילטיל מחליט שמזמן הוא לא היה דרמטי וכך "ארמגדון 5" יוצא לדרך: "כל כך רציתי לנצח במשימת החסינות (בכי), כי אפילו בשש בש לא ניצחתי אף פעם". כפרה עלייך, אולי, אם אתה לא מנצח בכלום אף פעם - תחרויות זה פחות המקום בשבילך? סתם רעיון. בכל אופן, טילטיל בוכה לרקע מוזיקה של שקיעת הטיטאניק, מספר איך נהיה נהג מונית ושההורים של אשתו היו צריכים לעזור לו עם כסף ושהוא היה מתבייש ושפעם אחת בחיים שלו הוא רצה להוכיח את עצמו בכוחות עצמו. עד כאן הכל בסדר, רק שדבר אחד באמת לא ברור לי עדיין- למה להתגלגל על קוביה בשביל שרשרת נוצות זה להוכיח את עצמך בחיים?


חזרה להדחה. כולם כועסים על עומר על זה שהוא אסטרטג ולא בוב הבנאי, לירון החמודה מתחילה להביע עמדות פה ושם וזה נחמד מאוד, "דווקא יש לו גם לב!" וליסה גם שם, כשאותי רק מעניין לדעת איך החולצה שלה עדיין לבנה. בסוף ההצבעה עומר ורוסלנה עומדים ראש בראש ועומר מודח. אבלללל - אי אפשר הרי שני זומבים (כי אחד זה כן הגיוני) אז עומר וליסה צריכים לעשות תחרות מי קושר שרוכים יותר מהר ועומר מנצח כי לליסה היה באמריקה נעליים עם סקוצ'ים והיא פחות מיומנת ממנו. הסוף.

 

זומביניישן
 

זומביניישן(צילום מסך -)

רגעים לציטוט:

 

ג'ני לעומר: "מותק בקרב כריות איתי אתה נושך את הכרית בסוף". אהבתי

 

טילטיל: "צריך להוציא את הלשון של עומר בניתוח מהתחת של שושן". כל כך דימוי שרציתי לראות

 

טילטיל: "לא עשו אותי מבקבוקים של אוניברסיטה". ומהתקף טורט של אסוציאציות חסרות פשר?

 

מושיק: "הודא כבר רוצה להתגייר ולהתאסלם מרוב שהטקס קבלת שבת ארוך". נכון

 

מושיק: "תודה בשפה המקומית - תמותו!". נו מושיק תחזור

 

טילטיל: "יום שישי יוצא לי קצף של אמסטף מהפה". חלק אלמנטרי מהקידוש הרי

 

טילטיל: "הייתי נוסע ובוכה". כמוני בימי ראשון